pujcka
20.7.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Půjčky před výplatou trhají rekordy. Kde si zaručeně půjčit?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Problémy s výplatou zažil někdy v životě určitě každý z nás. Jsou to takové ty chvíle, kdy netrpělivě čekáte na ten spásný moment, kdy se peníze přičtou na váš účet a vám spadne obrovský balvan ze srdce. Ovšem někdy tato chvíle trvá až nepříjemně dlouho. Dny se vlečou, výplata je v nedohlednu a finanční prostředky se úží. Abyste neskončili s exekutory za zády nebo v nejhorším případě na ulici, můžete si samozřejmě půjčit. Kde najdete ty nejvýhodnější půjčky před výplatou, které vám vytrhnou trn z paty?

Půjčka do výplaty zdarma

Nejlepší pomoc je taková, která je zadarmo. A to platí i o půjčkách. Ano, i půjčka může být zadarmo, jen je nutné dobře hledat. Například u společností Zaplo.cz, PlusPůjčka.cz, SMS Credit, FastFin, Kamali, ViaSMS, Credit Kasa či Crediton získáte svou zcela první půjčku zdarma. Nepřeplatíte ji tedy ani o korunu navíc.

Co znamená půjčka zdarma?

Co to znamená? Uvedeme si příklad. Řekněme, že se poprvé ve svém životě obracíte na společnost Zaplo.cz o finanční pomoc. Již jste nějakou tu dobu bez peněz, zaměstnavatel se opozdil s výplatou a vy už máte obavy, že nezvládnete zaplatit všechny své výdaje. Půjčíte si 8 000 Kč na 30 dnů, abyste vše zvládli urovnat a navrátit do původních kolejí.

Pokud byste si stejnou půjčku sjednávali někde jinde, přeplatili byste jí například o úroky, poplatky či jiné položky. Ovšem ne v tomto případě. Půjčku od Zaplo.cz nepřeplatíte ani o korunu. To znamená, že tolik, kolik jste si půjčili, také vrátíte. Společnosti Zaplo.cz tedy vrátíte přesně oněch 8 000 Kč, které jste si půjčili.

Nepůjčujte si zbytečně draze

Pokud se do stejné prekérní situace dostanete znovu, můžete si jednoduše půjčit někde jinde. Společností, které poskytují půjčky do výplaty zdarma, je několik. Náš výčet výše je jen krátkým seznamem. Takových firem najdete mnohem více. Stačí se trochu poohlédnout na internetu. Rozhodně si ale nesjednávejte drahé půjčky, pokud si můžete půjčit zdarma. Bylo by to nejen neekonomické, ale také nelogické.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 911,11 Kč
Vybráno 16.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.