rasismus1118

Rasismus jako výmluva pro lenost, parasitismus či nenávist k bílé rase

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Když někomu říkáte dost dlouho, že je vždy a za všech okolností oběť – někdy imaginárních „rasistů“, někdy „dyškrymynace“, někdy „white privilegies“ (a přidáváte další a další podobná vyfabulovaná obvinění a, promiňte, podobné podkuřování a podlézání nějaké rase) – tak to přinese svoje „ovoce“. Jedovaté ovoce skutečné rasové nenávisti, skutečného a ne imaginárního rasismu. Rasová nenávist těch, kteří uvěřili, že za každý jejich neúspěch může někdo jiný. Konkrétně za jejich každý neúspěch může nějaká jiná rasa. Někdo jasně rasově identifikovatelný. Adolf tak nabídl Němcům Židy jako univerzální viníky. Dnešní moderní totalitní režim ve své „multikulti“ podobě pak univerzálního viníka – bělochy. Především pak bílého, pracujícího, na veškerý ten multikulti b…l daně platícího, o rodinu se starajícího, heterosexuálního muže.

Je to totiž velmi pohodlné. Nemáte práci? Může za to jistě „rasismus“ a rozhodně ne to, že jste líný/líná vstávat pravidelně do práce a pravidelně tam chodit. A navíc jste odkoukali specifický model sociálního chování od vlastních „rodičů“. (Slovo rodič je sice od slovesa rodit, ale svým obsahem zahrnuje především výchovu, starost péči, snahu pomoci dětem uplatnit se ŘÁDNĚ ve společnosti, proto ty uvozovky). Odkoukali jste takový model sociálního chování, že se nikam nechodí plnit žádné povinnosti, že povinnosti jsou jen pro bílé „rasisty“. A vy sami jste vlastně ani do školy moc nechodili, takže ani nic neumíte. Teda, kromě hlasitého křiku „rasismus, rasismus“ a vyplňování žádosti o sociální dávky na všechno možné i nemožné. To umíte perfektně. I když, v poslední době i tam musí vypomáhat lemplové z řad „rasistické“ populace, ti neschopní z jejich řad, ti, kteří se neuživí jinak, než vyráběním zcela umělých problémů a následným halasným bojem proti nim při současném prohlubování problémů jiných. Aktivisté z neziskovek vám když tak vyplní i tu žádost o sociální dávky, protože psát se ti aktivisté (z řad „rasistické“ většiny) ještě naučili, i když skončili v neziskovce a nezvládli si najít žádné skutečné zaměstnání.

V televizi, v rádiu, v novinách vám všichni vykládají, že jste oběť, nevinná ubohá oběť zlých bílých rasistů. Ti mohou za to, že nejste bohatí. Ti mohou za to, že nejste bankéřem nebo bankéřkou, manažerem nebo manažerkou nebo čímkoli jiným, co považujete za „in“. Nemůže za to nedostatek vaší píle, úsilí a obyčejného štěstí (které potřebuje k úspěchu úplně každý). Mohou za to vše bílí rasisti. Schválně se proti vám spikli a neměli nic jiného na práci, než vám zabránit v zářivé kariéře, protože se jim nelíbí odstín pigmentace vaší kůže. Přesně tak to říkají odborníci a celebrity v televizi. Tak to musí být pravda, ne? A nikdo proti tomu neprotestuje. Tak je to tuplem pravda.

Pravda ovšem je, že kdokoli kdy zkusil protestovat a vést věcnou diskusi založenou na faktech, byl označen za rasistu, nacistu a vyvrhele slušné společnosti. Do televize už ho pak nezvali, články v novinách neotiskovali, knihy necitovali a nezmiňovali, ceny neudělovali, pokud byl herec, tak nějak ubyly role, jistě jen náhodou, pokud byl vědec, tak byl vyhozen z univerzity, jistě jen kvůli reorganizaci a podobně. Jen si vzpomeňte, jak u nás dopadli vědci, kteří se provinili jen tím, že dostali a přijali vyznamenání od prezidenta ČR, řádně zvoleného v řádných a svobodných demokratických volbách. Najednou se zjistilo, že vlastně právě jejich pozice je úúúúúplně nadbytečná a musí být zrušena a oni vyhozeni z práce, ehm, reorganizováni. Normalizace. Taková normální normalizace. Neo-husákovská. Vlastně horší – ani to místo v kotelně jim nenabídli.

A tak místo věcné diskuse o rozdílech mezi rasami, o rozdílných geneticky daných dispozicích a podobných „rasistických“ tématech jsou papouškována jen ideologicky motivovaná dogmata. Ta by se dala shrnout jednoduše – běloši jsou geneticky méněcenní. Nemají žádnou geneticky danou výhodu, jen samé geneticky dané nevýhody. No vážně! Vy jste neslyšeli, že například černoši mají geneticky dané větší rozměry penisu a vyšší hladinu testosteronu? Tak vidíte, jak jsou běloši méněcenní. Vy jste neslyšeli, že černoši mají lepší svalové buňky? Tak vidíte, jak jsou běloši méněcenní. Vy jste slyšeli, že běloši mají vyšší IQ než černoši (a mimochodem nižší než Asiaté) a to dokonce i v rámci stejného sociálního prostředí, ve kterém vyrůstají? Tak to jsou odporné rasistické lži!!!

Pozn.: To s tím vyšším IQ u bělochů ve srovnání s černochy neplatí pro sluníčkáře, studenty a studentky genderových a podobných „humanistických“ studií a pro osoby z neziskovek. Ale naopak s tou velikostí penisu a hladinou mužských hormonů to platí u zmíněné skupiny pracovníků neziskovek a studentů genderových studií stoprocentně – tedy u osob mužského pohlaví.

V USA jsme během prezidentských voleb v roce 2016 viděli, jak Demokratická (fakticky ultra-levičácká, soft-komunistická) strana použila apelování na ty nejnižší a nejprimitivnější pudy (a na voliče tímto primitivismem ovládané). A tak v rámci kampaně utvrzovala černochy, ehm, Afroameričany, že jsou permanentní obětí strašlivého bělošského rasismu, že za všechny neúspěchy černochů mohou běloši, že Trump je rasistický běloch, když odmítá například nelegální migraci a volný pohyb a svobodné vraždění ze strany mexických drogových gangů na území USA, a proto jako „rasista“ je jistě všechny pošle do plynových komor nebo přinejmenším nechá zaživa rozemlet do hamburgerů. Trochu přeháním. Ale ne moc. A vsadím se, že z těch „inteligentních, vzdělaných voličů, kteří nevolili rasistu Trumpa, jako ti primitivní burani z venkova“ by nejméně polovina odpověděla „Ano, jasně, že to vím“ na otázku „Víte, že Donald Trump již před svým zvolením plánoval otevřít koncentrační tábory, kam internuje všechny Afroameričany?“. Vzdělaní, inteligentní voliči Hitlary. Ehm, Hillary. (To, že Trump se ukazuje jako stejná loutka deep state jako všechny loutky před ním, je věc druhá.)

A pak nebylo divu, že zběsile zfanatizovaná černoška zmlátila a zkopala svoji bělošskou spolužačku, když řekla, že podporovala Trumpa. Není divu, že partička afroamerických feťáků unese retardovaného bělošského mladíka na vozíku a hodiny ho mučí jako „odplatu za bělošský útlak a rasismus“. Jak by ne, když je jim vtloukáno do hlav od nejranějšího dětství, že jsou vždy obětí. Že za každý jejich neúspěch mohou běloši. Za všechno, co se jim nepovedlo, mohou běloši. Dokonce i za to, co nikdy ani nezkusili dokázat, i za to mohou jedině běloši. Že nesupěli ve škole vinou bělochů. Že do školy ani nikdy pořádně nechodili a nikdy se ani nezkusili nic naučit, i za to mohou jedině běloši. Proč by ti „afroameričané“ z chudých rodin chodili do školy? Bělošské rasistické děti by jim stejně zabránily ve vzdělání. Kradli by nebohým afroamerickým dětem písmenka z abecedy. Gumovali by jim pečlivě udělané domácí úkoly. Tak vlastně – čistě jen kvůli bělošskému rasismu – afroameričané ani nezkouší změnit svoje špatné sociální postavení. Vždyť jim denně říkají, že to ani nejde – prý kvůli bělošskému rasismu.

Říkají to všem, ale především těm černochům nebo jiným „utlačovaným menšinám“, kteří sami nechtějí změnit svůj osud a jen hledají výmluvu. Protože ti, kteří se dokázali třebas i ze slabé sociální skupiny dostat „nahoru“, ti dokazují, že to lze. Jen se musí zabrat a nežvanit „diskriminace, rasismus, nemohu, ale já za to nemohu, že nemohu, to oni“.

Vlastně jsou nenávistnými rasisty všichni ti, kteří utvrzují „menšiny“ v mylném přesvědčení, že prakticky nic nemá smysl zkoušet, protože v úspěchu jim stejně zabrání ten „všemocný“ údajný „bělošský rasista“. Přesně to totiž ti „sluníčkáři“, „tolerantní zastánci menšin“ dělají – říkají vlastně „v úspěchu vám stejně budou bránit bělošští rasisté“ a tím evokují snadnou výmluvu, proč nic nedělat. Protože by to bylo „strašně obtížné“ a z toho je už jen krůček k „vlastně by to stejně bylo nemožné“….“tak nebudu nic dělat, ale já za to nemohu, mohou za to běloši, většina, rasisti, určitě ne moje lenost a nedostatek úsilí a odvahy“. Jako alkoholik „hned zítra přestanu pít, jen si teď ještě dám naposledy panáka, řval na mne domácí a vůbec blbej den, ale hned zítra…“. Závislost na výmluvě. Protože kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvody (a výmluvy).

A možná, že díky této ideologii „běloši jsou rasisté, černoši a jiné menšiny jejich nebohé oběti“ tu máme další případ, další v nekončící řadě podobných případů. Afroamerická černoška v autobuse nadávala sprostě ostatním cestujícím. Starý, nemocný muž ji napomenul, ať se chová slušně. Afroamerická černoška se tím zřejmě cítila dotčena – možná si řekla: jasný bělošský rasismus! útlak nebohých Afroameričanů bělošskou rasistickou většinou! – a počkala, až bude starý muž vystupovat z autobusu. Když ten starý nemocný muž stál na schodech autobusu, prudce do něj strčila oběma rukama, dle videa i svědků vší silou. Starý muž upadl na chodník na obličej. Ošetření na místě odmítl, ale ještě ten den později odešel do nemocnice, kde po měsíci péče zemřel.

Mimochodem, když se kdokoli cítí dotčen slovem černoch, tak by se měl především postarat, aby to slovo nemělo žádné negativní konotace, aby bylo poctou pro každého, kdo je jím označen. Jako se takovým slovem stalo třeba slovo „pracant“. Nebo jako se třeba slovo máma stalo slovem, které v nás všech (normálních) vzbuzuje příjemné a milé, hebce hřejivé vzpomínky na vlastní mámu, dětství a vše krásné s tím spojené. Ať se tedy ti, kteří se cítí uraženi naprosto správným a normálním označením „černoch“ nebo třeba „cikán“ postarají především o to, aby tato firma, tato jejich značka vzbuzovala u všech pozitivní asociace. Pak se nebudou muset cítit dotčeni za žádné takové označení. Ve slovu to není, je to v tom, s čím se jakékoli slovo konkrétně označující nějakou skupinu lidí spojuje. A spojuje se s tím, co zdravý rozum začne považovat za typické pro danou skupinu. I kdybyste vydali zákon, že se cikánům nesmí říkat jinak než „hchkrdtn“ – neuplyne mnoho času, a „hchkrdtn“ bude muset být označeno opět za rasistický výraz, protože bude opět spojeno s tím samým, s čím dnes slovo cikán nebo Róm.

S čím? Ne, nepodsouvejte mně žádné rasistické předsudky. Protože jestli se vám něco vybavilo, když jsem napsal „bude opět spojeno s tím samým, s čím dnes slovo cikán nebo Róm“, tak to buď bylo to, s čím váš rozum po mnoha zkušenostech (osobních i skupinových, většinové populace, celých generací předků, národa apod.) tato slova spojuje, nebo máte iracionální rasistické předsudky v rozporu s mnohaletou opačnou zkušeností, a ty svoje rasistické nepodložené předsudky se snažíte podsunout mě, abyste se sami vyvinili.

Dotyčná černoška ze zmíněné kauzy bude obviněna z vraždy, podle zatím dostupných zpráv. Proč o tom tedy vlastně píšu? Protože stejně jako všechny ostatní případy, kdy „utlačovaná menšina“ napadla v agresívním hysterickém útoku nějakého bělocha, tak i tento případ je podle mého názoru vynikajícím příkladem, jakou atmosféru nenávisti, skutečné rasové nenávisti vytváří ideologie „white guilt“, ideologie, že za všechno zlo světa mohou běloši a jejich civilizace. Ideologie, že za každý neúspěch kteréhokoli příslušníka kterékoli jiné rasy než bělošské mohou výhradně běloši. Ideologie, že když se v Africe nesklidí, protože nikdo nezasel, tak je to vinou bělochů, kteří tam neodjeli, nezaseli, nesklidili a pak celou úrodu nepoložili s pokornou omluvou k nohám nebělochů. Experty na dělání oběti ze sebe samých jsou mimochodem muslimové – na Srí Lance při teroristickém útoku zavraždili muslimové přes 250 křesťanů a hned druhý den noviny psaly, že se ubozí muslimové na Srí Lance teď bojí, protože jsou na ně všichni ne-muslimové nas…..í. Nebo jako když Rohingové v Barmě roky útočí na kasárna a policejní stanice, vraždí nemuslimy tak dlouho, až dokonce i opravdu trpělivým a mírumilovným budhistům dojde trpělivost a na muslimské teroristy zaútočí armáda. A armáda na muslimské teroristy zaútočí – ó jaká hrůza – zbraněmi a ne náramky se vtipnými nápisy nebo letáčky „vraždit se nedělá, ty ty ty!“.

Někteří jsou prostě utvrzováni v tom, že jsou obětí. nebo to mají přímo jako ideologii, maskovanou jako náboženství. A to je opravňuje k „odplatě“.

Dokážete si představit, co by následovalo, kdyby to bylo naopak? Kdyby mladá silná běloška vystrčila z autobusu starého, nemocného a těžko se pohybujícího černocha proto, že ji napomenul, aby nebyla vulgární a sprostá vůči cestujícím v autobuse? Já ano. Vypalování a rabování obchodů černošskými „utlačovanými, nebohými oběťmi bělošského rasismu“. Hromadná prohlášení politiků a celebrit o nepřijatelnosti rasismu a xenofobie, které vedou až k vraždám. Povinné hodiny pokání a sebemrskačství všech bělochů. Evropská komise by okamžitě rozkázala všem zemím nezasaženým masovou muslimskou migrací přijmout minimálně 257 milionů nezletilých třicetiletých afrických sirotků „ze Sýrie“. Juncker by si dal frťana, tedy vlastně nejméně obvyklých 28 frťanů, za každou ovládanou zemi jednoho. A pak by možná zase v Africe v opilosti málem podpálil nějakou africkou manželku afrického politika. Tedy vlastně afroafrickou manželku afroafrického politika. Tedy vlastně afroafrického rodiče 1 (nebo 2?) afroafrického rodiče 2 (nebo 1?). Sakra, pokud tedy mají dítě, tak jsou rodič 1 a rodič 2. Pokud je jejich vlastní, ne? Pokud jen adoptované nebo žádné, tak jsou co??? Když nerodili ani nezplodili, tak nemohou být rodič. Takže tedy třeba adoptér 1 a adoptér 2? Ale, sakra, to by bylo genderově nevyvážené. Tak možná neutrální střední rod adoptéro 1 a adoptéro 2. Takže by vlastně Juncker v opilosti zase málem podpálil afroafrické adoptéro 1 afroafrického adoptéra 2. V Afroafrice, aby se to nepletlo s Euroafrikou v bývalé Francii, v bývalém Švédsku a v dalších bývalých Euroevropských zemích. Uff, to je ale fuška psát v multikulturním světě politické debility, ehm, korektnosti.

A pak ty televizní debaty! No to by bylo něco, kdyby tak bílá silná mladá žena strčila do starého nemocného černocha. Debaty na témata jako „Kam až je schopen bělošský rasismus a nenávist vůči Afroameričanům zajít?“, „Může za to snaha Trumpa poslat všechny Afroameričany, muslimy a jiné nebohé trpící menšiny do koncentračních táborů a tam je vyhladit?“, „Je Trump ve spojení s Ruskem, Ku Klux Klanem a NSDAP? Byl a je!“, „Proč je povinnost žen nosit burku nebo alespoň hidžáb výrazem svobody žen v Islámu“, „Každý Afroameričan(ka) má nárok na limuzínu, luxusní vilu u moře a soukromý tryskáč a jen zlí rasisté jim to nechtějí zadarmo ihned věnovat“ a další a další. Sami si je jistě dokážete představit.

Co je vlastně ponaučením?

 1. Pokud někomu neustále tvrdíte, že je obětí, začne se chovat jako agresor

 2. A nebude cítit žádnou vinu, protože přeci on se „jen brání“

 3. ERGO: Vytvořili jste agresívní násilnickou skupinu, která nejen necítí vinu, ale přímo povinnost a morální právo útočit na toho, koho jim označíte (jako když Adolf označil Židy jako cíl násilí a příčinu všech neúspěchů SA-manů i všech Němců)

 4. Pokud někomu budete neustále tvrdit, že mu všechno úsilí kazí někdo jiný (třeba bílí rasisté, kteří jsou všude kolem, jeden vedle druhého), pak

  1. poleví jeho snaha cokoli dokázat, protože to přeci buď nemá vůbec smysl, nebo by to bylo moc práce

  2. stane se z něj lempl, lenoch, navíc agresívní lempl, s perfektní výmluvou

  3. uvězníte ho v mizerné situaci jeho sociální skupiny

  4. to vy jste ti skuteční rasisté, kteří mu chtějí škodit, protože v jasných a předvídatelných důsledcích vaší ideologie „všude samý bílý rasista, který nemá na práci nic jiného, než škodit barevným a menšinám“ ten člověk, jehož „nebohého osudu“ máte plnou …. ústa ;-), tak ten právě díky vaší psychologické manipulaci nikdy nic nedokáže, pokud vám jen na chvíli uvěří.

 5. Pokud budete někomu neustále tvrdit, jak mu všichni ti „rasisté všude okolo“ škodí, jak potřebuje pomoc, jak je na tom špatně, jak to nezvládne bez cizí pomoci, bez speciálních zákonů, limitů, kvót, tak na něm praktikujete psychologickou manipulaci, kde jednou ze základních metod zotročení jiného člověka, je snížení jeho sebevědomí, znevažování jeho kvalit, dovedností, možností, schopností. A vytváření závislosti – na „hodném“ politikovi, který prosadí dávky, kvóty, antirasistické zákony, limity, normy, buzerace, předpisy, buzerace, buzerace, buzerace ….a zákaz zdravého rozumu….

 6. A samozřejmě to děláte, protože potřebujete pomoc jako politik k vlastnímu znovuzvolení, který tedy musí dostat hlasy „nebohých diskriminovaných“, aby jim (a hlavně vlastní kapse a vlastní kariéře) mohl „pomáhat“; případně to děláte proto, abyste jako neschopný lempl a hlupák měli skvěle placené místo v neziskovce, která se specializuje beztak především na zaměstnávání lemplů a hlupáků a žvanění o „menšinách utlačovaných většinovou populací“.

Nejlepší pomoc „utlačovaným menšinám“???

Říkat jim zcela jasně:

ZA VAŠE PROBLÉMY NEMŮŽE NIKDO JINÝ NEŽ VY SAMI.

A NIKDO JINÝ, NEŽ VY SAMI, TY PROBLÉMY NEMŮŽE ODSTRANIT.

ÚSPĚCHU ZA VÁS NIKDO NEDOSÁHNE.

JE TO NA VÁS!

Svému dítěti také nepomůžete tím, že za něj budete psát úkoly a učit se místo něj trojčlenku nebo angličtinu. Musí se to vše naučit samo – a když mu to nepůjde, nemohou za to bílí rasisté a xenofobní postkomunistická nebo jiná společnost. Třeba se vaše dítě málo snaží nebo prostě nemá na takový výsledek, jaký byste si představovali vy nebo vaše dítě samotné.

Nedosažení požadovaného výsledku prostě neznamená, že se proti vám spiknul celý „rasistický“ svět.

Kdo je mentálně dospělý, chápe to. Kdo ne, vytvoří úřad, přijme zákon, založí neziskovku. Nebo si alespoň vybije vztek na bílé spolužačce nebo bílém starci s vozíkem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Ladislav Konopka 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 399,00 Kč
Vybráno 58.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 494 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
43 komentářů