rakevleonie-1536x864
2.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Rakousko: Zavražděná 13letá Leonie byla několikrát hromadně znásilněna nejméně 4 Afghánci, jeden je stále v pátrání

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už v těchto článcích jste si mohli přečíst o otřesném případu ze sousedního Rakouska, kde byla zavražděna teprve třináctiletá Rakušanka Leonie. Tu Afghánci nejprve zdrogovali extází a posléze postupně znásilnili. Poté, co se afghánské zrůdy uspokojily, dívku uškrtily. Po vraždě byli zatčeni dva Afghánci, ovšem podle všeho mohlo být pachatelů víc, což se záhy potvrdilo.

 

V noci na čtvrtek byl ve Vídni zatčen třetí podezřelý. Jedná se o 23letého žadatele o azyl z Afghánistánu, který je v Rakousku od roku 2015 a byl již souzen za drogové delikty. Krutý detail: Vyšetřovatelé nyní předpokládají, že Leonie (13) byla několikrát znásilněna skupinou mladých mužů v obecním domě, kde měli k dispozici byt. Celoevropské pátrání po čtvrtém podezřelém pokračuje.

Další podezřelý, který byl v době činu v obecním domě 18letého Afghánce, již několikrát trestaného recidivisty, je stále hledán. Pátrání po 22letém muži, který také pochází z Afghánistánu, se provádí na evropský zatýkací rozkaz. Je tak pravděpodobné, že už není na území Rakouska. Vyšetřovatel v současné době předpokládá, že se v případu jedná o nejméně čtyři pachatele, kteří se údajně podíleli na zločinu v bytě v Donaustadtu.
In dieser Wohnhausanlage befindet sich die Tatwohnung. (Bild: APA/Herbert Neubauer)
dům, kde má afghánský recidivista byt, v němž došlo ke znásilnění a vraždě

Selhání orgánů – v tomto případě federální vlády a města Vídně – bude muset být podrobně vyšetřeno. Podle informací “Krone” je faktem, že vídeňský úřad přidělil byt  hlavnímu podezřelému v obecní budově ve Vídni-Donaustadtu. O podezřelého se od léta 2015 také staral vídeňský úřad pro mladistvé MA 11.

Krátce před zločinem, v úterý, proběhla rutinní kontrola, ale bohužel ne s osobním týmem na místě v jeho bytě, ale pouze telefonicky. Je také vášnivě diskutováno, proč údajný hlavní pachatel – 18letý Afghánec, který má podle policie za sebou několik předchozích odsouzení, nebyl deportován.

K tomu jen dodávám, že ve skutečnosti k deportacím téměř nedochází a to nejen v Rakousku. Pak bude samozřejmě podobných činů přibývat, neboť zatímco deportace nefungují, do Evropy proudí denně stovky až tisíce dalších džihádistů…

Kolik podobných činů se bude muset stát, než si Evropané uvědomí, že probruselské vlády – ať navenek proklamují cokoli – reálně masové deportace nikdy realizovat nebudou??? Neměli by si to nejen Rakušané, ale také Němci, Švédové, Francouzi a všichni další uvědomit i u voleb?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 823 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)