nuz
4.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Rasističtí Němci žádají sebrat migrantům nože. Chce to další koncert …

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Rozmáhá se po německých luzích jeden nešvar. Migranti, respektive mluvou new speak uprchlíci, tak tihle mladíci se dle svých tradic velmi rádi ohánějí nožem. Případně mačetou. Prostě, podle toho, jestli jsou zrovna z Afghánistánu nebo třeba spíš z Afriky.

Jak barbarské nepřijmout je i s jejich kulturními návyky!

Už před pár týdny se německý ministr vnitra Herbert Reul nechal slyšet, že by nože měly být zakázané. Důvod si možná umíte tipnout. Nějak se u našich západních sousedů poslední dobou zpovykaly nože a přibylo útoků. Ministr nepovažoval za nutné zmínit, jestli za útoky jsou zodpovědné nějaké skupiny typu polských instalatérů nebo třeba brazilských chův či německých bankéřů. Nebo jestli je nůž v ruce Němce takový globálnější problém, podobně jako byly před časem hákové kříže na košili.

Když si do Googlu zadáte útok a nůž a Německo, musíte jasně zadat datum, o který vám jde, protože jinak na vás vyskočí hotová apokalypsa nožů. Podobné je to i v zemích jako Holandsko a Británie a další. Těžko říct, proč V4 byla tohoto ušetřena a hledala bych za tím naši komunistickou minulost a možná i čecháčkovství.

tabulka-utoky-v-zapadni-evrope

Nenašla jsem přímo statistiky útoků nožem, ale tahle tabulka zveřejněná v listu Economict přehledně ukazuje nárůst závažných zločinů v západní Evropě mezi léty 2001 a 2017. Zajímavá je především červená barva, kde motivem byl džihád, tedy islámský terorismus.

Když bylo v módě rozmašírovat pár lidiček pomocí náklaďáku nebo i kamionu, žurnalistické elity nám vtipně servírovaly příběhy i s titulky, že kamión zabíjel nebo že auto najíždělo do davu. Netušila jsem, že jsou s vývojem samořiditelných vozítek až takhle daleko.

Samořiditelné nože asi nikdo ještě nevymyslel a tak pokud už je nutné změnit přednastavenou šablonu, kde se řekne, že útočil mladík a měl psychické problémy a byl v hledáčku policie a všichni jsou šokováni, byl to takový hodný, tichý… opatrně se naznačí, že se chudák musel poslední dobou krapítek zradikalizovat. A tak si třeba můžete spíš domýšlet, že to, co naprdlo afghánského hajzlíka útočícího v amsterdamském nádraží byla urážka islámu.

O takzvaném incidentu v Chemnitzu se dlouho psalo, že bez zjevného důvodu se poškorpila skupina cirka desítky chlápků, přičemž několik jich skončilo s bodnými ránami nožem a jeden na následky zemřel. Dnes už se ví, že šlo o loupežné přepadení, kdy dva kurdští migranti jeden z Iráku a jeden ze Sýrie, tak tihle dva se dožadovali vydání hotovosti a když jim je skupina Němců nedala, oba vytáhli nože a bodali jak zběsilí. Někde se píše, že oběť měla v horní části těla pět, jinde pětadvacet ran. Za tuhle zbabělou vraždu jsou dva mladí vrazi obvinění z pouhého zabití. Na druhou stranu, být to třeba v Británii, kdoví jestli by se z toho nakonec nevyklubala sebeobrana, že.

Nicméně Němci toho mají plné zuby. Strachu o sebe, strachu o své děti. O své ženy a dcery. To je nejspíš ten strach, co se v lidech snaží údajně vyvolat populisté.

A tak už víc jak týden v městečku blízko českých hranic lidé demonstrují a požadují, aby se něco změnilo. Levičáčtí provokatéři se činí a tak tisíce obyčejných žen a mužů média do titulků prezentovala jako pravicoví extrémisté a nácci a xenofobové a prý to musí přestat. Včera pořádali jen tak narychlo spíchnutý koncert proti rasismu a na profesionálně postaveném pódiu, profesionálně vyvedeném PR se akce zúčastnilo 65 tisíc lidí. Být jen drobet víc paranoidní tak snad budu mít i za to, že během týdne se to tak připravit nedá.

Jsem ještě zvědavá, jestli někdo prošetří údajné projevy nacionalismu během demonstrací. Tak třeba v Cottbusu bezchybná německá mašinérie na fake news drobně zaskřípala. Co už nevyšlo podle plánu, tak za hajlování policie sebrala mladé Syřany. No, mysleli to určitě dobře, že.

Vždycky se najde pár pitomců, co vám pečlivě a draze budovanou image a pozitivní náladu My to zvládneme pokazí. Teď prý v Německu vzniká petice. Nemají se jen zakázat nože, mají prý se sebrat přímo migrantům.

Ještě bych do té petice vecpala, ať zakáží vraždícím zmetkům při teroristickém běsnění hulákat Alláhu Akbar. Beru za prokázané, že tyto incidenty na veřejnosti zvláště když zrovna teče krev, zvyšují mezi obyvatelstvem extrémní pravicové nálady a to určitě nikdo nechceme.

Autor:  Jitka Moody

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 33 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.