cikani82017
16.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Rasová diskriminace a presumpce viny

Sdílejte článek:

MIROSLAV JAHODA

jahodaTak se nám potichu snaží vkrást do sněmovny nebezpečný zákon rozšiřující presumpci viny, co se týká tzv. diskriminace. Asi nepřekvapí, že jej prosazuje poslankyně ANO vlastnící neziskovku.

Pokud někdo odmítne například pronajmout svůj vlastní majetek někomu, komu nechce, bude muset prokazovat, že nediskriminoval. Dojde k porušení nejlepší právní zásady, že vinu je třeba prokázat a dokud se tak nestane, je člověk nevinen.

Totalitní praktiku doplní ještě to, že člověk, který se cítil diskriminován ani nemusí nikoho chtít žalovat, stačí když příslušná ziskovka bude mít pocit, že někdo byl diskriminován a může podat žalobu sama. Nebude muset dokázat vinu, ale žalovaný bude prokazovat svou nevinu.

Jak tomu bývá, progresivističtí totalitáři se vždy pokouší prosazovat podobné věci bez povšimnutí. Je tedy zapotřebí, aby se o nebezpečí mluvilo co nejvíce a aby Babiš byl nucen zareagovat na mediální nepopularitu.

Je třeba upozornit i politiky, zejména ty ne-progresivisticky smýšlející. Teď je nutné neřešit nějaké kojení v bance (které možná má schválně odvést pozornost), ale opravdové diktátorské snahy, jejichž jediným cílem je zneužít podobné zákony proti euroskeptikům a tradičně uvažujícím lidem.

Autor: Miroslav Jahoda, fcb


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 944 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.