black

Rasová genocida bílé populace

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Nikdy, nikdy bych se natolik neponížil, že bych si kleknul před černocha a omlouval se mu za údajné historické hříchy, které prý spáchali běloši na černé rase. Nikdy!

Nemám ani zbla pochopení pro sluníčkové dementy, kteří takto konají a bílou rasu tak ponižují, dehonestují a v očích černochů prakticky zesměšňují. Kdejakej bubák se ukazuje s transparenty, na kterých je “KILL WHITE PEOPLE” nebo “BLACK LIVES MATTER”, ale přesto se mezi bílými najdou takoví hlupáci, kteří jim při tom ještě lezou do prdele.

101844905_3237208969652362_8492779572576636630_nCo to může být za lidi? Frustrovaní a zbabělí ubožáci bez sebevědomí, s bolševickým myšlením otroků, jenž mají v hlavách tak maximálně socialistické exkrementy multikulturalismu a po kapsách grantové zlaťáky. Jsou to ti, kteří jsou ale bohužel dnes ve společnosti nejvíce slyšet, dostávají nejvíce prostoru v médiích hlavního proudu a ovládají cenzuru na sociálních sítích. Ti, kteří vedou bílou rasu do záhuby a v podstatě zavedli rasovou genocidu bílé populace.

Za co se dnes máme černochům omlouvat? Za pozitivní diskriminaci? Za to, že je v mnoha případech živíme, aby nepochcípali v Africe hlady? Za sociální programy, pomocí kterých žijí v západním světě oproti svým domovinám jako králové? Za poskytnuté vzdělání, kterého by doma jinak nikdy nedosáhli? Tak za co?

Černoši by jen při základní soudnosti měli držet hubu a krok, jenže … Jenže jsme z nich vychovali, stejně jako z cikánů či muslimů v EU, líná nefachčenka s nataženou rukou ke státu a díky mnoha neziskovkám pak ještě drzá, hrubá a arogantní hovada, kterým stačí zakřičet “diskriminace, rasismus” a dostanou vše. Hmotné statky, pozitivní diskriminaci – tedy obrácený rasismus, či erární a mediální ochranu.  

Ještě chvíli půjde naše euroatlantická civilizace tímto směrem a budeme černým sloužit my. Dopadneme jako JAR po pádu apartheidu. Akorát ještě černochům v decimování bílých budou u nás pomáhat muslimové a cikáni. Politika socialistických špiček EU a komunistických Demokratů v USA tomu nahrává. Jediný, kdo udržuje světlo naděje je Donald Trump. Bůh mu v jeho boji pomáhej!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 243 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (60 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
270 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)