89257944_2663438373901103_8018232697820282880_n
5.3.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Řecko nepotřebuje pár stovek policistů či vojáků z ciziny, ale odvahu politiků rozhodnout

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

pavel-oplŽvanění politiků o tom, že by se Řecku mělo pomoci nějakými policisty či vojáky je v lepší případě ostudná neschopnost vnímat realitu. Řecká policie i armáda disponuje zbraněmi dostatečnými k rázné ochraně svého území. Chybí ale politické rozhodnutí, aby tyto zbraně při obraně a ochraně svého území mohli použít.

Řecká armáda je obrovská a i s policií disponuje dostatečným množstvím zbraní, které by efektivně umožnily obranu a ochranu jejich území před vpádem v podstatě neozbrojených nechtěných “nájezdníků” v jakémkoliv množství. To musí být jasné i všem politikům, kteří se vojenské prezenční službě vyhýbali, ale nyní chrlí moudra na toto téma.
 .
Letitý problém, který se v čase pouze stává více či méně intenzivní, je v tom, jak se má nazírat na tisíce lidí, kteří se snaží ilegálně dostat na území cizího státu a neváhají při tom často používat i amatérsky vytvořené ruční zbraně. Současně je těmto lidem opakovaně jasně říkáno, že jejich snaha o průnik na území dotyčného státu je vnímána jako narušení suverenity dotčeného státu.
 .
Převaděčské mafie a jejich pomocníci z řad některých neziskových organizací i jednotlivců, za skandální podpory řady politiků, tvrdí, že tito lidé jsou nedotknutelní a dokonce, že poškozené země mají povinnost se o tyto lidi komplexně postarat. Jde o obrovský byznys a účelovou rétoriku. Jako bývalý policista, který se problematikou masové migrace a převaděčstvím profesně zabýval u pohraniční policie a na Policejním prezídiu ČR jsem v šoku, jak celá tato organizovaná zločinná činnost se odehrává zcela otevřeně a nikdo za ni není hnán k trestní odpovědnosti. Mimochodem, podpora politiků této věci se nechá kvalifikovat jako schvalování a napomáhání trestné činnosti.
 .
Jde tedy v dnešní době pouze o to, zda-li odpovědní politici v dotčených zemí dají politické rozhodnutí v tom smyslu, jak se má věc řešit. Ozbrojené složky nemají zbraně pro parádu a obrana a ochrana území a bezpečnosti státu je jejich zákonnou prioritou číslo jedna. Bohužel realita je taková, že bez politického rozhodnutí tuto záležitost nikdo řešit nechce a proto vidíme ta neskutečná videa.
 .
Ubohost politiků spočívá v tom, že bez rázného řešení se dotčené země a celý náš kontinent blíží obrovské vražedné občanské válce.
 .
A já se již od roku 2015 ptám, proč lidé stále ve všech volbách volí takovéto politiky ? Pokud vše dospěje k občanské válce, bude to zodpovědnost i všech těch, kteří buď aktivně volí ty politické nýmandy či na volby kašlou …
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 092 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)