17.11.2015
Kategorie: Humor

Rádio Sluníčko: Paříž se nevzdává

Sdílejte článek:

RICHARD POLAME 17|11|2015

Vážení posluchači! Hlásí se vám vaše oblíbená antixenofobní rozhlasová stanice Rádio Sluníčko. Doufáme, že svým málem přispějeme k porozumění a míru mezi národy a navážeme na tradici našeho velkého vzoru, Rádia Jerevan.

Paříž se nevzdává

Přinášíme čerstvé zprávy z Paříže, kde multikulturní aktivisté obohatili minulý pátek bombovými výbuchy přes stovku lidí. Konečné číslo obohacených dosud není známo, neboť někteří obohacení ještě stále bojují o život v nemocnicích. V Paříži máme našeho stálého zpravodaje, pana Palatu. Dle jeho slov je vše v nejlepším pořádku a nic se nezměnilo. Uprchlíci spokojeně vysedávají po kavárnách, a Francouzi jsou v práci. Což je samozřejmě naprosto bezva, neboť někdo musí na ty multikulturní experimenty vydělávat. Všichni dohromady – Francouzi i migranti – o překot vyjadřují svou internacionální podporu spřátelené Národní muslimské frontě. 

Naše redakce provedla svou vlastní analýzu, a výsledky jsou jednoznačné. Páteční teroristické útoky v Paříži byly vyvolány rasismem a islamofobií v evropské společnosti! Všichni pokrokově smýšlející Francouzi toto prohlédli, a nenechají se v žádném případě vyprovokovat k nějakým protimuslimským postojům. Jestli si Marine Le Pen myslí, že díky této politovánihodné události uhraje laciné politické body, je na omylu! Francouzská pokroková veřejnost se nikdy nepřikloní k této fašistce!

Občané nicméně žádají rezolutní kroky, a proto prezident Hollande ohlásil na středu velký pochod politiků centrem Paříže, stejně jako tomu bylo po střelbě v redakci Charlie Hebdo. Po skončení pochodu bude následovat recepce a vzájemné plácání se po zádech, jak to těm teroristům pořádně nandali.

radioslunicko

Dobré zprávy

Vzhledem k tomu, že na podobné incidenty si dle vyjádření bezpečnostních expertů budeme muset v Evropě zvykat, je potěšující, že v belgickém vědecko-výzkumném centru v Molenbeeku vyvíjejí muslimští vědci bombu nové generace. Střepiny této nové progresivní bomby po výbuchu minou všechny sluníčkáře, a budou se trefovat jenom do xenofobů. Muslimští vědci, děkujeme!

Česká národní banka

Poněkud překvapivě se na stranu xenofobů přidala Česká národní banka. Guvernér Singer je odhodlán k další nekompromisní devalvaci koruny. „Až s naší měnou v ČNB skončíme, nebude mít o ekonomický azyl v České republice zájem už ani ten nejubožejší občan Bangladéše,“ prohlásil odhodlaně Singer.

Nový přístup

V přístupu k bombovým atentátníkům panoval poslední dobou mezi novináři i mezi veřejností docela zmatek. Někdo atentátníky považoval za teroristy, jiný zase za aktivisty. My v redakci jsme je např. do nedávna měli za aktivní teroristy.

Chaosu je však nyní konec! Všichni teroristé budou podle nové směrnice EU přejmenováni na muslimské aktivisty. Je to docela logické, jsou to v podstatě hodní chlapci a mnohému imámovi již ukápla slza dojetí, když přišli na kázání do mešity.

Bezesporu jsou dobrého srdce. Například při bombových útocích v Charlie Hebdo se ihned našli muslimští hrdinové, kteří se snažili své spoluobčany ochránit. Jeden muslim z Markéz kupříkladu zachránil život šesti Židům tím, že je pohotově zavřel do své ledničky. A nejen to! Ke svým chráněncům tak přilnul, že je dokonce ani po skončení útoku nechtěl vydat jejich příbuzným. A to přesto, že jsou bílí lidé moc slaní – jak se traduje mezi lidojedy na Markézách – takže se jejich maso dá pozřít pouze ve stavu největší nouze. Jiný hrdina z Mosambiku zase zachránil dvě bílá francouzská děvčata tím způsobem, že je násilím odtáhl do nejbližšího sklepa. Bohužel je policie všechny našla dřív, než Mosambičan stačil dívky multikulturně obohatit.

Aby zabránila nedorozumění, Evropská unie dále poněkud překvapivě rozhodla, že Islámský stát nejsou muslimové. Ani Al Kajda nejsou podle EU muslimové, ani bin Ladin nebyl muslim. Dokonce ani Aláh prý nebyl muslim, a Mohamed už vůbec ne!

Naše redakce zcela souhlasí. Islámský stát nemá s islámem nic společného. Islámský stát má s islámem společný jenom ten islám, to ví přece každý! A islám se liší od islamismu jako nacismus od nacisismu, to vám řeknou i děti v mateřské školce. Mimoto, každý blbec přece musí chápat, že jsou muslimové užiteční. Vždyť co je mezi nimi inženýrů a lékařů! A to skromně nezmiňujeme chemiky, zejména odborníky na dusičnany, kterých je v každé muslimské komunitě plno.

Zima je tady

Podle meteorologů v neděli definitivně skončí teplé počasí. Proud běženců se nicméně netenčí, naopak. Všichni spěchají do Evropy, neboť chtějí stihnout lyžařskou sezonu v Alpách. V Německu už došly nejen tělocvičny a lodě, ale i stany. Světová solidarita proti xenofobii a globální muslimofobii je nicméně bezmezná. Do Německa nyní přijíždějí na pozvání Angely Merkel sluníčkoví Eskymáci z celého Grónska, aby radili soudruhům z Afriky, jak stavět ze sněhu iglů.

Pan Jaroslav nám do redakce poslal zábavnou početní úlohu: Jestliže za jeden jediný den do Německa dorazí 10 000 uprchlíků, kolik jich bude třeba v kvótách přerozdělit mezi ostatní státy Unie za jeden jediný rok? Naše odpověď zní: “Nevíme, pane Jaroslave. To netuší nikdo, ani Angela Merkel.”

Koncesionářské poplatky

Na závěr jedna nepříjemná záležitost. Dostali jsme vyrozumění od revizní komise České televize, že všichni poslouchají Rádio Sluníčko, ale nikdo neplatí koncesionářské poplatky! Vezměte proto, vážení posluchači, na vědomí, že pokud nejste politik, uprchlík nebo arabský terorista – pardon, aktivista – je pro vás poplatek z přijímače, na kterém máte naladěnu naši stanici, ze zákona povinný!

ZDROJ: Richard Polame

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.