blmfotbal-850x550
15.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Rasistické gesto českých fotbalistů bylo přes čáru

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Trvám na tom, že gesto našich fotbalistů bylo rasistické stejně, jako je rasistická bojůvka, která si říká BLM. Bojůvka, která štve proti nám, bílým a – podpořená  Antifou – se účastnila rabování obchodů a ničení pomníků nejen ve městech USA, ale také na západě Evropy. Zcela účelově založená organizace, nepokrytě napojená na US Deep state a spojená s islámskými organizacemi v USA, byla založena jen proto, aby napomohla současnému rozvrácení západní společnosti. Je to jen jeden z mnoha dílků této destrukce.

A nyní se pozastavím nad našimi fotbalisty, kteří tuto rasistickou organizaci podpořili podobně, jako ji podpořila i drtivá většina našich europoslanců či část umělecké angažované úderky. Naše fotbalová reprezentace zastupuje ČR a kleká na omluvu černochům. Přitom naše země nikdy neměla žádné kolonie, naopak většinou jsme my byli tou ždímanou kolonií a vlastně dosud také jsme.

Jak jsem nedávno uvedla v tomto článku, tak v minulosti i u nás, především na Moravě, “lovili” Osmané bílé otrokyně do svých harémů. Bílé otrokyně z  Evropy se dovážely i do Afriky, především pak byly na prodej na trzích otroků v arabských zemích. Tedy pokleknutím tato fotbalová sebranka pouze plivla na naše předky, na ženy a dívky, které skončily jako zboží na trzích s otroky.

Je mi jasné, že součet IQ všech našich fotbalistů by nejspíš směle konkuroval IQ orangutana, což je do jisté míry omlouvá. Ale v kontextu výše uvedeného nemohli národ, či alespoň tu normálně myslící část národa, více ponížit. 

To vše se navíc stalo v době, kdy je bílá rasa určena “na odpis”, kdy dovozem Arabů a černochů má dojít k její postupné likvidaci na území našeho – původně bílého – kontinentu.

S BLM dokonce nesouhlasí ani mnozí černoši, kteří už i v USA proti této štvavé organizaci protestovali. Ale naši tupí “kopálisté”, kterým chybí v hlavě to, co mají v nohách, očividně dosud nepochopili, že tato rasistická gesta ještě více rozdělují společnost.

O co více by si jich jistě jejich fanoušci vážili, kdyby zůstali hrdě stát se vztyčenou hlavou, protože – pokud už nic jiného – zastupují Českou republiku, která se nemá za co omlouvat a už vůbec ne černochům!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 478 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (61 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
290 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.