putinrf
14.4.2018
Kategorie: Společnost

Putin: Útok USA na Sýrii je agresí proti suverénnímu státu. USA podporují teroristy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HS

Ruský prezident Vladimír Putin považuje útok USA a spojenců za akt agrese proti suverénnímu státu, který je v přední linii boje proti terorismu. Podle hlavy státu RF, USA ještě více zhoršují humanitární katastrofu v Sýrii, uvedl Vladimír Putin v sobotním prohlášení.

 

“14. dubna USA s podporou svých spojenců raketami zaútočily na objekty ozbrojených sil a civilní infrastruktury Syrské arabské republiky. Bez sankcí Rady bezpečnosti OSN a porušením Charty OSN, norem a zásad mezinárodního práva byl spáchán akt agrese proti suverénnímu státu, který je na přední linii boje proti terorismu, “oznámil.

“Svými akcemi USA přinášejí utrpení civilnímu obyvatelstvu, v podstatě podporují teroristy,” oznámil Putin ve speciálním prohlášení, které zveřejnila tisková služba Kremlu.

Putin dodal, že útok měl “destruktivní vliv na celý systém mezinárodních vztahů”.

Ruský prezident znovu potvrdil postoj Ruska, že údajný chemický útok v syrském městě Duma, který tyto útoky vyvolal, byl falešný. Putin dodal, že ruští vojenští experti v Dumě nenašli jakékoli stopy po chemickém útoku. Kritizoval USA a jejich spojence, že sobotní útok podnikly, aniž počkali na to, dokud experti z mezinárodního vyšetřovacího týmu oblast navštíví.

 

ZDROJ: hlavnespravy.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
116 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.