iuventa-101-_v-videowebl
3.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

První šarvátka v boji za záchranu naší civilizace

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Tak už to začalo. Válka o přežití naší civilizace včera vstoupila do horké fáze. Boje se rozhořívají pomalu, tak jak to ve všech velikých a osudových válkách bývá. Ale první drobné, oťukávací šarvátky na  hranici již otevřeně propukly. Kde? V Itálii.

Italská policie a pobřežní stráž totiž včera preventivně zadržely loď Iuventus. Plavidlo,  které při záchraně migrantů ve Středozemním moři užívá německá nezisková organizace Jugend Rettet. Důvodem je podezření, že její posádka aktivně spolupracovala s africkými pašeráky lidí a tak napomáhala nelegální migraci.

Posádce 33 metrů dlouhé Iuventy plující pod holandskou vlajkou bylo přikázáno, aby neopouštěla ostrov Lampedusa. Zásah nařídil prokurátor města Trapani Ambrogio Cartosio, který uvedl, že disponuje přesvědčivými důkazy o kontaktech a spolupráci posádky Iuventy s Lybijskými pašeráckými gangy. Na tiskové konferenci doslova uvedl: „Byli (posádka a pašeráci) spolu v kontaktu, scházeli se, uzavírali mezi sebou dohody.“

Operace proti lodi Iuventus je důkazem, že v zoufalství a pod tlakem okolností může i vzorová, sluníčkově-evropská vláda začít, chtíc nechtíc, jednat racionálně. Z donucení okolnostmi. Kolabujícími kapacitami státu a nastolicovaným lidem. Bohužel však až poté, co dlouhé roky zkoušela všechny možné, už na první pohled nefunkční, ale ideologicky správné kroky. Posledním z těchto pokusů byl i pohoršený pokřik na adresu zemí, které nechtějí přijmout to, čím Itálie přetéká.

Nicméně dnes už i těm největším vítačům došlo, že opatření na straně odbytu nebude stačit, nesáhne-li se současně i na přítok migrační záplavy. Tedy na pašerácké “neziskovky”. Na “humanitární” lodě “humanitárních” organizací (Lékaři bez hranic, Proactiva Open Arms, Jugend Rettet a Sea Watch), které v posledních  čtyřech letech provozují jakousi velice vytíženou cestovku,  anebo kyvadlovou dopravu mezi Lybijským pobřežím a Italskými přístavy. Se zjevným, a už moc neskrývaným cílem: dopravit co nejvíce afro-arabských mladých mužů vojenského věku (i vzhledu) do Evropy.

Proto italská vláda, možná i proti svému multikulturnímu přesvědčení, vyzvala “neziskové zachránce” k podpisu nové dohody o fungování. S tím, že kdo ji nepodepíše, bude mít problémy se vstupem do italských přístavů. Podrobnosti téhle dohody nám ale (kupodivu) žádné z našich medií nepřineslo. Jen se vágně odvolávají na nějakých 13 bodů. Chceme-li se proto podívat, v čem by měla být změna, oproti stávajícímu stavu, musíme zabrousit na weby těch “neziskovek”.

Převážná část “zachránců” ji totiž odmítla podepsat. A někteří k tomu vydali i svá prohlášení. Podívejme se třeba na tiskové vyjádření té největší z pašeráckých neziskovek, Lékaři bez hranic. (zde) Neziskovka (s ročním příjmem 1,01 miliardy eur za rok 2013) tu obviňuje italskou vládu z přípravy “humanitární katastrofy”. Ze všeho nejvíce jí vadí ustanovení, o dopravě zachráněných “na první bezpečné místo”. Tedy třeba na Lybijskou pevninu, když je loď například nějakých 10 km od ní… Doslova uvádí: “Návrhy – zejména ten, v němž se uvádí, že plavidla zapojená do záchrany musí vyložit přeživší na bezpečné místo, namísto jejich přestupu na jiné lodě – představují zbytečné omezení prostředků, které máme dnes k dispozici”. Anebo: ” … závazky obsažené v kodexu chování by mohly vést ke snížení účinnosti a kapacity současných pátracích a záchranných akcí s katastrofální humanitární důsledky”.

Také je strašně uráží požadavek na přítomnost italských policistů, kteří by měli být na palubách všech “záchranných” lodí. Prý: “Přítomnost ozbrojených policistů na palubě by porušila základní humanitární zásady nezávislosti, neutrality a nestrannosti. Podřídilo by to nejrůznější humanitární organizace politickým zájmům evropské unie. To není něco, co jsme schopni přijmout”.

Takže co tu máme: vyklápět “zachráněné” na nejbližší (Lybijský) břeh, nepřebírat lidský kontraband z lodí pašeráků, nevplouvat do výsostných vod (12 mil od pobřeží) a nedomlouvat se s “protistranou”, na což by měl dohlédnout ten policajt na palubě. Krom toho je tu i požadavek na nevypínání transponderů, zařízení umožňujících přesnou lokalizaci plavidla. Což je sice už dlouhé roky nezákonné, ale plavidla “zachránců” to běžně dělají, aby unikla pozornosti kde jsou a co tam dělají… To nezní špatně! Samé racionální, logické a samozřejmé požadavky.

O to větší nehoráznost je otevřené a sebevědomě arogantní odmítnutí této dohody  příslušnými neziskovkami. Oni tu prostě drze a otevřeně odmítají přijmout nařízení oficiálních orgánů země, do které všechny ty “ubohé plaváčky” vozí. Země, o které automaticky předpokládají, že se o jejich náklad postará. Musí přece! To je víc, než vyhlášení neposlušnosti. To je rukavice, hozená dosavadnímu uspořádání světa.

Neziskovka, placená bůhvíodkud, tu vyhlašuje svou superioritu. Nadřazenost nad suverénním státem. Přebírá moc. Protože moc má ten, kdo prosadí svou vůli. A oni to už zcela otevřeně zkoušejí. S pomocí medií “západního” světa. S pomocí levicových eko, genderově multikulturních šílenců, ovládajících západní univerzity. A konečně i s tisíci (také bůhvíodkud placených) aktivistů…

Jde o vyvrcholení dlouhodobého procesu, spuštěného už dávno ultraliberálními zelenými marxisty, kteří obsadili vedení Evropské Unie.  Procesu kastrace Evropy. Plánovitého rozkladu moci a akceschopnosti členských, národních států a řízeného rozpouštění jejich jednotlivých národů. Současně s posilováním nadnárodních, nadstátních, nikomu (kromě svých chlebodárců) neodpovědných megakorporací. Je lhostejné, zda ekonomických, nebo tak zvaně humanitárních. Je to poslední, už neutajitelná fáze mobilizace nevolených nadstátních sil proti demokracii. Proti normálním lidem.

Proto držme Italům palce. Konečně do toho hrábli. Asi museli. Protože na jaře mají volby. A ani sebevíc falšované průzkumy veřejného mínění už nemohou zakrýt rozhořčení Italů a jejich odhodlání volit “antisystémové”.  Kéž ve svém úsilí vytrvají a neziskoví pašeráci, trojští koně našeho nepřítele, nechť konečně pořádně narazí!

A my? Taky budeme mít volby… Poučme se proto z příkladů, které vidíme na jih a západ od nás. Máme unikátní možnost, prohlédnout sii z bezpečné dálky  cestu, která vede do pekel. A rozhodnout se, že po ní za žádnou cenu nepůjdeme. Ať nám naši eurohujerští politici říkají co chtějí. Zvolme si raději budoucnost chudé země bez dotací, ale s kompaktním, etnicky homogenním společenstvím. Mezi svými a podobnými. Bez importovaných problémů a ze zahraničí řízeného rozkladu. Nebo si fakt stále myslíte, že za obětování toho všeho ty “úžasné západní hodnoty” stojí??

 

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
111 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.