GERE
28.9.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Richard Gere, podporující invazi Afričanů do Evropy, bude svědčit u soudu proti Salvinimu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ještě v době, kdy byla první vláda s premiérem Contem a Salvinim na ministerstvu vnitra, byly hlídané evropské hranice, což se nyní neděje. V té době se skutečně do Evropy dostalo jen velmi málo afrických invazistů, jejichž dovoz podporují i různé rádoby celebrity, včetně již zmíněného Richarda Gera. Nicméně nyní je situace zcela odlišná, Liga se přidala do Draghiho vlády a invaze trhá rekordy. To vše za podpory ministryně vnitra Lamorgeseové.

 

Richard Gere se už v minulosti objevil na lodích podvratných pašeráckých neziskovek, jimž přispívá nemalými částkami. Tam se objímal s africkými invazisty a nabádal k jejich stěhování do Evropy. Tento hollywoodský herec tak pomáhá zničit Evropu podobně, jako mnoho dalších mecenášů těchto podvratných neziskovek.

.

Ve své činnosti není osamělý, podobnému aktivismu se propůjčují i některé jiné hollywoodské hvězdy, například Clooney.

.

Tentokrát jde o již druhý soud. V tom prvním byl Salvini žalován italskou pobřežní stráží (byl zproštěn viny), nyní ho žaluje pašerácká neziskovka, kterou právě Gere podporuje…

World News: Pics: Richard Gere, Salma Hayek, George and Amal Clooney meet  Pope Francis
Geere i Cloney podporují invazi, oba jsou i obdivovatelé Bergoglila…

Americký herec Richard Gere bude vypovídat v procesu s bývalým italským ministrem vnitra Matteem Salvinim jako svědek obžaloby, uvádějí italská média.

Matteo Salvini je obviněn z “únosu” asi 150 převážně afrických ilegálů na palubě lodi neziskovky v roce 2019 za to, že odmítl umožnit cestujícím vylodit se na italském ostrově Lampedusa.

.

Během patové situace Gere nastoupil na loď na protest proti Salviniho tehdejší politice uzavřených přístavů, což je opatření oblíbené mezi Italy jako omezení nekontrolované invaze, ke které v té době docházelo a aktuálně k ní opět dochází.

Salvini v neděli na dvou shromážděních v Assisi a Cortoně řekl příznivcům, že přítomnost hvězdy amerického Gigola riskuje, že se proces promění v show.

“Pokud obžaloba předvolá Richarda Gerea, aby svědčil, pak zavoláme Checcovi Zalonemu a Lino Banfimu,” žertoval vůdce Legy s odkazem na dva známé italské komiky. “Otázka, kterou si je třeba klást, je, kolik milionů eur z veřejných peněz bude tento soud proti Matteu Salvinimu stát?”

Salvini řekl, že Gereho zná jako herce, ale není si jistý, jaké ponaučení může Italům ohledně jejich zákonů nabídnout.

.

“Pokud se někteří lidé snaží změnit proces na show a chtějí vidět Richarda Gerea, nechte je jít do kina, ne k soudu,” řekl a dodal, že požádá Gerea o autogram pro svou matku.

.

Gere má 23. října vypovídat v Palermu jako jeden z 26 svědků předvolaných prokurátory, což je skupina, jejíž součástí jsou také ministryně vnitra Luciana Lamorgeseová, ministr zahraničí Luigi Di Maio a expremiér a vůdce Hnutí pěti hvězd (M5S) Giuseppe Conte.

Salvini trvá na tom, že je stíhán za “dělání jeho práce”, a řekl, že jednal pro zabezpečení italských hranic v souladu se společnou politikou dohodnutou se zbytkem vlády.

.

Řekl také, že proces je politicky motivovaný, protože v případě odsouzení nebude moci znovu kandidovat, což má v úmyslu udělat.

.

Loni v květnu byl Salvini očištěn v podobném případu týkajícím se ilegálů na palubě lodi pobřežní stráže Gregoretti v červenci 2019.

K uvedenému už jen dodávám, že politika uzavřených hranic je v Itálii od sestavení Draghiho vlády minulostí. V současné době – i přesto, že je Lega součástí vlády – zastává italská vláda politiku otevřených hranic…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 781 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)