pandemic-4933793SPOLVIR
18.10.2021
Kategorie: Společnost

Půlce národa to pořád nedochází?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝZatímco některé státy částečně spějí ke konci covidového šílenství a jejich vlády rozhodly, že se s onemocněním bude žít normálně jako s chřipkou, jiné nadále připravují represe svých obyvatel a vytváří prostředí, ve kterém se nedá žít. Stále více přitvrzují v opatřeních a nejsou ochotny připustit, že se staly součástí největšího podvodu v moderních dějinách lidstva.

Na internet pronikly úryvky z knihy z roku 2011, v nichž jsou zaznamenány výroky Henryho Kissingera blízkého klanu Rothschildů. Například ze dne 18.února 2010, kdy Kissinger vystoupil na výroční konferenci TEDu . Přednáška byla nazvána ,,Inovacemi k nule!“. Jeho proslov byl zapsán a součástí bylo následující. Citujeme:

….Jako první je tu přelidnění. Dnes žije na tomto světě 6.8 miliardy lidí, brzy jich může být 9 miliard. Jestliže s pomocí nových očkovacích látek, zdravotní péče a reprodukční medicíny odvedeme celou práci můžeme toto číslo o 10-15% snížit.

Je naprosto evidentní, kam směřují elity a co pro nás už tenkrát chystaly. Pokračujme citací z této knihy. Tentokrát se to týká Billa Gatese a Rockefellerů. Citujeme:

Oba, Gates i Rockefeller již řadu let přes své nadace investují do výzkumu sterilizace. Stále dokola otevřeně prohlašují, že část obyvatelstva musí zmizet. Avšak jak přimět lidi k tomu, aby se dobrovolně nechali naočkovat škodlivými látkami? Zcela jednoduše: o tom, že po očkování budou neplodní, nebo je to dokonce zabije, se jim neřekne. Naopak se jim vysvětlí, že vakcína slouží pouze k jejich dobru a ochraně. Aby sami dobrovolně běželi k lékaři a škemrali o očkování, k tomu je potřeba jen nějaké hrozící nebezpečí, něco, co by nezasvěcené dostatečně vystrašilo. Pak si za to, že mohou být odstraněni, dokonce zaplatí sami. Ale co může být takovým nebezpečím? Je něco takového možné?

Vzápětí se objevily ptačí a prasečí chřipka, proti nimž nás chtěli očkovat, ale lidé to odmítli. Muselo přijít něco horšího. Jistě vnímáte souznění a spojitost mezi citacemi a připomeneme ještě jednu mnohem novější událost. V našich médiích momentálně běží reklama, v níž se mimo prodejného herce Koháka objevuje pseudoodborník a uplacený manipulátor Chlíbek, který najaté herce přesvědčuje o tom, že mRNA vakcíny jsou dlouhodobě vyvíjené a mají za sebou dlouhou dobu testů, jsou tedy bezpečné. Copak to nikoho nepraštilo do očí? Vakcíny na covid, který vznikl údajně nedávno v Číně? Připomeňme ještě, že se objevila balení vakcín s datumem výroby půl roku před oficiálním uvedením covidu do oběhu mezi lidstvo. Nikoliv, jde o naprosto přesně naplánovanou genocidu obyvatelstva, jejímž úkolem je snížit jeho stav a jako přidaná hodnota je i snížení inteligence u dětí, u kterých pomocí komplikací s expedicí kyslíku po těle dojde k zpomalení vývoje. Chlíbek se podřekl, mRNA vakcíny jsou skutečně dlouhodobě vyvíjené a bylo jen potřeba je na něco ,,napasovat“. Covid se stal tím pravým nástrojem, navíc byla vychována generace politiků a grázlů v bílých pláštích, kteří následně prosazují původní ideu snižování stavu obyvatelstva na světě. V podstatě to berme tak, že elitám zabíráme místo na jejich planetě a znečišťujeme ji. Možná pak pochopíte pokračování v Green Dealu až k Great Resetu.

Obyvatelům Země už pomalu dochází, o co tady jde. Vakcinace experimentálními látkami není nic jiného než spuštěná čistka. Místo pozvolné motivace k zamyšlení se nad budoucností lidstva a určitému přirozenému ovlivnění velikosti populace pomocí ekonomických a sociálně přijatelných nástrojů týkajících se především přelidněných oblastí dochází k zdecimování vyspělých ekonomik. V té samé době prudce roste porodnost v Jihovýchodní Asii, kterou lze považovat za centrum znečišťování planety a zdroj navyšování počtu lidí. Právě tam by měly směřovat snahy a peníze bohatých podporující osvětu. Neděje se tak a za cíl byly vybrány především Evropa, Severní Amerika a některé státy Jižní Ameriky. Mezitím Číňané uvolnili možnost mít více dětí jak jedno a podporují návrat k vyšší porodnosti.

V Itálii bylo v ulicích měst o víkendu mnoho lidí, což způsobila nová nařízení o povinnosti být při příchodu do zaměstnání očkován, případně testován za své a obden. Ve Francii se demonstruje nonstop každý víkend, přesto se opatření přitvrzují také. V Německu v Hesensku se nedemonstruje (protože poslušnost) a neočkovaní jsou zproštěni práva nakoupit si. Na Slovensku začínají očkovat děti od 5ti let věku a Slováci dosud neudělali nic, aby se svých politiků zbavili, přestože jde o jejich potomky. Austrálii a Izrael nemá snad ani cenu jmenovat, tam je diktatura covidmafie natolik zjevná, že jen idiot může hovořit o činnosti prospěšné tamním obyvatelům. U nás má skončit proplácení testů, zkrácení platnosti a vyžadování jejich obdenní aktualizace. Chtělo by se napsat, že jen idiot je podstupuje, zvláště když už se všeobecně ví, že jsou naprosto o ničem vypovídající a může při nich dojít k poškození zdraví, bohužel je tak nastaven systém u mnoha zaměstnavatelů a lidé se musí nějak živit.

Neochota spojit se v odporu tak má dopad na neočkované a jsou to oni, kdo i přes uvědomění si podvodu na lidech riskují následky na svém zdraví a samozřejmě škody na svých účtech. Otázkou tedy zůstává, kdy i zbytek pochopí, že tady o žádnou tečku za covidem nikdy nešlo a nejde. Úkolem je proočkovat co nejvíce zodpovědných národů, protože u ostatních se to nepovede. A někdo tu na manuální práci jednou zůstat musí. Nevzepřeme li se tomu včas, nebudeme následovat naštvané Italy, Francouze a další, jsme určeni k výmazu. Už to chápete?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 998 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)