lockdown
20.11.2021
Kategorie: Společnost

Rakousko otvírá novou fázi: povinné očkování a trest vězením pro odpírače. Kdy to začne Fiala a Rakušan prosazovat zde?

Sdílejte článek:

LUBOŠ ZÁLOM

lubos-zalom8847970_0Povinné očkování proti kovidu. Povinná sterilizace. Povinné potraty. Povinná eutanazie. Rozdíl je jen v mediálně-politické masáži a PR, nikoliv v principu.


Rakousko otvírá novou fázi: povinné očkování a trest vězením pro odpírače. Kdy to začne Fiala a Rakušan prosazovat zde? Hádám že tak v polovině prosince.

V tuto chvíli zde máme řekněme 40 % národa nenaočkovanou. Kdo se chtěl naočkovat, už to patrně udělal. Řekněme, že z těch čtyřiceti procent bude polovina, která se pod strachem z vězení podvolí. To znamená nějaké dva miliony lidí, už nichž lze očekávat že budou vzdorovat. Jaké jsou kapacity našich věznic? I kdyby šlo pouze o těch patnáct tisíc vysoce motivovaných “odpíračů”, kteří podpořili svobodu účastí na středeční demonstraci na Staromáku. Patnáct tisíc potenciálních vězňů.

V tuto chvíli v ČR sedí asi 18 tisíc lidí. Kapacita věznic je prý téměř naplněna, věznice praskají ve švech. Lze tedy očekávat, že si Fiala s Rakušanem vyberou pár exemplárních případů a rozjedou politické procesy s odpírači očkování. Pro nějakých sto nejhlasitějších se na Mírově nebo jinde nějaké místo najde.

Ale i tak to znamená, že všech patnáct tisíc lidí prostě zavřít nemůžou. To by museli rozpoutat mašinerii, na kterou nemají koule. Technicky by to samozřejmě zařídit šlo. Například v Letech u Písku byl takový pěkný tábor pro občany druhé kategorie, třeba by dal obnovit, možná by se na to dal vypsat nějaký pěkný dotační titul. Ale vytáhnout do boje s minimálně patnácti tisíci a maximálně dvěma milionům lidí? To je občanská válka vyhlášená občanům této země. Tohle prostě nemohou vyhrát.

Nebo jaký je váš názor? Jaká je proveditelnost povinného očkování proti kovidu, když aktuální proočkovanost je velmi vypovídající statistikou o ochotě se naočkovat?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 256 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
112 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)