sky-690293_960_720
27.4.2016
Kategorie: Politika

Realita Evropské unie je zrůdnější, než co by kdy vymyslel Hitler se Stalinem

Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ 27|04|2016

Já si vždy myslela, že volit levici a pravici je volba mezi tím, jestli chci od státu co největší možnou svobodu nebo od něj požaduji co největší možnou podporu. Tak jo, byla jsem blbá, no. Extrémní levičáci a anarchisté mi docela otevřeli oči, ale je mi to ku hovnu dobré, že.

V Česku jsou takové ty malé zaprděné kauzičky. Jsou spíš k smíchu, kdy se po veřejnosti chce, ať uvěří, že neonacista se uchýlí k extrémní agresivní taktice tím, že někde osprejuje výlohu. Už na to tady upozornili jiní, ale já se stejně nepřestanu chechtat. Ten, kdo si vymyslel celou tuhle “graffiti hate free kampaň” zkrátka nemohl přenést přes srdce, aby se milovaným mazlíčkům Evropské unie řeklo jinak, než uprchlíci. Jak moc politicky korektně tohle hovínko smrdí, posuďte sami. Mně se v tom ani rýpat nechce.

Tohle jsou pořád ještě drobné věci. Malichernosti. Pokud je tohle způsob, jak přimět primátorku Prahy, aby za ní byly vidět nějaké pracovní výsledky, budiž.

Evropská Unie se ve své honbě za utopistickým státem, kde si budou všichni rovni, kde nikomu nebude ubližováno a všem bude dáno rovně bez nějaké ponižující zmínky o zásluhách, stává hrobníkem evropské civilizace. Do hedvábných pentliček s nápisem Humanita, Láska, Důvěra, Pravda a Pomoc obalili své zbraně a jali se bojovat proti tomu, co vnímají jako zkázu moderního lidství. Pomocí feministických, antidiskriminačních a politicky korektních metod se rozhodli vymýtit nenávist a sociální nerovnost. To pokud budu pořád věřit v jejich alespoň zkraje dobře míněných a křišťálově čistých úmyslů.

Zaplať pánbůh, že naši top politici se posledních 30 let mnohem víc soustředili na vlastní korýtka. Když už nebylo co privatizovat, otevřel se před nimi celý báječný svět EU dotací. Díky za každého politika, který dá přednost sedmičce v krabici od vína a nahým holčičkám v jakési vile v Itálii, než aby si našli čas připojit se k prznění Evropy v rámci toho, jak je diktuje Evropská komise. Jak je produkují lidskoprávní organizace a jiné neziskovky, kterým nemůžu přijít na jméno.

Dnes je ve Švédsku, Norsku, Německu a dalších zemích bráno jako rasistické a islamofobní když se jen zmíní, že by se snad měli migranti integrovat. Přijde jim v pořádku nechat si potlačit švédskou kulturu ve Švédsku, norskou v Norsku a německou… ale nechme toho. Ale jak necitlivé vůči menšinám, odporné a zrůdné by bylo, kdyby se měli migranti vzdát alespoň té části své kultury, která v evropských poměrech nemá co dělat. Ne, jsou to místní, kdo se mají integrovat. Původní Evropané se na nátlak šílených levicových myslitelů mají zříci své minulosti i budoucnosti. A USA střílí migranty z Mexika na svých hranicích, ale oni na nás přes to moře hulákají, abychom svou vítací náruč otevřeli ještě víc, ještě široceji, štědřeji a hlavně rychleji.

Podle EU a USA je migrační vlna asi ještě příliš pomalá, příliš jemná.

Upřímně, jděte mi se všemi těmi výdobytky humánní moderní civilizace do prdele. Radši se vraťme o pár dekád zpátky, kdy ženské v práci vařily manažerům kávu, pokud tedy neseděly doma a nevrhaly do kolíbky caparta za capartem. Radši mi zase seberte mé volební právo, pokud je to jediný způsob, jak budou chlapi zase chlapi a nenechají rozprcat to, co tady naši předkové po staletí budovali. Radši ať si dají občas do držky, když se na něčem neshodnou, než aby politicky korektně mlčeli ze strachu, že si za to půjdou sednout.

Ze všech svobod, které demokracie po 1989 přinesla, SVOBODA SLOVA JE MI NEJMILEJŠÍ. NEJVZÁCNĚJŠÍ.

To, co se jako černý mrak usadil na mnohých částech nejvíce migranty zamořených oblastech, na tom islám dost možná není to nejhorší. Agrese migrantů mezi migranty, není to nejhorší. Agrese migrantů vůči místním, hlavně ženám, není to nejhorší. Obří výdaje, které jsou s tím spojené, to není to nejhorší.

To nejhorší je strach. Strach říct, že s tím nesouhlasíte. Strach, že jste přišli o právo mluvit o svém strachu.

Ono, upřímně, je mi jedno, jestli v čele ČR bude stát další Topolánek, Sobotka nebo třeba Paroubek. Takový hlas si můžu klidně dát na magnet na ledničku, protože jestli chceme zůstat v EU, nebo chceme jako většina občanů z tohoto spolku humanoidních idiotů co nejdřív pryč, o tomhle referendu už se brzy nebude smět ani žertovat. Hned, jak čeští politici dostanou od vůdkyně EU varovný pohled, který řekne, co to tam, sakra, vy kluci pitomý, vyvádíte?

 

jitka-prikrylova73381499_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 244 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...