How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair
25.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Rasové experimenty evropských neomarxistů

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Snad nikdo soudný už dávno nepochybuje, že invaze, zejména z Afriky, není žádnou „uprchlickou vlnou“ či „migrační krizi“, jak se nám snaží namluvit EU či probruselští politici. Většina invazistů přichází Evropu zabrat a islamizovat. V drtivé většině případů nejde o chudáky, kteří utíkají před válkou, ale o dobyvatele.

Dnes jsem narazila na jednu připomínku experimentu, který nyní oživují v Itálii. Nicméně, v mnoha dalších evropských zemích běží kontinuálně, aniž by se to jakkoli připomínalo. A je nasnadě, že tento experiment má zcela jasný záměr, o němž se ve vztahu k invazi záměrně mlčí.

V Itálii nyní tamní socani (PD) oživují svůj vlastní program, který začali realizovat ještě v dobách, kdy byli nejsilnější vládní stranou. Nyní jsou stranou koaliční, což jim samozřejmě dalo tuto možnost. Připomínám, že tytéž aktivity probíhají například v Německu nebo ve Švédsku již dlouhodobě. V Itálii byl přerušen po nástupu Salviniho a oddálila jej i současná situace, která nepřeje sdružování. Nicméně jakmile to bude možné, měl by pokračovat.

Oč se jedná?

  1. Program, schválený ještě vládou PD (italská sociální demokracie) zaváděl návštěvy italských studentů (a zejména pak studentek) v přijímacích azylových střediscích. Dohoda o „vytváření příležitostí pro mezikulturní výměnu a vzájemné znalosti mezi italskými studenty a migranty, uprchlíky a žadateli o azyl, jejich vrstevníky a zlepšení úrovně znalostí o italském a evropském přijímacím systému“. Jak je uvedeno v dokumentu, má jít o podporu osvětových aktivit v procesech přijímání a integrace. Součástí programu je i návštěva dětí v přijímacích centrech systému Sprar.
  2. Program, který byl schválený prakticky souběžně, ukazuje, oč především těm, kdo tyto programy vymýšlí, jde (za vším podobným hledejte EU). Prakticky souběžně s tím běžely kurzy, o nichž jste již jistě slyšeli, protože se opět jedná o projekt EU, praktikovaný i v dalších zemích. Oč v tomto programu jde? Žadatelé o azyl zde dostávají jakýsi návod, jak přistupovat k ženě, aby „zabrala“ a jak se s ní sexuálně sblížit. Tedy jednoduše učí se, jak evropské dívky dostat „do postele“. Už chápete, proč všechny ty reklamy černobílých párů?

Tyto programy plně korespondují s tím, co současní neomarxisté dlouhodobě prosazují. Není náhoda, že za vším stojí EU, vždyť europarlament již odsouhlasil hned dvě tzv. „Africké deklarace“, které mají zajistit mimo jiné i trvalý přísun Afričanů podobně, jako Marakéšská deklarace, která je ostatně také z dílny EU. Tedy jede se přesně podle Kalergiho notiček.

Ostatně, není náhoda, že v jedné z budov EU ve Štrasburku je i tato busta:

Slouží EU ke genocidě Evropanů? | VoxPopuliBlog.cz

Byl to právě Kalergi, kdo jako první hovořil o míšení ras a vytvoření lehce ovladatelné masy. Ale to jistě všichni víte. Pak není nepochopitelné prosazování rasistické extremistické organizace BLM a jejich podpora ze strany jak EU, tak rádoby celebrit a aktivistických sportovců. Stejně tak není nic podivného na tom, že stále více reklam, filmů a seriálů ukazuje černobílé páry a po zadání hesla Happy white woman (šťastná bílá žena) na Googlu vám tato manipulativní platforma předvede především páry běloška – černoch.

S mladými se zde tedy hraje jakýsi sociální rasový experiment, který možná částečně vyjde. Ve většině rodin se o politice či podobných záležitostech vůbec nehovoří, takže děti jsou indoktrinovány propagandou bez toho, aby ji kdokoli korigoval. Pak je nasnadě, že se na tuto novou „módu“ chytne nejedna mladá slečna, které bude podprahově vytvořen právě ten názor, že ideální partner je především černoch.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 826 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.