FLOYDPRADLOMS
23.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Řetězec Marks and Spencer uvádí na trh kolekci spodního prádla inspirovanou kriminálníkem Floydem

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V současné ideologické propagandě jedou zpravidla i velké nadnárodní korporace. Ostatně, jsou to právě ony, kdo ve skutečnosti vládne světu. Ikona dnešní doby, kriminálník a narkoman George Floyd, který neváhal při loupeži držet zbraň u hlavy těhotné ženy, je skutečně ideálním idolem dnešní zvrácené doby. A každá firma, která tohoto kriminálníka propaguje, si  zaslouží bojkot.

 

Zabití George Floyda bylo vhodnou záminkou k odstartování celosvětové vlny protibělošského rasismu, k čemuž se velmi rády přidaly i mnohé společnosti.

Nyní se tato propaganda dostala až do oddělení spodního prádla Marks and Spencer se spuštěním řady “inclusive”.

Řetězec rozšířil svou kolekci neutrálního nebo tělového spodního prádla, takže je dodáváno v pěti odstínech navržených pro různé tóny pleti, místo aby se zaměřovalo na světlejší odstíny.

Společnost M&S – největší britský prodejce podprsenek a kalhotek – uvedla, že “řada byla částečně inspirována globálním rozhovorem o rasové nerovnosti po strašlivé smrti pana Floyda v americkém Minneapolis v loňském roce.”
Chainstore popsala své předchozí výrobky jako “nekonzistentní a nedostatečné pro všechny etnika”, zatímco termíny tělové a neutrální byly obecně používány pro světlejší tóny pleti.

Nové barvy jsou pojmenovány po drahokamech, takže kolekce prádla nesou názvy jako Topaz a Amber. K úpravě názvů došlo poté, co prodejce uvedl, že obdržel jasnou zpětnou vazbu zákazníků proti názvům, jako  “Tabák”.

Nové názvy odstínů znamenají věci, které jsou zvláštní a vzácné.

Společnost M&S zahájila sbírku jako součást kampaně s názvem Nothing Neutral About It.

Laura Charles, ředitelka společnosti M&S Lingerie, uvedla, že obchod jednal poté, co “zákazníci a kolegové nám řekli, že jsme to neudělali správně, pokud jde o barvu – jak v dostupných volbách, tak ve způsobu, jakým jsme mluvili o neutrálních odstínech”.

Dodala: “Být lídrem na trhu přichází s odpovědností zajistit, aby se v tom, co prodáváme, cítili všichni naši zákazníci fantasticky. Globální rozhovory o rase a rovnosti za posledních 12 měsíců nás podnítily k rychlejšímu životu.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 384 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)