pandemic-4933793SPOLVIR
27.2.2021
Kategorie: Politika

Raz a dva, zavřete hubu lůzo

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Mizerná vláda, mizerní poslanci a pitomí občané. Jak jinak říct o našem národě pravdu. Při schvalování pandemického zákona nám prostě nasrali na hlavu a ještě to rozmazali abychom jo věděli kdo je tady pánem.

Včera na ČT 24 mikrobioložka mimo jiné řekla, že pokud se člověk nakazí koronavirem a přijde na to za 3-5 dnů a během toho je v práci v respirátoru 8 hodin a stále dokola vdechuje již vydechnutý koronavirus z respirátoru může dostat takovou nálož viru, že skončí v nemocnici ve vážném stavu. Což by tedy potvrzovalo mladší ročníky ve vážném stavu. Dalším problémem jsou i další viry a bakterie člověkem vydechované. Záměrem této vlády je udusit, zhoršit zdravotní stav, otrávit dnes zdravých 10 milionů lidí v této zemi. Z respirátorů se uvolňují  mikroplasty a chemické látky -polypropylen, lepidlo, antioxidanty, UV-stabilizátory, formaldehydy, aniliny a kobalt, které člověk pak vdechuje.

Mizerná vláda, mizerní poslanci a pitomí občané. Jak jinak říct o našem národě pravdu. Při schvalování pandemického zákona nám prostě nasrali na hlavu a ještě to rozmazali abychom jo věděli kdo je tady pánem. Když jsem viděla téměř plačícího Babiše s prosbou, vydržte to ještě tři týdny, tak bych mu s chutí ubalila jednu přes hubu aby měl proč plakat. Arogantní Hamáček patří před soud lidu aby věděl, kdo je tady pánem a že on je naším zaměstnancem a ne zaměstnavatelem.  On je náš sluha a my jsme jeho páni a na to tento pačlověk v červené barvě naprosto zapomíná a má pocit, že on je ten, co si může dovolit naprosto všechno. Pirátský Bartoš si celou dobu stěžuje, že mu vláda neposílá podklady, ale pak hlasuje pro a s ním ta jeho pirátská banda darebáků. SPD se zachovalo tak jak řeklo a to je docela vzácné, ale pro nás je to málo. Pokud to myslí s národem opravdu dobře, tak je musí vést do boje proti sebezničení naprosto jinak.

Tady už žádné kecy nepomůžou. Tady už je jediná cesta, vyházet je ze sněmovny, vypadnout z EU, uzákonit referendum na každý důležitý zákon a nechat vést vládu ty, co svému oboru rozumějí a nenechat na partajích. Jak to dopadlo, všichni vidíme. Jak si můžeme nechat  líbit zavřené školky a všechny školy? Kolik roušek a jaký respirátor nám nasadí na pusu a nechají nám kolabovat plíce? Pamatujte si, že jim je jedno kolik nás zemře, kolik zkrachuje, kolik se zblázní a z kolika dětí vyrostou hlupáci.

Léky jsou k dispozici, ale ne v Česku. Chcete? Tak si je běž koupit do Polska. Chcete žít volně a posílat děti do školy? Odstěhujte se do Rakouska. Jak to, že jinde to jde a u nás jde všechno, ale jet proti zájmu občana. Chcete brzo zemřít? Tak si dejte dát vakcínu. Víte, že v Německu jich mají docela velké zásoby, protože ani Němci nejsou pitomci a odmítají se nechat trávit. Chcete se léčit u svého praktika? Můžete, ale po telefonu. Bojí se snad nákazy? Spíš to vypadá na příkaz neléčit. Chtějí nás zlikvidovat a to co přežije přijde pod Německou kuratelu.

Tak milí Češi, Moraváci a Slezané nedejte si diktovat jak máte žít a postarejte se sami o sobě. Nikdo jiný to za vás neudělá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 486 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
110 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)