ready-made-spolecnost
21.3.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Ready-made společnosti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 21|03|2016

Myslíte si, že máte světu co dát? Že vaše nápady, vynálezy a myšlenky by mohli někoho udělat spokojenějším nebo šťastnějším? Podělte se o kousek ze sebe se světem tak, že si pořídíte ready-made společnost a začnete podnikat. Podnikání nikdy nebylo snadnější, než s ready-made společnostmi, které jsou pro vás předpřipravené a nachystané okamžitě pracovat.

Svoje nápady můžete sypat jeden za druhým a proměňovat je ve skutečnost, díky ready-made společnosti, se kterou podnikání bude hračkou. Většinou bývá nejtěžší udělat ten první krok, ale ready-made společnosti vám s ním rády pomohou takže, to pro vás bude mnohem jednodušší. Ready-made společnosti jsou předpřipravené firmy, které jsou založené pro vás a vaši potřebu. Jsou zapsané v obchodním rejstříku a také mají zaplacený základní kapitál, takže nikde nic nemusíte dohánět po úřadech nebo číst složité návody, jak si takovou společnost zařídit. Vy už si koupíte vytvořenou existující firmu a dáte jí svou vlastní podobu, image a především nápady.

ready-made-spolecnost

Místo hromady kroků jen jeden

 Ready-made společnosti mohou plnit nejen vaše sny, ale také sny všem kolem vás, kterým vaše služby a výrobky udělají hezký den. Ready-made společnosti mají v této předpřipravené fázi svoje jméno, sídlo, IČO a také jednatele, ale to hlavní jim ještě chybí. A to jste vy. Jejich majitelem se stanete snadno, na internetu se takových ready-made společností „válí“ stovky, stačí jen o ně zakopnout.

Nabízeny jsou nejen klasické akciové společnosti, ale také evropské společnosti a společnosti s ručeným omezeným, záleží tedy na vás, jaká firma by vám vyhovovala. V České republice, když chcete začít podnikat, musíte učinit průměrně osm kroků, což i vyžaduje vaši pozornost, práci, peníze a také čas. Většinu z toho si ušetříte tím, že si pořídíte ready-made společnost, která už je připravená rovnou začít fungovat podle vašich představ.

Tak si svoje podnikání zbytečně neztěžujte a buďte už zítra novým a hrdým majitelem ready-made společnosti, se kterou prorazíte do světa.

Další informace o předpřipravených společnostech na: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ready-made_spole%C4%8Dnost

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.