zivnostzl
30.11.2020
Kategorie: Ekonomika

Řekneme premiérovi a ministrům, co si o nich myslíme! Kdy? V úterý 1. 12. v 11:00 na Klárově!

Sdílejte článek:

RADOMIL BÁBEK

Podnikatelské odbory vyzývají podnikatele a živnostníky, aby přišli premiérovi a ministrům říct, co si o jejich stylu vládnutí a rozhodování myslí. Řekneme vládě, že nejsme bezejmenná masa. Jsme lidé z masa a kostí, nejsme jen statistické položky v jejích výkazech!

Provolání podnikatelů a živnostníků Vládě ČR:

Vládo, my tady žijeme a odvádíme daně. My v této zemi pracujeme – a pracujeme rádi, i když ty naše podnikání, vládo za práci nepovažuješ!

Vládo, myslíš zvráceně, když nám zakazuješ pracovat!

Vládo, zavřela jsi nám hospody, zakazuješ otevřít naše obchody, zavřela jsi naše kadeřnictví, kosmetiky a jiné provozovny služeb!

Vládo, vypnula jsi kulturu, tedy to, co nás odlišuje od zvířat. A dokonce si vládo dovoluješ vše, čemu nerozumíš, označovat za volnočasové aktivity! Vládo, mluvíš, jako politruk Československé lidové armády, jako kovaný komunista!

Vládo, rozhoduješ o nás bez nás, a ještě navíc hloupě!

Vládo, milostivě jsi odložila EET, ale jen proto že musíš! Ze dne na den se pro tebe EET stala neúnosnou politickou zátěží, kterou jsi ale nás čtyři roky šikanovala!

Vládo, nám, kterým jsi zakázala nebo znemožnila pracovat teď nabízíš almužnu, které říkáš pomoc!

Prohlašuješ, co vše nám dáváš, ale přitom jen bereš z peněz, které jsi před tím sebrala nám!

Vládo, prober se a začni se k živnostníkům a drobným podnikatelům chovat slušně a s respektem!

Respektovali jsme vládo všechna tvoje opatření, i když jsme je považovali za pomatená. Respektovali jme všechny zákazy, i když to znamená, že nemáme žádný obrat ani zisk, a veškeré náklady, jako nájem, energie a platy zaměstnanců hradíme z vlastní už většinou úplně prázdné kapsy.

Respektovali jsme to, protože cítíme odpovědnost vůči této zemi a ke každému občanovi.

Respektovali jsme to, i když ses vládo nikdy nezdržovala vysvětlování, proč třeba stejné zboží, které my prodávat nesmíme, mohou prodávat hypermarkety.

Vládo, dále už vše respektovat nemůžeme.

Nemůžeme respektovat způsob, jakým s námi živnostníky a podnikateli, zacházíš. Nechceme respektovat, že jsme pro tebe, vládo, jen onuce či kus hadru, který pre vyždímáš a pak odhodíš do kouta.
Nebudeme ti dále, vládo, trpět to, že celá země chudne, a premiér a několik jeho lidí extrémně bohatne.

Vládo, podnikatelé a živnostníci už s tebou ztratili trpělivost! Přijď si nás, vládo, poslechnout v úterý 1. 12. 2020 od 11:00 v Praze na Klárově. Uvidíš, vládo, že existujeme, a že s námi budeš muset, i když nerada, počítat!

Podnikatelské odbory a podnikatelé a živnostníci se sejdou se v úterý 1. 12. 2020 krátce před jedenáctou dopoledne v Praze, u památníku II. odboji v parku na Klárově (u stanice metra Malostranská). V 11:00 pak vyrazíme na pomalou procházku kolem Úřadu vlády, kde vládě nahlas a z plných plic řekneme, co si o ní myslíme.

Podnikatelské odbory (Podnikatelské odbory – Unie podnikatelských a živnostenských spolků, z. s.), mají už více než 12 000 členů a jsou po Hospodářské komoře druhým největším zástupcem podnikatelů v ČR. Vznikly v únoru 2017 a jejich hlavním cílem je obrana živnostníků a drobných podnikatelů před nežádoucími a neoprávněným zásahy státu do podnikání.

Za Podnikatelské odbory:

  • Radomil Bábek
    předseda výboru Podnikatelských odborů
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 658 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 3,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.