300px-wien_praterstern_july_2008_16
13.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Rakousko: Imigrant močí před lidmi v metru a ti raději klopí oči. Mají strach …

Sdílejte článek:

HANA LOŠŤÁKOVÁ 

Je potřeba posílit střední Evropu, shodl se prezident Miloš Zeman s Norbertem Hoferem. Rakouský kandidát na prezidenta za Svobodné (FPÖ) po jednání s českou hlavou státu novinářům řekl, že je potřeba vytvořit „unii v Unii“.

Proč jsem se rozhodla dnes opět napsat článek? Už jsem se mnohokrát zařekla, že nikde nic nebudu už psát! (děkuji redakci Pravého Prostoru, že se můžu přes elektronické noviny svobodně vyjádřit). Bohužel dnes mně to nedalo, to co jsem opět viděla a prožila v Praterstern ve Vídni (viz. článek – Drsná výpověď Češky… žití s těmito lidmi v uprchlickém centru v Basileji … snad už jsem po 5 ti létech na to vše chtěla zapomenout).

Dnes 12.09.2016 jsem přijela Student Agency na Stadion ve Vídni, kde jsem s kufrem a velkou kabelou nastoupila do metra U2 směr Praterstern.

Vždy jezdím po jezdících schodech, ale s mými nemocnými rukami jsem zvolila raději výtah k S Bahn, kde před výtahem čekali matky s kočárky a staří lidé s berlemi, kde i visí nálepky, že invalidní lidé, staří lidé a matky s kočárky mají přednost!

Jakmile přijel výtah, tak okamžitě dva mladí Černoši bez zavazadel odstrčili všechny stojící lidi a vlezli do prvního výtahu a nikdo si nedovolil jim cokoliv ze strachu říct a raději čekali na další výtah. Poněvadž jsem stála první tak jsem do tohoto výtahu také rychle vešla s těmito šmejdy a pak následně ještě dvě staré paní. Všichni z těchto dvou mladých Černochů jakoby dostali strach a nikdo další s nimi nechtěl jet výtahem.

Ve výtahu jsem stála já první u dveří k východu výtahu.Ty dvě staré nemocné dámy s berlemi vystoupily v prvním patře a já zůstala s těmito muži sama ve výtahu a chvíli jsem přemýšlela co se stane. Výtah přijel do posledního podlaží S-Bahn a přesto, že jsem stále přímo u východu výtahu první černoch mne odrazil až skoro srazil na zem, že má přednost. Druhého jsem nepustila a loktem ho odrazila a řekla, že ženy v Evropě mají přednost. Vůbec jsem nevěděla co mi jsou schopni udělat, prostě jsem jednala unavená už spontánně. Naštěstí tam byli policisté v tuto dobu, neboť Prater je “vyhlášený” nejenom drogami, ale i znásilňováním mladých dívek na toaletách těmito uprchlíky. Dnes jsem měla ale zase po náladě.

K tomu mne nedávno moje známá vykládala jak právě na trase U6 Metra, kterým nejčastěji jezdím, se konají největší bitky černých dealerů a to přímo v tomto Metru U6 a prý mladý černoch vytáhl “své nářadí” a přímo se v uličce ve vlaku metra U6 před všemi vymočil. Nikdo z cestujících nic neřekl, všichni se báli.

Proto chci věřit, že nové volby na prezidenta v Rakousku vyhraje pan Norbert Hofer. Rakouský stát je silně konzervativní, se svými určitými zásadami a kulturou, vyjma Vídně, kde žije hlavně hodně imigrantů a uprchlíků!

Proto věřme všichni , že vítězstvím pana Norberta Hofera dostane EU “nový kabát” , či EU státy si uvědomí, že být “otrokáři” Merklové, Hollandeho a Bruselu by byla největší katastrofa evropské civilizace!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
31 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.