prymulahamacek
25.9.2020
Kategorie: Politika

Prymula lže, Hamáček straší

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝZměna na postu ministra zdravotnictví má evidentně vést k dalším represím. Roman Prymula dlouhodobě tlačil na svého předchůdce z pozice hlavního postu covidového strašáka a po odchodu Vojtěcha z vlády má volné ruce pro své teorie i praxi zachránce zdraví českého národa. Ve skutečnosti už prosáknuly informace, že tlačí ředitele nemocnic k prohlášením o plném stavu na lůžkách určených těžkým případům nakažených koronavirem. Přitom ve skutečnosti nic takového není pravda. Připomíná to vše situaci v Itálii, kde byla natáčena videa s rakvemi a přeplněnými nemocnicemi, přičemž realita byla vzdálena snaze přesvědčit svět, že je lidská civilizace na pokraji vyhynutí.

prymulaplukPrymula se zpočátku zdál odborníkem na svém místě. Pár týdnů trvalo, než se ukázalo, že v jeho minulosti poměrně nedávné byl prostým grázlem a tunelářem. Což ho pravděpodobně nominovalo do okruhu lidí blízkých názorově i povahově předsedovi vlády Babišovi a dalšímu devastátorovi české ekonomiky Hamáčkovi. Tento tandem bude teď momentálně rozhodovat o mnohém a nečekejme, že se nebudou vyžívat v ukázce své moci. Média jim v tom mohutně pomáhají. Kam zmizela nenávist moderátorů České televize, kteří přímo trefovali vládu po celou dobu předsednictví Andreje Babiše? Najednou si pobrukují naprosto stejně s Novou i Primou, přidal se Seznam a tištěné deníky. Že by společné zájmy politiků i vlastníků médií rázem na určitou dobu utnuly sváry a všichni táhnou za jeden provaz?

Jaká je tedy skutečná situace? Obrovský nárůst počtu testovaných lidí způsobuje částečně i větší množství těch, kteří v sobě nějaký vir mají. Problémem je nízká kvalita testů a jejich mizerná důvěryhodnost, protože absolutní většina ,,nakažených‘‘ má nulové příznaky a nejsou nemocní, případně v sobě ani žádný vir nemají a výsledek testu je zmanipulovaný. Pak tu jsou další, kteří nějaký zdravotní problém mají, trvá to však 2 až 4 dny. V chřipkovém období to je vcelku normální, takže nějaké to zakašlání a rýma není ničím výjimečným. Jít na test na covid je tedy trochu hysterie a opět to dává možnost manipulovat s čísly. Množství nakažených totiž neurčují výsledky testů, ale ten, kdo je zpracovává a může s nimi pracovat. A protože záměr je jasný, vše musí směřovat k plošné vakcinaci, tak se tvoří grafy a statistiky, které si přejí lidé typu šílence Flégra. Skutečně nemocných se středně těžkým průběhem je minimum. Ale jsou, takže u těch je třeba nasadit léčbu. Doporučuje se vitamínový mix, především déčko na covid platí. Také paralen na případnou teplotu a bolest hlavy. Ztráta chuti a čichu není nevratná a vždy přítomná. Takže žádné umírání.

Těžké příznaky jsou téměř vždy spojené s jiným závažným onemocněním. Zdravý člověk dbající na svou životosprávu koronaviru prostě jen tak nepodléhá. Připojení na ventilátor pomáhá pouze výjimečně, přestože nám bylo tvrzeno, že jde o jedinou možnou léčbu. Jistě, vir nelze podceňovat, nicméně lidé na jeho působení neumírají. S ním v těle možná ano, ale při umírání nám v organismu zůstává mnohem více virů, na ty se však žádné testy nedělají. Pokud tedy po autonehodě někdo zemře a prokáže se, že v sobě měl sebenepatrnější množství covidu-19, naši hrobníci zajásají a zařadí ho na seznam zesnulých s covidem. Statistiky se plní, represe přibývá na síle. Nenávist mezi lidmi se zvyšuje. Někteří hltají veškeré zprávy o šířící se epidemii, zásobují se rouškami a vítají sterilizaci života. Vyhovuje jim home oficce a vůbec nedomýšlí průšvih, na kterém se spolupodílejí. Pravděpodobně si s radostí postojí ve frontě na test a mají dojem, že jsou zodpovědní. Nedochází jim, že se z nich stali ovce.

Přemýšlející lidé se snaží příliš tuto skupinu neprovokovat a vyhýbají se střetům, přestože o průběhu domnělé pandemie mají své pochybnosti. Dělají vše proto, aby mohli pracovat, jejich děti chodit do školek a škol, do kroužků a za sportem. Trochu tápou v množství protichůdných zpráv a jen pomalu jim dochází, že se stali obětí manipulace politiků a médií. Nu, a nakonec jsou tu ti, kteří se snaží získat co nejvíce zpráv jdoucích z jiných zdrojů, než jsou procovidová média a odborníci profitující z obchodu se strachem. Mezi tyto odmítače patří řada skutečných kapacit mezi lékaři, ale i prostí občané, kterým covid ještě nezatemnil mozek. To jsou skuteční nepřátelé Prymuly, Flégra a Hamáčka. A ti se také tak k nim chovají. Absolutně žádný respekt k takovým jménům, jaké má například pan DOKTOR Pirk či jeho kolega z branže Žaloudík.

Pandemie covidu 19 není ničím jiným než prostým plánem, na kterém bude profitovat několik tisíc lidí a který zaplatí plno stovek milionů dalších. Babiš se uklidil a za křovím si snaží zachovat předvolební náskok, Prymula s Hamáčkem hrají pro těch pár tisíc a jistě škodní nezůstanou. Valná většina z nás patří do těch stovek milionů, které budou na celou tuto blamáž doplácet. Ne rok nebo dva, bude trvat dlouho, než se ekonomika vzpamatuje. Zvláště, když Evropská komise připravuje pár dalších záležitostí vedoucích k totální devastaci Evropy. Prozatím se opět jen nikam nedostaneme, nedůvěryhodné testy mohou zabránit vyjet za hranice i úplně zdravým jedincům. Ale není daleko doba, kdy se zastaví život i u nás. Děkujeme Prymulo a Hamáčku. Kdysi se to řešilo defenestrací největších šmejdů. A přichází její čas.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 623 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)