RECKO4
28.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Řekové všemi silami brání hranice

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Turecko „zachránilo“ za měsíc na 929 plaváčků, které zpět do tureckých vod natlačily řecké pohraniční lodě. Od 22. června do 22. července je turecká pobřežní hlídka vylovila z moře poté, co Řecko konečně dělá svou práci hraniční země EU a chrání naše hranice. Více ZDE.

Lodě řecké pobřežní stráže využívají svoji rychlost a sílu a vytlačují lehké, často gumové loďky s dárečky zpět, odkud připluly, do Turecka. Nenásilně, ale velmi důrazně. Tomu nelze než od srdce zatleskat. Jde to. Jde to, pokud se chce. Takhle se letos už podařilo „zahnat“ přes 13 000 plaváčků zpátky do náruče bratrů muslimů v Erdoganově.

Řekové už mají plaváčků plné zuby

Na co by nestačily řecké lodě, to má zařídit plovoucí bariéra, kterou jen před pár dny začali Řekové budovat severně od ostrova Lesbos. Hotová bude 2,7 kilometrů dlouhá a má zabránit dalšímu nechtěnému přílivu muslimských ilegálů. Trochu pozdě, vzhledem k tomu, že už jich tam mají skoro 50 000. A my tak máme to štěstí pořád dokolečka číst o tom, jak se jim tam drahoušcí bouří, zapalují olivovníky a další majetek Řeků stejně jako své vlastní stany. O znásilňování, vraždění a násilnostech vůči místním i policii ani nemluvě.

Zatímco většina Evropanů našim křesťanským bratrům fandí, západní plátky bručí o tom, že Řecko jedná nezákonně a mělo by čelit unijní šikaně. Připomínají, že od začátku roku se na loďkách mezi Tureckem a Řeckem utopilo už 35 plaváčků, což je o 6 více, než minulý rok za stejnou dobu. Vinit z toho ovšem Řecko, které jen dělá svou práci je ta pravá tragédie. Nikdo si nesmí myslet, že pro evropské bohatství vytvořené Evropany si stačí jen tak připlavat nebo dojít. Nezákonně jednají neziskovky s lodní taxi pro migranty od lybijského pobřeží k tomu italskému. Ve Španělsku jim drahoušci přelézali 6metrový plot, aby se dostali na španělské území a tedy do EU. Reakce socialistického Španělska? Zbořili plot. To si zaslouží šikanu z EU.

Migranti zahazují na cestě do EU doklady a prý že HOAX

Když migrantská krize 2015 začala, docela naivně jsem si klepala na čelo a nechápala: Proč sakra hraniční státy EU jako je Itálie, Španělsko a Řecko nebrání hranice? O důvod víc se ptát byl fakt, že za ochranu vnějších hranic dostávaly od Evropské unie pěkný ranec Eur. Migrační krize neskončila, ale že chránit hranice jde předvedl nejdříve Salvini v Itálii a teď naprosto precizně Řecko s novou pravicovou vládou v čele.

Vůli opravdu nevpustit na své území ani jednu islámskou nohu Řekové prokázali už v březnu, kdy čelili bezprecedentnímu tlaku narvat do Řecka tureckými policisty a vojáky co nejvíc drahoušků migrantů. To  se turecký prezident Erdogan takhle po ránu probudil v mizerné náladě a nařídil okamžitě zrušit dohodu o zastavení migrantů v Turecku. Více ZDE. O vrácení miliard Eur, které za to dostal od matičky EU nikde nepadlo slovo.

Tenkrát Řecko skoro bezvadně hranice uhájilo. Bravo.

Tureckou hru na vytlačování migrantů na řecké území přerušil koronavirus. No a už nějaký čásek Turecko srdnatě hlásí, že jen co evropské státy znovu otevřou hranice uzavřené kvůli pandemii, hned svým sousedům ty miláčky zase pošlou.

Bravo podruhé. Protože Řekové konečně nasadili všechny síly na to, aby islámskou vlnu kobylek nadobro zastavili.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 450 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz
246 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.