ED_header_980x327SYKSYCZ2016_2_0
13.1.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Revolvingový úvěr jako pohodlná rezerva pro strýčka Příhodu

Sdílejte článek:

(PR)

Užitečným pomocníkem ve světě půjček je revolvingový úvěr. Poskytují ho banky i nebankovní společnosti. Klasickým bankovním produktem z oblasti revolvingu je kreditní karta. Ta umožňuje čerpat peníze do výše stanoveného limitu, po splacení dluhu klient smí používat „kreditku“ opakovaně. Právě na tomto principu funguje revolvingový úvěr i v jiných podobách u nebankovních institucí. Jaké jsou výhody této formy půjčky? Co musíte udělat, abyste úvěr dostali?

Výhody revolvingového úvěru

Revolvingový úvěr je plně obnovitelná krátkodobá půjčka, to znamená, že při každé nepříjemnosti nemusíte znovu a znovu vyřizovat nový úvěr. Slouží především k rychlému pokrytí nezbytných nákladů, jež vyvstanou při neočekávaných příležitostech. Hojně je proto využívají podnikatelé, ale i nepodnikatelé, kteří se nečekaně dostanou do skluzu s penězi. Kromě kreditní karty se podobá revolvingový úvěr také kontokorentu, což je služba poskytovaná k běžnému účtu, na němž dostanete povoleno jít s financemi do minusu. Kreditní kartu a kontokorent získáte snadno ve své bance, pokud splňujete jisté podmínky. Revolvingový úvěr si naopak jednoduše sjednáte bez ohledu na to, zda máte založený účet v bance. A jak již bylo řečeno, nabízí jej i nebankovní společnosti. Rychle a bez omezení.

Bankovní versus nebankovní společnost

Máte-li z dřívějška nějaký škraloup v registru dlužníků, v bance pravděpodobně nepochodíte s jakoukoliv prosbou o půjčku. Příliš riskantní je pro banku i půjčování peněz lidem, kteří nemohou doložit pravidelný příjem. Když si budete sjednávat kreditní kartu, musíte to projednat v bance a prosekat se „nezbytnou“ administrativou s tím spojenou. To může trvat i týden, když si necháte kreditku zaslat poštou. Jenže jsou situace, kdy potřebujete peníze ihned a nejste si zároveň jisti, že je nebudete muset složitě shánět i za měsíc. V tom případě se určitě vyplatí popřemýšlet nad revolvingovým úvěrem od solidní nebankovní instituce, ta vám půjčí téměř ihned. Schvalovací proces se mimo jiné často obejde bez dokazování bonity a jiných formalit. Většinou po vás chtějí pouze poslat 1 Kč na účet a řádně podepsat smlouvu. Následně obdržíte částku až do výše cca 12 000 Kč. Limity a dobu splácení si stanovíte sami.

Půjčka přes SMS

Jasnou výhodou rychlých revolvingových úvěrů u nebankovních společností je i fakt, že umožňují čerpat peníze a zároveň splácet. To všechno z pohodlí vašeho domova přes internet v počítači i přes SMS vyťukanou na mobilním telefonu. Revolvingová půjčka přes SMS dovoluje převádět sumy peněz v rámci stanoveného limitu přímo na váš účet, kdykoliv si o to zažádáte prostřednictvím internetu v mobilu i obyčejné SMS zprávy. Když se vám prostě bude zdát, že si okolnosti žádají finanční injekci, s revolvingovou půjčkou přijde jistota, že vám nehrozí pád na úplné dno.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.