ready-made-spolecnost
21.3.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Ready-made společnosti

Sdílejte článek:

(PR) 21|03|2016

Myslíte si, že máte světu co dát? Že vaše nápady, vynálezy a myšlenky by mohli někoho udělat spokojenějším nebo šťastnějším? Podělte se o kousek ze sebe se světem tak, že si pořídíte ready-made společnost a začnete podnikat. Podnikání nikdy nebylo snadnější, než s ready-made společnostmi, které jsou pro vás předpřipravené a nachystané okamžitě pracovat.

Svoje nápady můžete sypat jeden za druhým a proměňovat je ve skutečnost, díky ready-made společnosti, se kterou podnikání bude hračkou. Většinou bývá nejtěžší udělat ten první krok, ale ready-made společnosti vám s ním rády pomohou takže, to pro vás bude mnohem jednodušší. Ready-made společnosti jsou předpřipravené firmy, které jsou založené pro vás a vaši potřebu. Jsou zapsané v obchodním rejstříku a také mají zaplacený základní kapitál, takže nikde nic nemusíte dohánět po úřadech nebo číst složité návody, jak si takovou společnost zařídit. Vy už si koupíte vytvořenou existující firmu a dáte jí svou vlastní podobu, image a především nápady.

ready-made-spolecnost

Místo hromady kroků jen jeden

 Ready-made společnosti mohou plnit nejen vaše sny, ale také sny všem kolem vás, kterým vaše služby a výrobky udělají hezký den. Ready-made společnosti mají v této předpřipravené fázi svoje jméno, sídlo, IČO a také jednatele, ale to hlavní jim ještě chybí. A to jste vy. Jejich majitelem se stanete snadno, na internetu se takových ready-made společností „válí“ stovky, stačí jen o ně zakopnout.

Nabízeny jsou nejen klasické akciové společnosti, ale také evropské společnosti a společnosti s ručeným omezeným, záleží tedy na vás, jaká firma by vám vyhovovala. V České republice, když chcete začít podnikat, musíte učinit průměrně osm kroků, což i vyžaduje vaši pozornost, práci, peníze a také čas. Většinu z toho si ušetříte tím, že si pořídíte ready-made společnost, která už je připravená rovnou začít fungovat podle vašich představ.

Tak si svoje podnikání zbytečně neztěžujte a buďte už zítra novým a hrdým majitelem ready-made společnosti, se kterou prorazíte do světa.

Další informace o předpřipravených společnostech na: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ready-made_spole%C4%8Dnost

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vladtimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 17 821,00 Kč
Vybráno 50.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.