scott-stefan-V_7A2BBXt6I-unsplash
4.5.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Půjčovna aut Praha vám zajistí vůz přesně podle podle vašich představ

Sdílejte článek:

Patříte mezi nadšené motoristy, kteří si každou jízdu náležitě vychutnávají? Milujete auta a zajímáte se o novinky, které vyjíždějí z výrobních linek nejrůznějších automobilek? Rádi byste si vyzkoušeli, jak se řídí nejnovější modely automobilů známých značek, ale jen málokdy se vám naskytne příležitost usednout za volant takového vozidla? Chcete dobře reprezentovat svou firmu a víte, že na dojmu, kterým zapůsobíte na své obchodní partnery, se nepodílí jenom vaše vystupování a upravený zevnějšek, ale nemalou roli hraje i to, jakým vozem dorazíte na jednání? Rádi byste občas doladili svůj styl do všech detailů a potřebujete k tomu i auto odpovídajících kvalit? Automobil, který dokonale naplní vaše představy, si můžete i půjčit.

Ford Mustang 5,0 GT uspokojí i ty nejnáročnější milovníky čtyř kol

Ford Mustang je doslova legendární automobil, který nenechá chladným nikoho, kdo fandí silným a zároveň elegantním vozům. Pro většinu populace České republiky je však Ford Mustang nedostupným snem. I ti, kteří by na něj zvládli našetřit, obvykle upřednostní pořízení univerzálnějšího vozu. Reprezentativní Ford Mustang totiž není autem, s nímž byste vyrazili s celou rodinou na chalupu do hor. A příliš se nehodí ani na rozvoz dětí do školy či na velké nákupy v obchodním centru. To mu však nijak neubírá na kvalitách – naopak.

Ford Mustang 5,0 GT má jedinečné kouzlo

Ford Mustang 5,0 GT je přesně tím vozem, který celému světu ukáže, že jste muž nebo žena na svém místě. O svém řidiči vypovídá, že se jedná o opravdovou osobnost, schopného člověka, kterému však nechybí smysl pro dobrodružství a chuť naplno si užívat života. Ford Mustang je ideálním autem pro manažery i pro ředitele a klíčové pracovníky firem. Dokáže doslova okouzlit a srdce žádné ženy nezůstane chladné, když ji ve Fordu Mustang vyvezete na výlet zakončený chutnou večeří ve skvělé restauraci.

Ford Mustang 5,0 GT vám pronajme půjčovna aut Praha. Na jakou výbavu se můžete těšit?

Abyste si dopřáli luxusní auto, nemusíte si ho hned koupit. Půjčovna aut Praha disponuje kvalitním vozovým parkem, jehož součástí je celá řada špičkových aut. Můžete si u ní zapůjčit i Ford Mustang 5,0 GT v provedení kabriolet a v plné výbavě. Rádio s CD a MP3 přehrávačem, AUX a USB i elektrické otvírání oken jsou u tohoto vozu naprostou samozřejmostí, stejně jako automatická klimatizace a GPS navigace. Naprosté pohodlí vám zajistí kožená vyhřívané sedadla. Parkovací asistent a automatická převodovka vám výrazně usnadní řízení a zvýší celkový zážitek. Nepochybně oceníte i multifunkční volant a tempomat. A o bezpečnost se postará 10 airbagů.

Rozhodli jste se půjčit si auto? Vyberte si půjčovnu, která dbá na stav vozů a dokáže vám vyjít vstříc

U každého auta je důležitý jeho technický stav. A u silných vozů to platí dvojnásobně. Pokud si chcete jízdu ve Fordu Mustang GT, případně jiném luxusním automobilu, užít opravdu na plno, vyberte si spolehlivou půjčovnu. Takovou bezesporu je půjčovna aut Praha Fides. V její nabídce i další jedinečná auta, mezi nimiž najdete např. Audi S8, A3 a kabriolet Audi TTS, Mercedes S 350 i miniauto Smart pro dva, s nímž hravě zaparkujete i v centru velkoměsta. A z tuzemské produkce si můžete zamluvit Škodu Octavia RS, Rapid či Fabii. Velkou výhodou je, že půjčovna aut Praha Fides dbá na kvalitu, její auta jsou v perfektním stavu a najeto mají maximálně 70 000 kilometrů. Tarif vám bude navíc sestaven přesně na míru. Jízdu si můžete užít dosyta – autopůjčovna umožňuje nejen krátkodobý, ale také dlouhodobý pronájem, sjednat lze i operativní leasing. A nejste-li si jisti svými schopnostmi, případně nevlastníte řidičské oprávnění, můžete si půjčit auto i s řidičem.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 161 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...