sky-690293_960_720
27.4.2016
Kategorie: Politika

Realita Evropské unie je zrůdnější, než co by kdy vymyslel Hitler se Stalinem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ 27|04|2016

Já si vždy myslela, že volit levici a pravici je volba mezi tím, jestli chci od státu co největší možnou svobodu nebo od něj požaduji co největší možnou podporu. Tak jo, byla jsem blbá, no. Extrémní levičáci a anarchisté mi docela otevřeli oči, ale je mi to ku hovnu dobré, že.

V Česku jsou takové ty malé zaprděné kauzičky. Jsou spíš k smíchu, kdy se po veřejnosti chce, ať uvěří, že neonacista se uchýlí k extrémní agresivní taktice tím, že někde osprejuje výlohu. Už na to tady upozornili jiní, ale já se stejně nepřestanu chechtat. Ten, kdo si vymyslel celou tuhle “graffiti hate free kampaň” zkrátka nemohl přenést přes srdce, aby se milovaným mazlíčkům Evropské unie řeklo jinak, než uprchlíci. Jak moc politicky korektně tohle hovínko smrdí, posuďte sami. Mně se v tom ani rýpat nechce.

Tohle jsou pořád ještě drobné věci. Malichernosti. Pokud je tohle způsob, jak přimět primátorku Prahy, aby za ní byly vidět nějaké pracovní výsledky, budiž.

Evropská Unie se ve své honbě za utopistickým státem, kde si budou všichni rovni, kde nikomu nebude ubližováno a všem bude dáno rovně bez nějaké ponižující zmínky o zásluhách, stává hrobníkem evropské civilizace. Do hedvábných pentliček s nápisem Humanita, Láska, Důvěra, Pravda a Pomoc obalili své zbraně a jali se bojovat proti tomu, co vnímají jako zkázu moderního lidství. Pomocí feministických, antidiskriminačních a politicky korektních metod se rozhodli vymýtit nenávist a sociální nerovnost. To pokud budu pořád věřit v jejich alespoň zkraje dobře míněných a křišťálově čistých úmyslů.

Zaplať pánbůh, že naši top politici se posledních 30 let mnohem víc soustředili na vlastní korýtka. Když už nebylo co privatizovat, otevřel se před nimi celý báječný svět EU dotací. Díky za každého politika, který dá přednost sedmičce v krabici od vína a nahým holčičkám v jakési vile v Itálii, než aby si našli čas připojit se k prznění Evropy v rámci toho, jak je diktuje Evropská komise. Jak je produkují lidskoprávní organizace a jiné neziskovky, kterým nemůžu přijít na jméno.

Dnes je ve Švédsku, Norsku, Německu a dalších zemích bráno jako rasistické a islamofobní když se jen zmíní, že by se snad měli migranti integrovat. Přijde jim v pořádku nechat si potlačit švédskou kulturu ve Švédsku, norskou v Norsku a německou… ale nechme toho. Ale jak necitlivé vůči menšinám, odporné a zrůdné by bylo, kdyby se měli migranti vzdát alespoň té části své kultury, která v evropských poměrech nemá co dělat. Ne, jsou to místní, kdo se mají integrovat. Původní Evropané se na nátlak šílených levicových myslitelů mají zříci své minulosti i budoucnosti. A USA střílí migranty z Mexika na svých hranicích, ale oni na nás přes to moře hulákají, abychom svou vítací náruč otevřeli ještě víc, ještě široceji, štědřeji a hlavně rychleji.

Podle EU a USA je migrační vlna asi ještě příliš pomalá, příliš jemná.

Upřímně, jděte mi se všemi těmi výdobytky humánní moderní civilizace do prdele. Radši se vraťme o pár dekád zpátky, kdy ženské v práci vařily manažerům kávu, pokud tedy neseděly doma a nevrhaly do kolíbky caparta za capartem. Radši mi zase seberte mé volební právo, pokud je to jediný způsob, jak budou chlapi zase chlapi a nenechají rozprcat to, co tady naši předkové po staletí budovali. Radši ať si dají občas do držky, když se na něčem neshodnou, než aby politicky korektně mlčeli ze strachu, že si za to půjdou sednout.

Ze všech svobod, které demokracie po 1989 přinesla, SVOBODA SLOVA JE MI NEJMILEJŠÍ. NEJVZÁCNĚJŠÍ.

To, co se jako černý mrak usadil na mnohých částech nejvíce migranty zamořených oblastech, na tom islám dost možná není to nejhorší. Agrese migrantů mezi migranty, není to nejhorší. Agrese migrantů vůči místním, hlavně ženám, není to nejhorší. Obří výdaje, které jsou s tím spojené, to není to nejhorší.

To nejhorší je strach. Strach říct, že s tím nesouhlasíte. Strach, že jste přišli o právo mluvit o svém strachu.

Ono, upřímně, je mi jedno, jestli v čele ČR bude stát další Topolánek, Sobotka nebo třeba Paroubek. Takový hlas si můžu klidně dát na magnet na ledničku, protože jestli chceme zůstat v EU, nebo chceme jako většina občanů z tohoto spolku humanoidních idiotů co nejdřív pryč, o tomhle referendu už se brzy nebude smět ani žertovat. Hned, jak čeští politici dostanou od vůdkyně EU varovný pohled, který řekne, co to tam, sakra, vy kluci pitomý, vyvádíte?

 

jitka-prikrylova73381499_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
67 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.