PES
11.8.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Psí handsfree vodítko Lishinu pro pohodlné sportování s vaším pejskem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR)

Aktivní pejskaři často řeší, co s vodítkem, když by jim v danou chvíli vyhovovalo mít ruce volné. Ne vždy je možné mít pejska na volno, na mnoha místech zkrátka musí být pod kontrolou a je to bezpečnější. Držet ale celou procházku konec vodítka v ruce nemusí být pro každého lákavé, a co teprve věnujeme-li se venku sportovním aktivitám? Rychlá chůze, běh, chůze s kočárkem, jízda na in-line bruslích… tyto činnosti se rozhodně provozují lépe, když můžeme správně zapojit i paže.

Bezpečnější varianta, než pes na volno nebo přivázaný u pasu

Možná vás napadlo přivázat si vašeho čtyřnohého kamaráda k pasu, k ruce či ke kočárku. Není to ale ani moc praktické, ani příliš bezpečné. Určitě nechcete přijít k úrazu a neustále řešit, že se přivázaný pejsek „motá“ všude možně a vám pod nohama. Řešení ale není zase tak složité, zkusit můžete handsfree vodítko, žhavou novinku ve světě pejskařů. Vodítka Lishinu chytře řeší manipulaci díky tomu, že jsou samonavíjecí a umísťují se na zápěstí. Pokud máte psa o hmotnosti do 30 kg, určitě o takové možnosti začněte uvažovat. Koncipována jsou totiž maximálně do této váhy, psí obry budete muset zatím vodit na vodítku klasickém.

Vodítko určené na zápěstí

Hansdfree vodítka Lishinu mají pěkný design a snadno je umístíte na levou i pravou ruku podle toho, jakou variantu zvolíte během sestavování výrobku. Na výběr je z mnoha barev, určitě si vyberete. Jak výrobek vlastně funguje? S rukou můžete volně pohybovat, přičemž vodítko se podle potřeby odvíjí nebo navíjí. Pejsek se mezitím pohybuje vedle vás, jde nebo běží, podle zvoleného tempa. Lanko je dlouhé 3 metry a kryt výměnný, takže kdyby vás jeho barva časem omrzela, můžete ji nahradit jinou.

lishinuinfo1

Praktická automatická brzda

Aktivní pohyb s psíkem venku je hned pohodlnější. Volné ruce mají překvapivý efekt, můžete najednou zase myslet na techniku paží a zvýší se vaše výkonnost. Ale ani když nesportujete, volné ruce vám mohou být daleko příjemnější. U neposedných pejsků oceníte funkci automatické brzy, která se aktivuje, jakmile má pes snahu od nás odběhnout, z ničeho nic změní směr či uskočí. Zablokování lanka vydá zvuk, jakési „kliknutí“, které působí na principu tréninkové pomůcky známé jako „klikr“.

Pro malé i větší psy

Na výběr je verze Lishinu vodítka pro malé pejsky do 8 kg, vodítko pro psy do 30 kg a také vodítko s amortizérem pro větší „tahouny“, což je výrobek do určité míry “odpružený“, s cílem pohltit větší sílu. U psů do 30 kg tuto vychytávku raději nezkoušejte, ale pro majitele pejska, který ještě není úplně poslušný a váží do tohoto limitu, je to určitě zajímavá varianta. Chcete znát zkušenosti majitelů psů, kteří už Lishinu vyzkoušeli? Pročtěte si recenze s vodítky Lishinu a hned budete více v obraze.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.