swing-taska
10.2.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Reklamní tašky s potiskem si díky kolébkovému razítku vytvoří každý

Sdílejte článek:

Reklama je vždy velmi důležitým předpokladem k úspěchu vaší firmy. Pakliže podnikáte a spoléháte na to, že se bez ní obejdete, zvyšuje se riziko, že spláčete na výdělky. Nemusí se přitom jednat o žádné velké investice. Účinným způsobem, jak propagovat vaši firmu či její produkty, je vytvoření nákupních a reklamních tašek s potisky.

Jednoduchý, efektivní a levný způsob reklamy

I obyčejná papírková taška s logem a dalšími charakteristickými znaky vaší společnosti může mít nečekaně velký ohlas, díky němuž se na trhu a mezi lidmi dostatečně zviditelníte. Potisk tašek není v dnešní době vůbec složitý. Buď si je lze objednat přímo u specializovaných firem, nebo je vytvoříte sami. Stačí k tomu pouze vhodné razítko.

S velkoformátovým razítkem vytvoříte potisk na taškách za pár vteřin

Pro potisk tašek, krabic a mnoha dalších materiálů je ideální zvolit kolébkové velkoformátové XXL razítko. Vyjde vás maximálně na pár tisíc korun, což je investice, kterou si drtivá většina firem a živnostníků může dovolit. Zvláště v okamžiku, kdy si uvědomíte, že se jedná o investici, jež pomáhá vašemu podnikatelskému záměru a zvýšení povědomí o společnosti a jejích produktech, potažmo službách.

Kolébkové razítko se dá pořídit v mnoha variantách. Příkladem jsou třeba produkty COLOP SWING. Jedná se o velkoformátová XXL razítka, jež lze objednávat online. Jen si zvolíte motiv, který na razítku bude vytvarovaný. Samotný obtisk na papírové tašky, krabice a řadu dalších předmětů je už velmi jednoduchý, pouze s ním houpete z jedné strany na druhou, ostatně proto se tato razítka označují pojmem kolébková.

Reklamních příležitostí je v dnešní době takřka nepřeberné množství. Tašky, krabice, ale také oděvy s potisky patří k nejlevnějším variantám, zároveň však mimořádně účinným. Možná byste se divili, kolik lidí si takovéto reklamy všimne a řídí se jí. Náklady na zajištění potištěných tašek jsou přitom marginální.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 182 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.