RESPIRATORROUSKA
2.3.2021
Kategorie: Společnost

Respirátor? Reinfikujeme se vlastním odpadem

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Takže by se někteří naši lékaři mohli poučit a začít myslet na své pacienty jako na lidi a ne jako covidová čísla. Dokud se oni nepostaví na stranu pacientů, tak tohle nemůžeme vyhrát.

Hamáček – Noste respirátory a nebo dvě roušky chirurgické na sobě

Lidé už jsou vyděšeni opravdu hodně a nemyslím, že je vhodné jim ještě lámat psychiku a děsit je k sebevraždě proslovy pana Hamáčka. Jako politik by měl vědět, co si může a co si nesmí dovolit. Rozhodně není vhodné děsit staré lidi a donutit je k očkování za každou cenu, protože k takovému kroku vede lidi jen strach. Jak se vám líbí dvě následující věty a co při nich cítíte když myslíte na svoje děti či prarodiče.

  • Pokud někdo nemá na nákup respirátorů bude smrdět a skončí v krematoriu
  • Čeká nás kolaps
  • Za chvíli budeme koukat na vojenské kamiony s rakvemi

Mohl by nám vysvětlit, co se stalo ve Vrchlabí a jak moc jsou vakcíny pro staré lidi bezpečné. Na covid-19 zemřelo třicet z celkových dvaašedesáti klientů domova. Byli mezi nimi ti, kteří nebyli očkovaní i ti, kteří za sebou měli krátce první dávku. Ředitelka zdůraznila, že rozhodně nešlo o to, že by důchodci podlehli vedlejším účinkům po očkování. Mezi zemřelými sice očkovaní byli, jenže neměli dostatek času na získání imunity. Zdá se, že prostě jen neměli dost času, ale je to pravda?

Tomu rozhodně odporují další zprávy. Přes 90 procent obětí nemoci covid-19 v Česku jsou lidé ve věku nad 65 let. Přitom na celkovém počtu nakažených mají starší lidé jenom minimální podíl. Nárůst počtu úmrtí navíc ani po začátku očkování seniorů proti koronaviru zatím nezpomaluje. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Mohou naši senioři dopadnout stejně jako ti ve Španělsku?

Podle webu Actualidad RT zemřelo v domově 761 důchodců přesto, že většina dostala několik dávek vakcíny od společnosti Pfizer a Moderna. Opravdu je očkování tak úžasná věc, že ji budeme nutit našim rodičům za každou cenu? Pak by se opravdu mohla naplnit Hamáčkova slova o kamionech s mrtvými. 

Nizozemská žaloba na stát

Zdravím, jsem Elke de Klerk z Nizozemí a chci říct, že z medicínského hlediska nemáme pandemii nebo epidemii. Tvrdíme, že covid-19 by už neměl být na seznamu virů typu A, protože jde o normální chřipkový vir. Zahajujeme soudní žalobu na Nizozemí v rámci které se spojíme s velkou skupinou doktorů a velmi velkou skupinou zdravotních sester – 87 000 – který se nechtějí nechat očkovat. Pokud tu není pandemie, tak proč musí nosit naše děti ve škole roušky? Existují absolutní ústavní práva, která nelze z žádného lékařského důvodu porušit. Není důvod panikařit ani ve zdravotnictví. Panika se tvoří těmito falešně pozitivními PCR testy. 89 – 94 % těch PCR testů jsou falešně pozitivní. Netestují přítomnosti copvidu-19 a zbytek je falešně negativní. Lékaři musí přestat používat PCR testy a musí se vrátit ke klinickým příznakům a faktům. Média v Nizozemí zveřejnila zprávu, že PCR testy nejsou správné.

Takže by se někteří naši lékaři mohli poučit a začít myslet na své pacienty jako na lidi a ne jako covidová čísla. Dokud se oni nepostaví na stranu pacientů, tak tohle nemůžeme vyhrát.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 624 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)