fialavalekvlada
15.1.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

První náznak návratu k normálu?

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Obrovská kritika se rozjela po oznámení nápadu ministerstva zdravotnictví, že se uvažuje o tom, aby pozitivně testovaní, ale bezpříznakoví, mohli nadále provádět svou pracovní činnost. Záleží ovšem na tom, od koho kritika pochází a jaká je jeho zainteresovanost na pandemii. Těm, kteří tady již dva roky šíří paniku a každého, kdo má nějakou pozitivitu pofiderního testu/odkaz/ označují za těžce nemocného, za nebezpečného šiřitele nemoci, kterého je nezbytné ihned izolovat, tak ti dostali kopanec mezi nohy. Bylo jim celou dobu jedno, že statisíce lidí po zjištění pozitivity uvádělo, že nemají žádný pocit nemoci a cítí se zdraví jako obvykle a nemají žádné příznaky nemoci, kterou by měli údajně mít. Byla jim nařízena karanténa, s ním se svezli všichni rodinní příslušníci a tak bylo najednou dost času opravit či přebudovat vše potřebné v domě. Psychicky odolní jedinci karanténu přežili pracovně, spousta méně odolných byla vystrašena k smrti a ta mnoho z nich dostala do hrobu zhoršením jejich nemocí z  psychických důvodů, ale také proto, že nemocnice přestaly fungovat tak, jak tomu bývalo zvykem a daly přednost jen lépe placenému Covidu.

A že těch bezpříznakových tu za celou tu dobu bylo! V neděli 9. 1.2022 bylo testem zjištěno 2761 nakažených. Ve statistice Úzisu najdeme, že z tohoto počtu bylo celých 2159 lidí bez příznaků!! Jestli se nepletu, tak je to 78.2% lidí, kteří se cítili zdraví. Zkusme si představit, kolik lidí   takto zbytečně sedělo doma na prdeli od začátku pandemie, v případě použití těchto výsledků. K úterku 13.1.2022 uvádí statistika celkem 2 538 298 lidí, kteří byli testem označeni za nemocné. Použijeme-li nedělní výsledky, tak 78.2% zbytečně odstavených lidí by vyšlo na neskutečných 1 984 949! Jak to bylo přesně s procenty bezpříznakových za celou dobu se dá ze statistiky pracně vysondovat, ale v průměru se to každý den pohybuje mezi 60-75 procenty.

Velmi dlouho a bezvýsledně apelovali odborníci, za všechny jmenujme prof. Berana, na Babišovu vládu a jeho čtyři ministry, ať se testují a hlavně léčí ti, kteří mají příznaky. Tedy ti, kteří sami cítí, že jsou nemocní. Tak jak tomu bylo za celý můj dlouhý život, tak jak to bývalo v minulosti normální. K doktorovi jsme chodívali jen tehdy, kdy jsme opravdu potřebovali lékařskou pomoc.  A když bylo nutné, přišel lékař za pacientem sám. Dnes utopie. Dnes je základem lékařské péče telefonický hovor třeba i přes dveře z čekárny do ordinace..

Máme tu novou vládní garnituru která tím, že pozitivní, ale bezpříznakové bere jako práce schopné, dává, možná nechtěně,  za pravdu uvedeným odborníkům a vrací tak situaci pozvolna do normálu. Dává totiž najevo, že tak se mohlo k lidem bez příznaků přistupovat od začátku a že nešlo a nejde o lidi nemocné. Jejich obrovský počet ale dobře sloužil těm, kteří potřebovali vyděsit národ tak, aby slepě poslouchal sebepitomější nápady těch různých MeSesáků a spol, kteří neměli v hubě nic jiného než smrt.  Nový ministr zdravotnictví je u  moci pár týdnů, takže chtít po něm nějaký zásadní kotrmelec v situaci, kdy kolem nás blbne celý evropský kontinent, jehož jsme součástí, nejde hned. Je to velice těžce rozjetý vlak, a na jeho rozjezdu se podílí dosud spousty příživníků, kterým to sype a velice vyhovuje. A hned tak se nevzdají.  A to platí pro celý svět. Navíc hodně lidí za ty dva roky  mírně řečeno, zblblo. Když se nová vláda rozhodla neprodloužit nouzový stav, tak v diskuzích na internetu to bylo mnohokrát prohlášeno za nezodpovědné. Zřejmě by tak někteří rádi žili napořád. Znám jedince , kteří se bez respirátoru bojí dýchat. Pokud pandemie skončí a měla by co nejdříve, tak to  budou mít psychicky těžké .Nebudou věřit, že se dá žít normálně, bez všudepřítomného strachu.

O skončení  pandemie  a zavedení normálního života bude ještě sveden lítý boj. V podstatě již začal. Omikron byl první zbraň. Naši ověření tvůrci paniky vyjeli ihned poté, co nebyl přes strašení Omikronem  prodloužen nouzový stav .

  • R. Tachezy: po Vánocích vypukne apokalypsa! Kubek: Čekají nás pekelné Vánoce!
  • R. Maďar: Omikron přinese  3,5 násobek smrtnosti u dětí oproti Deltě!!!

Zpráva z 10.1.2022 Novinky –přichází s pravým opakem. Omikron se zdá být až o 99% méně smrtící než Delta!  Otázka: kdo z nich je větší dezinformátor?

Zůstaňme u dezinformátorů. Tato hanlivá nadávka byl přisuzována nejčastěji lékařským odborníkům, s jiným než vládním názorem a také těm, co dokázali dobře odhadnout jak dopadnou jednotlivá nařízení, nebo se dověděli, co se na nás chystá. Dezinformátor byl ten, co promluvil o chystaném zřízení Covidpasů, ten co mluvil o segregaci neočkovaných občanů, nebo o tom, že t.zv. Tečka po dvou dávkách nebude konečná. Jako v té říkance: Jedna tečka, druhá tečka, Frantík čeká na dědečka. Kdo tehdy tvrdil, že jsou to jenom lži a pomluvy? Všichni ministři zdravotnictví, samozvaní experti, razantně vystupoval zejména  premiér Babiš . A čas ukázal, kdo celou tu dobu skutečně  lhal  a šířil dezinformace. Údajní dezinformátoři měli pravdu a ten kdo naopak lhal a vytvářel dezinformace byla  Babišova vláda a její poskoci. Vše zmíněné přece zavedla Babišova vláda a vyhlášku o povinném očkování  zplodila dokonce jen týden před svým odchodem! Doufám, že v únoru definitivně skončí ! Ministr Válek sdělil, že její zrušení není tak jednoduché, že byla koncipována tak, aby jejím zrušením padlo povinné očkování u všech ostatních inf.nemocí, které tu platí celá léta. Chce to zásadní úpravu a to chce nějaký čas! Zrovna tak věřím, že už nikdy nebudu potřebovat výjezdní doložku pro okresní pohraniční policii ,třeba ze Zlína do Uh. Hradiště a že dojde postupně na zrušení všech kokotských nařízení postrádajících logiku. Třeba, že negativní test ve fabrice mě umožní se pohybovat v 300 členém kolektivu, ale k holičovi mohu jen kompletně očkovaný.

Omikron přišel jako první hrozba. Další strašáci se objevili v jednom týdnu v podobě CHŘIPKOCOCVIDU z Izraele. Z toho je již Flurena, na Kypru se zrodil Deltacron, který má údajně víc mutací než Omikron. A nebezpečí prý máme čekat dokonce z Papuy Nové Guinei. Ještě to nemá název, ale je to skoro tutovka. Něco pro Flégra a media.

. Flégr prorokuje 100 000 nakažených denně, Nova to zvýšila na 200 000 nemocných a Novinky šly v jednom článku až na 600 000 ke konci ledna. Takže honem pro třetí dávku, jinak zemřete! Nevadí, že pro všechny tyto koronavirové vakcíny platí, že jsou zastaralé a  jak se proslýchá, tak jim také byla prodloužena životnost, jinak by byly navíc i prošlé. Ale prý prokazatelně zabrání těžkému průběhu. Je tomu opravdu tak? Žádný těžký průběh, tím méně smrt?  Co říká statistika ?

Úzis doplnil prosincová úmrtí s Covidem či na Covid za prosinec 2021.

Od 1.12 do 31.12 zemřelo po dle nich 2952 lidí  z toho 1699 neočkovaných a 1253 očkovaných. Obrázek o tutové ochraně si udělejte sami.

Podívejme se také na nežádoucí účinky po očkování o kterých se doposud raději nehovořilo vůbec a když, tak jen posměšně. Pod článkem je odkaz na údaje , které shromažďuje EMA přes systém EudraVigilance , který byl zřízen pro správu a analýzu informací o podezření na nežádoucí účinky.

Dne 3.9  registruje 23 252 mrtvých a 2 189 537 než. účinků

Dne 9.10 registruje 27 247 mrtvých a 2 563 768 než. účinků odkaz pod článkem

Dne 1.1   registruje  36 257 mrtvých 3 244 052 než .účinků- odkaz pod článkem

Po kliknutí na odkaz je podrobně popsáno, která vakcína a jaké trable způsobila a v jakém počtu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 890 times, 33 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)