islamic_rage_boy
22.9.2016
Kategorie: Politika

Requiem za Evropu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ

Současná technologie má tu fascinující moc, že nám ukazuje náš plíživý konec v přímém přenosu. Sledujeme to ze svých domovů, vidíme nekončící proudící muslimů z Afriky a Asie, po souši jdou statisícové průvody po svých, přes moře je hromadně sváží Frontex a Italská armáda, procento těchto lidí v Evropě den po dni hrozivě narůstá a nikdo to nedokáže zastavit.

Vidíme ty záběry rozzuřených mladých muslimů, povalujících hraniční ploty. V jejich očích je nenávist, vztek, frustrace. Jsme informování o vzniku dalších muslimských ghett, o stupňování požadavků jdoucích proto evropským zájmům a evropským tradicím a zákonům. Bojíme se, občas někde na náměstí protestujeme nebo raději z opatrnosti mlčíme a virus totalitního islámu se dál zavrtává pod kůži stařičké Evropy.

Nejvyšší představitelé EU nás nechávají na holičkách. Je to, jakoby vás ohrožovala smrtelná choroba a lékař jen krčil rameny a říkal, že vám může dát leda tak meduňkový čaj na uklidnění. A abyste nebyl hysterický. A přesně tohle nám představitelé EU v rámci svých, jakoby protimigračních opatření servírují. Meduňkový čajíček.

Další olej do ohně migrační vlny přilil americký miliardář G. Soros, který právě prohlásil, že věnuje evropským islámským migrantům miliardy dolarů na jejich podnikání a na, což je nejzásadnější, právní služby v rámci Evropy. Aby si mohli najímat nejlepší právníky a žalovat snad Evropany za to, že nechtějí tolerovat halal, šariju a další středověké praktiky, které nám tu pozvolna zavádějí. Místo, aby ty miliardy poslal do postižených zemí na obnovu infrastruktury nebo do uprchlických táborů, dal jen dalším milionům muslimů celého světa impuls k cestě do Evropy. Přijďte, dotace pro vás mám.

Úspěšně tak v rámci zničení Evropy navázal na již notoricky známý výrok kancléřky. Nedávným lakmusovým papírkem drzosti muslimů v rámci ČR byl nájezd desítek migrantů z Rakouska. Ve fárech přijeli do Čech, navzdory našim zákonům tu provedli hromadnou popravu zvířat způsobem halal ( trýznivý a nábožensky motivovaný rituál, při němž zvíře umírá v dlouhých bolestech). V klidu si pak zase odjeli a vyčkávali na naše reakce. A jaké ty rekace byly? Pár nesouhlasných článků v tisku a minutová reportáž na Primě. Tím to skončilo. Muslimové si mohou mnout ruce. Vědí, že odpor Evropanů lze překonat. Představa, že by v islámských zemích prováděli křesťané zabíječku vepřů je nemyslitelná. Tady je ovšem naše demokracie ochotna se podvolit, ustoupit a nakonec třeba i zaniknout. Přimhouřit oči a hlavně nikoho neurazit. Korektnost nad pud sebezáchovy.

Angela Merkelová si trošičku sypala popel na hlavu. Prý kdyby mohla vrátit čas … prý Německo nebylo na tu vlnu islamistů připraveno … ale zároveň dodává, že na té své migrační politice nic měnit nehodlá. Takže já budu pozorovat dům, který mou vinou hoří a když už vidím, že se to nedá uhasit, řeknu jen: kdybych to byl věděl, tak bych tou sirkou neškrtal. To jsem vážně netušil. Faleš, lži, demagogie, neschopnost. To je základní atribut současného vedení EU. Chybu si může dovolit dopravce, který omylem pošle vůz se zbožím na jinou adresu. Ale kancléřka 80 milionového národa nemůže tak zásadní a nebezpečné pochybení spláchnout větou: víte, já se asi trošku spletla.

A náš nepoučitelný Juncker (zřejmě znovu osvícen několika sklenkami sektu) zase prohlásil, že chce Evropu různorodou a že té myšlence zasvětil život. Takže jemu se zdá naše Evropa málo různorodá? Tohle jsou fakta. Evropa tvoří jen 7% světové pevniny a je zároveň nejhustěji zalidněna. Dochází zde k největšímu úbytku veškerých přírodních zdrojů, budoucnost bude v tomto ohledu problematická. Evropu tvoří 46 států, to je tedy 46 různých národů v rámci nichž žije bezpočet již značně početných menšin. Všude, kde jsou odlišné menšiny je konflikt. Baskové chtějí pryč od Španělska, Španělsko chce od Británie zpátky Gibraltar, Skotsko chce od Británie pryč, severní část Itálie má v rámci Ligy severu tendence odtrhnout se od chudého a nyní problematického jihu, v Belgii je historicky dáno napětí mezi Valony a Vlámy, Severní Irsko by rádo samostatnost a jako hlavní perla toho všeho je ukradené Kosovo, kde se časem rozrostlá komunita muslimů rozhodla odtrhnout území od Srbska a to se jí také povedlo.

A do této jemné různorodosti by si pan Juncker a Merkelová představovali namíchat ještě pár desítek milionů Afričanů a stejný počet muslimů z Asie. Pak by to asi teprve byl, podle jejich zvrácených představ, ten správný, výbušný multikoktejl, který by nám známou a domovskou Evropu poslal na smetiště dějin. Protože až se počet muslimů dostane do stavu, kdy jejich počet bude moci ovlivňovat výsledky voleb, ( např. ve Francii je to odhadováno nejpozději do dvou desítek let ) nebude jim už nic překážet v tom, aby si naší, vlastní demokratickou evropskou cestou odsouhlasili legálnost práva šarija a halal.

A tak nám sbor bruselských komisařů a lidskoprávních ochránců ,jimž zjevně imponuje islámská ideologie i se všemi svými represemi, z Bruselu zpívá requiem. Oni prý nechápou ty xenofobní nálady Evropanů. Oni mají tam nahoře v Citadele klid a žádné nebezpečí nevnímají, to my, obyčejní lidé vyhrocujeme situaci a jsme hysteričtí. Oni jen konají dobro a chtějí dokončit bohulibý plán: multikvas Evropy, takový celosvětový mix, všem otevíráme dveře a islámu zvlášť.

On i ten náš premiér ještě před časem, když se zdála pozice jeho idolu kancléřky neochvějná, vykřikoval, že na českých náměstích se srocují radikálové a fašisté, ale on s nimi zatočí. Nyní však po té, co kancléřka tvrdě ztrácí svůj vliv, poté, co fakta dávají lidem z náměstí za pravdu,se premiér taktně odmlčel a vyčkává. Od koho teď bude dostávat noty pro další part? Ale tohle je právě síla technologie, která nám, spolu s naší pamětí, pomůže si slova a činy toho kterého politika pamatovat a hodnotit.

Na závěr jen oficiální aktuální údaj z Wikipedie v rubrice Evropa kontinent, podsekce: náboženství: V Evropě výrazně přibývá stoupenců islámu vlivem nezvládnuté imigrační politiky západních zemí.

Budu se bát podívat na aktualizaci této statistiky v roce 2017. Ale to už se možná do ní ani nebudeme muset dívat. Tu realitu uvidíme sami na vlastní oči.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC), Libor Heidler 500,- Kč, Svatava Visser 300,- Kč

Celkem za měsíc: 9 088,21 Kč
Vybráno 25.96%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
47 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.