excavators-51665_1280
1.3.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Půjčovna stavebních strojů pomůže jednotlivcům i firmám v nouzi

Loading...
Sdílejte článek:

Nastupující jarní sezona naplno rozjede stavební práce na stavbách, silnicích, veřejných prostranstvích i výkopové činnosti. Jednotliví zájemci o nutné stroje i celé specializované stavební firmy se nemusejí obávat nedostatku potřebných mechanických zařízení. Půjčovna stavebních strojů je připravena na dostatečně velký počet zájemců o jednotlivé stroje, které jsou potřeba pro nejrůznější činnosti. Pronájem stavebních strojů a mechanizace je finančně výhodnější, neboť si platíte pouze částku za konkrétní počet dní či týdnů, po které budete zařízení potřebovat.

Stavební stroje a mechanizace se půjčují na jakoukoliv dobu

Půjčovna stavebních strojů a mechanizace se rovněž vyplatí těm stavebním společnostem, které se dostanou do okamžité nouze. Jejich vlastní stroje se porouchají, případně je pro urychlení činností třeba mít více mechanických zařízení. Neváhejte se domluvit na pronájmu, uvidíte, že doprava i samotné půjčení proběhnou velmi hladce a ve zrychleném módu tak, aby se vám vaše práce nezbrzdila, a vy jste stihli splnit domluvený časový harmonogram.

A jaké stroje půjčovna stavební mechanizace například nabízí? K dispozici jsou vibrační pěch, vibrační deska jednosměrná i reversní, vibrační válec s vodicím kolem, řezač spár, smykem řízený nakladač, kloubový nakladač, kolové rypadlo, hydraulické rozrušovací kladivo, zubová nebo kombinovaná lopata, paletizační vidle, vrtací zařízení atd. Všechny stroje a zařízení jsou samozřejmě servisované, zákazník je dostává k pronájmu úplně v pořádku. Strojová technika se zapůjčuje na krátký časový úsek nebo dlouhodobě. V případě, že se vám nějaké zařízení zalíbilo natolik, že si jej chcete koupit, ale nové je pro vás finančně neúnosné, můžete si koupit i bazarový kus přímo v půjčovně kombinované s prodejnou i bazarem.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 108 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.