putinrf
31.8.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Putin nevěří v utopii panslovanství a není přítel Západu

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

milan-radekJe ale na celém Západě stále populárnější, a to nejen díky levičácké propagandě, ale i svou vlastní zásluhou. Je to PRAGMATIK, ne idealista. Mazaný chlap, co kope za Rusko jako Trump za USA, a ostatní ať si pomůžou sami, mají na to sílu, a pokud chybí vůle, jejich věc.
Ale Češi na něj pohlížejí jako na Blanické rytíře, na geroje co přicválá na ochočeném medvědovi a ochrání je před vlastní blbosti.  Putin nemá v úmyslu nikoho zachraňovat,  nemá proč, nic z toho nekouká, tak proč si dělat škodu.  Ale proč?

Shrňme si to:  levičácká propaganda jede na plné obrátky, dám příklad Demokratů v USA. Ryli do Trumpa, jančili že ho podporuje Putin, tím chtěli odradit ty dole, ti co nevolí jako kavárna, protože ví že nikdy nežrali bolševismus, ale nějak jim uniká že i nevzdělaný Američan ví že dnešní Rusko není bolševické, a hlavně věděli PROČ volit Trumpa a že je Putin nemusel přemlouvat. Jenže on Putin možná do voleb zasahoval, ale ve prospěch Hillary a dost možná bude zasahovat znova, a ne ve prospěch Trumpa. Byl by na hlavu padlý aby mu leželo na srdci dobro pro USA.

Taktéž propagadna že v EU Putin podporuje ty kterým zhovadile říkají krajní pravice. Takový blb není, je to mazaný zkušený kágébák.  Proč nepodpořit Zelené melouny a Die Linke v Německu? Vždyť mu to přímo nahrává na smeč.  Podle všeho příští volby opravdu vyhrají Zelení, a velmi pravděpodobně půjdou do koalice s Die Linke, AfD vyšachujou levou zadní.  A pak začnou prosazovat své ideály, a už se to rýsuje.  Začne to s automobilkama, poženou je svinským krokem, a ostatní průmyslníci nebudou čekat na šikanu, a odsunou se kamkoliv jinam.  Do Polska, Maďarska…a Rusko také otevře náruč, Mercedes už tam je, a velká část průmyslu tam bude následovat. Proč by Putin chtěl teda udělat EU dobře? 

Zatímco si EU kope hrob,  Putin kope za svou zem jako Trump za tu svoji.  Další americké podniky odchází z Číny  – Apple, Black and Decker, Hasbro a jiní, někteři dají část průmyslu do sousedního Mexika, ale i tak snížení daní se Trumpovi vyplatilo.  Co se děje v EU Trumpovi nejde na rozum, a nechá slavnou EU ať si to vyžere. Leda pomůže Británii. Možná odsune americké vojsko do Polska, a prachy z toho budou mít Poláci, Němci utřou hubu. 

Tak nečekejte spásu od nikoho, NEPŘIJDE.  Evropa už nadělala spoustu pitomostí za poslední století, a tentokrát už si za ni nikdo pálit prsty nebude, druhý Marshallův plán  také nebude, jen si cizí mocnosti i nemocnosti budou paběrkovat co zbyde. Putin se uchechtá.  Na pomoc údajným Slovanům nepřicválá, v tento ubohý a vyčichlý panslovanský sen nevěří.  Češi také ne, jen když jim to vyhovuje, místo podpory V4, teda už V3, Slováci se trhli, tak raději se ukolébávají pohádkou o tom že teda aspoň ten Putin asi má v plánu udělat Slovanům dobře, a budou sedět u piva a Putin ať se postará. Pak mu postaví pomník, a pak mu ho zbourají. 

Jo jo, a Putin na to skočí, že. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 468 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,14 out of 5)
Loading...
politicon.cz
244 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.