trumpputin7218
1.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Putin a Trump stojí za Macronem: Ten vyhlásil boj proti politickému islámu

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Po brutálním islamistickém atentátu s třemi mrtvými v Nice a několika zraněnými, francouzští kriminální experti horečně pátrají po případných spolupachatelích.

Prezident Macron přijel krátce po atentátu do Nice a přislíbil katolíkům udělat vše pro jejich podporu. V pátek dopoledne se setkal s představiteli národní bezpečnosti, aby s nimi prodiskutoval další postup francouzských bezpečnostních složek v boji proti islámskému terorismu na francouzském území. Přítomen byl i anti-teror státní prokurátor Jean-François Ricard.

Francie byla v posledních týdnech opět intenzivně postižena islámským terorismem. Vláda vyhlásila nejvyšší stupeň varování před terorismem pro celou zemi.

Islamista, který v katedrále Notre Dame v Nice zavraždil tři lidi, je tuniský občan, 21 letý Brahim Aouissaoui. 20. září přišel ilegálně v člunu s dalšími migranty z Afriky na ostrov Lampedusa do Evropy. Byl dopraven do Bari a tam ho 9. října italské úřady vyzvaly, aby do týdne opustil Itálii. Z Itálie se dostal ilegálně do Francie. 

Ve čtvrtek už byl v Nice a kolem 9. ráno vraždil a zraňoval lidi v katedrále. V té době byli v její blízkosti náhodně čtyři policisté, kteří ho postřelili. V pátek dopoledne byl jeho stav v nemocnici ještě velmi kritický.

Ruský prezident Vladimír Putin vyjádřil francouzskému národu hlubokou soustrast a řekl, že Rusko podporuje Francii v boji proti islamistickému terorismu.

Prezident Trump napsal na twitteru, že USA stojí v tomto boji po boku Francie.

Nice již bylo před čtyřmi lety dějištěm strašného islamistického teroru. Jednoho z nejkrvavějších na evropské půdě. V roce 2016 byl 16. července velký státní svátek Francie a na známé promenádě des Anglais v Nice u moře bylo podvečer velké množství lidí, když islámský terorista sedící ve velkém nákladním autě ve velké rychlosti vrazil do davu a řítil se přes něj a přitom vraždil. Zahynulo 86 lidí a stovky byly zraněny.

Islamistický terorismus a vraždění křesťanů doslova explodovalo v Evropě po “památném” roku 2015, kdy Merkel nezákonně otevřela hranice pro každého, kdo se vydával za uprchlíka a migranta.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 317 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)