gym
23.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Rakousko: Imigranti měsíce sexuálně obtěžovali studentky gymnázia, úředníci to chtěli ututlat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 23|01|2016

Ti, kteří si pamatují období míru a sociální spravedlnosti, si zřejmě pamatují i ​​to, jak nás ve státech bývalého socialistického bloku přesvědčovali, že to co je na západě, tam vlastně není. Dnes roli ideologů převzali různí lidskoprávní aktivisté, multikulturní sluníčkáři, politici a podobně. Ale co je horší, přidala se k nim i policie. Například při vyšetřování hrůzných znásilnění dětí v Rotherham policejní důstojník řekl: “Naplnili nás politickou korektností. Byli jsme na kurzech, kde nám bylo vysvětlováno, že ve věcech sexismu a rasismu musíme být bez jakékoli poskvrny.” Nic se nezměnilo.

Tři nezletilí Afghánci a jeden mladý Syřan jsou nyní obviněni ze sexuálních útoků. Nezletilí útočníci je po dobu nejméně několika měsíců bili, dotýkali se jich a nadávali jim. Jak píší noviny “The Local”, gymnazistky byly několikrát sexuálně obtěžovány.

Ředitelka školy vyrozuměla policii až po dalším brutálním útoku. 14ti-letá oběť byla bita svým 15ti-letým spolužákem. Chlapec jí rozbil hlavu o lavici, podruhé ji tlačil silně na skříň. Tehdy byla zavolána policie a dívka řekla příslušníkům, co zažila za poslední dny, ona a její kamarádky.

Policie vyslechla oběti a zahájila vyšetřování. Navzdory pokračujícímu vyšetřování, se snaží úředníci celou věc zamést pod koberec. Ředitelka jen řekla, že obvinění jsou pro ni “šokující”, a že škola nyní vyšetřuje, proč dívky trpěly tak dlouho bez nahlášení zneužití.

Agresoři všichni přišli do Rakouska jako nezletilí bez doprovodu a škola věřila, že jsou šťastní a vděční za to, že jim je dovoleno žít v Rakousku a chodit do školy,  dokonce se prý “velmi dobře začleňovali do společnosti”.

ZDROJ: medzicas.sk, thelocal.at

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.