8.2.2015
Kategorie: Společnost

Referendum? Polityci si z vas robi srandu

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 08|02|2015

Tuž, jak se zda, ještě vam furt nedošlo, slovenšti synci a děvuchy, že si z vas polityci robi srandu. Sice mate zakon o referendu, ale jak sami vidite, je vam to platne jak scyplemu bravkovi kabat. Ale neni se čemu divit. Kdybyste pomoci referenda mohli opravdu cosik změnit, už by ho polityci davno zakazali.

Učast 50% totiž možete dosahnut enem ve velice vyjimečnych připadach. Třeba v připadě, kdy vas polityci opravdu potřebujou (bo se pro ně chysta tučna vyslužka v podobě grantu, dotaci a jinych zlodějen) – pak su schopni zorganyzovat aji masyvni kampaň, aby přišel volit aji ten posledny cygan, vyhodňar, bača aji s baranom. V ostatnich připadach je jim to jedno. Aji o te valce s Ruskem bude rozhodnute bez vas, nikdo se vas na nic nebude ptat.

ZARODINU

No a pak su otazky, kere zajimaju vas, lidi, ale su nepřyjemne politykum. A pro tyto připady tady mame 50% učast, kera zaručuje, že žadne referendum, kere je pro vas duležite, nebude nikdy platit.

Zebral sem si učast v okrese, kery je mi blizky, bo je z Ostravy nejbliž, hned za Lyu horu – okres Čadca. Učast velice slušna, okolo 35%, odpovědi se v drtive většině bliži 100%. Jasně vyjadřena vule pracoviteho lidu ale nikoho nezajima. Statni propaganda to bude popisovat jako vitězstvi ružovych usměvavych chlapečku. 

Takže temu rozumim tak, že spojeni chlopa a chlopa se fčil može nazyvat manželstvim? Fuj. Už k vam nikdy nepojedu.

Referendum (hra na demokracyju) skončilo, zapomeňte. A jděte zase robit.

Ladislav Větvička, ostravsky cyp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 51 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...