pujcka
2.7.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Půjčku online ihned seženete i zcela bez poplatku

Sdílejte článek:

Český trh s půjčkami je velmi bohatý. Kromě bankovních společností u nás působí celá řada těch nebankovních, které se předhání ve výhodných nabídkách. Lákají lidi na rychlost, snadné vyřízení i další výhody. Člověk tedy kolikrát ani nepřemýšlí, půjčku si vezme a pak se vlastně nestačí divit.

Základním pravidlem je nenechat se ovlivnit reklamou. V reklamě, ať už na internetu či v televizi, vám bude každý poskytovatel půjček tvrdit, že právě jeho půjčka online ihned je nejlepší, nejvýhodnější a nejrychlejší. Vy ale buďte chytřejší a tato jeho tvrzení si pečlivě ověřujte.

Slyšeli jste už o půjčce zdarma?

Až se vám někdo bude snažit vnutit co nejvýhodnější úrok, zapátrejte trochu na internetu. Možná zjistíte šokující věci – třeba že se dá zařídit i půjčka zcela zdarma. Desítky tisíc vám bez úroku nikdo nepůjčí, ovšem pokud potřebujete třeba jen pár tisíc, vhod vám přijde Creditstar půjčka. Jde o úvěr, kdy můžete získat až 7 000 Kč zcela bez poplatku. Tedy aspoň za předpokladu, že je stihnete splatit do 30 dní. Tohle je totiž příklad tzv. krátkodobé půjčky určené na uhrazení nejnutnějších výhrad.

Pozor na věčný koloběh

Nebankovní poskytovatelé jsou rádi, když si u nich klienti půjčují opakovaně. Je to výhodné pro obě strany, protože:

  • věřitel ví, že jste spolehliví, má s vámi své vlastní zkušenosti, a tak není potřeba žádné další ověřování,
  • vy se nemusíte zdržovat zadáváním informací, půjčku získáte na pár kliknutí.

A právě tohle je pro lidi často lákavé. Neměli byste zapomínat na pravý účel půjčky. Může vám pomoci v krátkodobé tíživé finanční situaci, ovšem neměla by se stát vaším pravidelným příjmem. Cesta do dluhové pasti pak může být velmi krátká. Ony půjčky samy o sobě totiž nejsou špatné. Problém je v lidech, kteří o ně žádají. Mnohdy si nedokážou zodpovědně spočítat, zda úvěr zvládnou splatit. Nebuďte takoví.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.