brimo
13.2.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Reklamní stánek přesně podle vašich představ

Sdílejte článek:

Patříte mezi jedince, kteří rádi a často organizují všemožné akce, nejen pro přátele, ale také pro širší veřejnost? Pak by zajisté ve vaší základní výbavě neměl chybět skládací párty stan. Ptáte se, jaké jsou jeho výhody. Tou nejpodstatnější je přirozeně jeho skladnost. Ne každý organizátor akcí disponuje velkými skladovými prostory a věcí, které je třeba během roku někde skladovat, s každou další akcí přibývá. Proto je dobré změřit se na vybavení, které je pokud možno multifunkční, a vy víte, že jej využijete při každé příležitosti. Reklamní party stan najde své uplatnění při přípravě zahradní oslavy narozenin či svatby. Neobejde se bez něj téměř žádná venkovní kulturní, sportovní či prodejní akce.

Jak poznáte kvalitní párty stan?

Moderní stany Brimo jsou vyrobené z lehkých, ale zároveň pevných materiálů (ušlechtilá ocel), takže se nemusíte bát, že je odnese i lehký větřík. Polyesterová plachta, kterou je stan potažen, je stoprocentně voděodolná a stálobarevná, takže ani opakovaný pobyt na přímém slunci jí neublíží. Použitá tkanina by měla být také pevná, aby nemohlo dojít snadno k jejímu protržení. Případná omyvatelnost plachty není nevýznamným benefitem.

41614-reklamni-stanek

Nechte si potisknout stánek

Pokud uvažujete o koupi párty stanu s podnikatelským záměrem, jinak řečeno, chcete-li v něm nabízet nějaký svůj produkt či službu, porozhlédněte se po možnostech reklamního potisku stanu. Reklamní stánek, který bude zdobit vaše logo a firemní barvy upoutá potencionální zákazníky více než obyčejný jednobarevný stánek. Není na škodu poradit se o podobě stánku s kreativním designérem, jenž se orientuje i v reklamě a nejlépe vám poradí, čím pozornost zákazníka upoutat. Někdy se vyplatí vsadit spíše na serióznost a umírněnost, v jiném případě může pomoci trocha divočiny. Každopádně počítejte s tím, že firma zabývající se potiskem stanů od vás bude potřebovat logo ve vektoru nebo bitmapu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 400,00 Kč
Vybráno 1.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 159 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.