terorfrancie
6.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Psychicky nemocní teroristé

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonDalší teroristický útok ve Francii měl opět „standardní“ informační průběh. Nejprve podle médií zaútočil psychicky nemocný člověk na několik lidí nožem a pak byl policií zastřelen. Pak bylo oznámeno, že se jednalo o terorismus.

3.1.2020 14:56

Ve městě Villejuif jižně od Paříže policie v pátek krátce po 14. hodině zastřelila muže, který se pokoušel pobodat náhodné kolemjdoucí, uvedla televize BFMTV. Útok si vyžádal jednu oběť a tři zraněné, z nichž dva jsou ve velmi vážném stavu. Pachatel, který se podle agentury AFP jmenuje Nathan C. a trpěl psychickými potížemi, začal útočit v parku Hautes Bruyères poblíž supermarketu. Policisté podle informací televize útočníka zneškodnili minimálně třemi výstřely. Dlouho nebylo jasné, zda muž zásah přežil. Později AFP s odvoláním na policejní informace uvedla, že byl zastřelen.

4.1.2020 21:07

Útočník, který v pátek ve městě Villejuif  jižně od Paříže zabil nožem člověka a další dva zranil, při činu provolával Alláhu akbar (arabsky Bůh je veliký). Uvedla to prokuratura v Créteil, která dosud měla případ na starosti s tím, že případ se bude vyšetřovat jako teroristický čin.

Není proto vůbec od věci, když se komentáře čtenářů u prvního článku posměšně zabývají problémem „psychických problémů“ a rovnou údajného „nemocného“ označují za teroristu. Ono to totiž v posledních případech vždycky tak dopadne. Z údajného „nemocného“ se vyklube po jednom či dvou dnech terorista.

Viděno touto optikou, museli bychom všechny osoby doslova „uhranuté“ ideami o nadřazenosti rasy nebo dělnické třídy či náboženství označit za psychicky nemocné a všichni vůdci typu Vladimíra Iljiče Lenina, Josifa Vissarionoviče Stalina či Adolfa Hitlera by patřili do ústavů. Co se zejména Stalina a Hitlera týče, pokud by byli v ústavech, nespáchali by tolik válečných zločinů proti lidskosti. Podobně bychom museli označit za psychicky vyšinuté například všechny „duchovní vůdce“ Iránské islámské republiky od ajatolláha Chomejního po současného ajatolláha Chameneího, kteří zavedli v Íránu islámské právo a vrátili postavení ženy do středověku.

V této souvislosti se musíme vrátit i k zabití generála Sulejmáního. Existuje opět početná skupina tak zvaných liberálních politiků a médií, kteří zabití architekta íránského teroru v zemích mimo Írán označují jako „vraždu“ a „porušení mezinárodního práva“. Jakási komisařka OSN označila jeho zabití jako „nelegální“. V boji se světovým terorismem, jehož současné kořeny tkví zejména v ideologii islámu podporovaného Íránem (šíité) a vojensky poraženým Islámským státem (sunnité) je taková terminologie jenom zavádějící. Írán byl proti Islámského státu právě proto, že se tento stát opíral o konkurenční islamistickou filosofii. Nebyl tedy bojovníkem proti terorismu, ale proti jisté formě terorismu. Jinak se proti terorismu nijak nestaví, naopak ho podporuje.

Závěr? Tak zvaně „psychicky nemocní“ jedinci vraždící ve jménu islámu v Evropě jsou „božím nástrojem“ islamismu, který vyznavače jiných náboženství považuje za nepřítele, které je nutné likvidovat. Tito lidé, z nichž mnozí se již narodili v Evropě, věří v islamistickou ideologii a propagandu, kterou šíří islámští duchovní. Nejedná se tedy o žádnou psychickou nemoc, ale o dokonale „vymyté mozky“ zrůdnou ideologií podobně, jako jimi byli pravověrní komunisté či nacisté. Tito lidé nepatří do ústavů, ale do vězení. Jejich „léčení“ je naprostou ztrátou času, nutná je pouze jejich izolace. Ve Francii navíc existuje nejviditelnější odpor k vládní politice ,ať už formou současných stávek nebo protesty tak zvaných žlutých vest. Lze se proto oprávněně domnívat, že mediální politika kolem “psychicky nemocných teroristů” nepřispívá k důvěře obyvatel v politiku vlády.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 652 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
politicon.cz
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.