4008921-ockovanui
16.11.2021
Kategorie: Společnost

Rakousko … segregace pokračuje

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonRakousko spustilo velmi unikátní uzávěru pro neočkované proti covidu. Týká se více než třetiny společnosti a je to bezesporu totalitní způsob ovládání společnosti.

„Situace je vážná,” řekl lidovecký kancléř. „Nečiníme tento krok s lehkým srdcem, ale bohužel je nutný,” uvedl a dodal, že existuje relevantní rozdíl ve výskytu pandemie mezi očkovanými a neočkovanými. Schallenberg již dříve upřesnil, že neočkovaní budou moci z domova odejít do práce, na nákup nezbytně nutných věcí a na zdravotní procházky. Policie bude kontrolovat namátkově. „Nežijeme přece v žádném policejním státě,” podotkl. Opatření má začít platit od půlnoci na pondělí.

Proti uzávěře vystoupila v Rakousku strana Svobodných. Česká média o ní v této souvislosti opět píší propagandisticky jako o „pravicových populistech“. V Česku jsem v Událostech na ČT slyšel zástupce ODS a lidovců s tím, že něco takového se v Česku nechystá. Uvidíme. Marián Jurečka už prohlásil, že to „nelze vyloučit“. Pokud tomu dobře rozumím, v Česku by byl pod novou vládou přijatelný úplný lockdown pro očkované i neočkované?

V předvečer oslav 17. listopadu, státního svátku připomínajícího jednak vystoupení studentů proti okupaci Německem v roce 1939 a pád komunistické totality v roce 1989, je výše uvedené známkou toho, že se Západ pod záminkou boje s covidem dostává do stejné situace jako někdejší komunistický režim. Připomenu pro mladší ročníky jen několik faktů:

  1. Společnost se dělila na členy a nečleny KSČ
  2. Členů KSČ byla asi sedmina dospělé populace
  3. Členové KSČ měli výjimečné postavení, protože se mohli ucházet o významné řídící funkce v hospodářském aparátu státních či národních podniků
  4. KSČ dohlížela na pořádek ve státě prostřednictvím Veřejné bezpečnosti a Státní tajné bezpečnosti.
  5. K volbám chodilo 99,99% voličů a 99,98% voličů odevzdalo hlas kandidátům „Národní fronty“- což byl spolek ovládaný KSČ a v němž ještě figurovaly Československá strana socialistická a Československá strana lidová, obě kolaborovaly s KSČ.

Po pádu komunismu hlasovalo v prvních svobodných volbách v roce 1990 13% voličů pro KSČ při volební účasti přes 90%. Je to přesně ona sedmina společnosti, která se nikdy s pádem komunismu nesmířila. Po třiceti letech se komunisté nedostali do poslanecké sněmovny jenom díky tomu, že komunisté postupně odcházejí z našeho světa, není to díky „prozření“ naší společnosti.

Covidismus nastoluje podobnou praxi. Je naprosto skandální, když rakouský kancléř tvrdí, že toto opatření pomůže zvládnout pandemii a současně tvrdí, že Rakousko „není policejní stát“. Tímto opatřením se Rakousko mezi policejní státy zcela jistě zařadilo. Je potřeba rovněž upozornit na to, že česká zavíračská lobby kolem Adama Vojtěcha by něco podobného chtěla zavést i v Česku. Jak je ale vůbec možné, že „vzorné Rakousko“, kde se všechna proticovidová opatření do puntíku dodržují a dodržovala, má naprosto stejný průběh pandemie, jako Česko, kde se na to údajně z vysoka kašle. Není to náhodou tím, že opatření nepomáhají? Jak je možné, že Spojené království, v současné době snad jediný stát západního světa, kde se covidismus nepěstuje, má od července 2021 prakticky podobné hodnoty jako my či Rakousko, Německo, Francie atd.

Následující obrázky jsou převzaty z ourworldindata a ukazují počty pozitivních výsledků testů ve Spojeném království (UK), Česku (CZ) a Rakousku (A) a počty úmrtí za den s covidem. Ve Spojeném království jsou hodnoty pozitivity na počet obyvatel od poloviny července neustále kolem 800 na milion osob, u nás a v Rakousku jsou dnes na hodnotách 1000 na milion osob.

Počty úmrtí se ve Spojeném království pohybují od léta na úrovni kolem 2 osob na milion obyvatel, u nás a v Rakousku jsou nyní na hodnotách kolem 3-5 osob denné na milion osob.

Zatímco Spojené království už od poloviny července žádný covidismus a segregaci neprovozuje, Rakousko se dopracovalo k lockdownu pro neočkované a Česko k dalšímu lockdownu směřuje. Je to zásadní rozdíl v přístupu k realitě. Většina států EU s virem stále bojuje, Spojené království už především léčí postižené s výsledky, které jsou srovnatelné s našimi. U nás i v Rakousku pak panuje doslova společenská hysterie a slibujeme si od toho zvýšený zájem o očkování. Kde jsou ty doby, kdy Andrej Babiš prohlašoval, že u nás žádná povinná vakcinace nebude. A experti Vlastimila Válka opatřením covidismu nejen že nebrání, ale “tvořivě” je upravují. Evidentně se pracuje na scénáři 99,99% očkovaných alias 99,99% pro kandidáty Národní fronty?!

Největší faul covidismu je tvrzení, že očkovaní jsou bezinfekční. Od této premisy se pak odvíjí všechna tak zvaná „režimová opatření“. Má to být způsob jak „zvýhodnit“ očkované. Protože ale i očkovaní mohou nakazit dokonce i očkované, je to začarovaný kruh opatření pro opatření. A protože i očkovaní senioři mohou jako očkovaní skončit na JIP, kruh se uzavírá. Poučení z tohoto vývoje je jen jedno- covidismus je totalitní způsob myšlení, který segreguje společnost na dobré a zlé občany a který dokáže jenom jednu jedinou věc- ničit svobodu a demokracii pod záminkou vědy a ochrany zdraví.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 16 033,00 Kč
Vybráno 45.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 164 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)