NOVOTNYPAV
19.6.2021
Kategorie: Společnost

Řeporyjské boží hovádko znovu žvaní kraviny

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Pavlík se opravdu chová ke svým kamarádům krásně.    Jarda je pro mne morální vzor, ale tady se chová jako debil, prohlásilo Řeporyjský nevychované a nevychovatelné hovado Pavel Novotný a dodal, že že by Jardu Jágrovi mohla naslouchat hokejová rodina, protože je dost blbá. Tak pane Jágre, jak se vám líbí slova kamarádova? Není kecá a není to kamarád? Tak to já nevím a nehodlám to zkoumat. Pokud to kamarád, tak by to napravilo pár dobře míněných ran-d. Dejte si tam písmenko které se vám víc hodí.

Jarda ho prý naučil, že soudit lidi má Bůh a dodal, že si ho jako člověka velmi váží. Jak zábavné. Podle něj jsou lidé debilové stejně jako jeho oponentka paní Tereza Hyťhová. Celý Pavlík. První věty a spousta urážek. Pochopitelně Pavlík je pro očkování a všichni co jsou proti jsou trapní debilové a chudák Jarda tím nahrál všem hlupákům jako je třeba paní Tereza. Proč je blbá? Protože chce pro lidi možnost volby. Chceš nebo nechceš občane je to na tobě a tak to má být.

Jarda prohlásil, že má dost proti látek a nevidí důvod k očkování a dostalo se mu za to laskavého oslovení tupá tužka v penále. Je na tom skoro lépe než paní Tereza, ta je pasována na zločince. Nějak zapomíná, že těch, co odmítají očkování je docela dost. Podle posledních propočtů asi 2/3 a to není zrovna málo. Podle Řeporyjce jsme tudy všichni debilové a navíc trestně odpovědní. Možná by nás měli postavit ke zdi a postřílet. Já se stále pokouším pochopit, kdo mu dal právo urážet spousty doktorů a vědců jen  proto, že jim to myslí lépe než jemu. Vchází mi z toho jen poslední možnost a to diagnóza porucha osobnosti s prvky narcismu. Jinak by nelezl neustále do televize a přestal by žvanit kraviny na které nejsme zvědaví. Už tak dlouho musel držet hubu, tak si to teď vynahradil na kamarádek Jágrovi a Pollertovi.

Lukáš Pollert není normální a asi se praštil o futro. Teda v očích Řeporyjského nechutného hovada a přitom ho prý obdivuje a má ho hrozně rád. No není Pavlík zlatíčko? To je kamarád jak z kozí nohy kulomet. Navíc má pocit, že by ti, co se nechtějí nechat očkovat a mají jiné mínění jak tohle zlatíčko, by měli být za svůj názor trestně odpovědní. Pan Pollert je velmi inteligentní člověk, který se rozhodl mluvit pravdu a za to skládám velkou poklonu a moc ráda čtu jeho články. Takže pokud se někdo někde praštil tak je to Řeporyjec. I když on se asi ani nemusel praštit. On je debil z povolání.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 746 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)