putinhoryrf
21.2.2019
Kategorie: Společnost

Putin je pán! Ruští dezinformátoři a trollové intervenují do Evropy spalničkami!

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Za epidemii spalniček, sužující aktuálně Evropu, můžou podle expertů z americké Asociace veřejného zdraví dezinformace o škodlivosti očkování. Ty dlouhou dobu kolují na internetu a jejich původ je podle odborníků v Rusku, odkud takzvaní trollové dlouhodobě odrazovali od očkování. Informoval o tom server TN.cz. Putin se svými hackery a dezinformátory, zkrátka ďábelský nepředvídatelný, nekonečně kreativní a podle proradný. A teď přijde se spalničkami? Jak účinné! A přitom taková blbost.

„Ruské skupině dezinformátorů, která byla mimo jiné obviněna, že v roce 2016 narušila průběh amerických voleb, se vyčítá podíl viny na vypuknutí smrtelné epidemie spalniček v Evropě. Její členové, takzvaní internetoví trollové, totiž na internetu dlouhodobě odrazovali rodiče od očkování,“ uvádí server.

Volby v USA, brexit, Skripal a teď spalničky. Progres je evidentní

„Ve studii vydané americkou Asociací veřejného zdraví v září zkoumali výzkumníci on-line zprávy internetových trollů od července 2014 do září 2017 a dospěli k závěru, že jejich příspěvky jsou zodpovědné za proměnu společenského postoje k problematice očkování.“

Já měl doposud z vyjádření politiků, médií a tajných za to, že americké volby ovlivnili ruští hackeři. „Ruská skupina dezinformátorů“ mi nějak unikla. Ale budiž. Je dobré vědět, před čím se máme mít na pozoru! Nejhorší ze všeho totiž nejsou trpaslíci, ale hackeři, dezinformátoři a Putinovi agenti – ty potvory vám vlezou všude.

Taky bych doporučoval nezůstávat při zemi a zmínit taky všemocný vliv výše zmíněných například na nepovedené projekty „brexit“, „Skripal“ nebo „Drahoš“.

Vědci věří. Jen to ne, proboha! To ponechte Bergogliovi

„Vědci věří, že trollové z Petrohradu svou propagandou proti očkování značnou mírou přispěli k epidemii vysoce infekční nemoci…,“ uvádí dále server.

Víte, co je často alfou a omegou problému? Když vědci v něco věří. Skromně si myslím, že vědci by měli na základě vědeckých metod pracovat s fakty a důkazy. A slovo „věřit“ ponechat papa Bergogliovi (ať už teda ten věří v bůhvíco).

„Důvody tohoto nárůstu nejsou jednoznačné. Ne za všechny případy může nedostatečné očkování,“ sdělila Světová zdravotnická organizace. „O vlivu dezinformací, které jsou k dispozici na internetu, stále nevíme dost,“ uvedla odbornice WHO Katrine Habersaatová pro rádio Svobodná Evropa.

Alespoň někdo si ponechal zadní vrátka přiotevřená, kdyby se náhodou tato skvěle promyšlená akce začala nebezpečně přibližovat skřípajícímu fiasku „Skripal“.

Tož tak. Ještě, že ten Putin se svou všemocnou svitou už blahosklonně uvolnil ty neutuchající mrazy, které tu na nás ze Sibiře po večerech foukal.

Autor: Tomáš Vyoral

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 071,00 Kč
Vybráno 23.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 039 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,19 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.