FIALABABIS
2.1.2022
Kategorie: Politika

První letošní zprávy

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝZatímco Seznam nám přináší naprosto nesmyslný článek o tom, jak mladá Afgánec sní v Budapešti o kariéře profesionálního fotbalisty, což je sen 90ti% těch, kteří čutají do míče v mladém věku i u nás a není to nic výjimečného, mezitím jeho afgánský spoluobčan znásilnil mladou ženu a druhou pobodal při svém výletu z Německa do Karlových Varů. Zatímco tedy my se dozvídáme o jedněch touhách, ty druhé skutečně obohacující nám moc radosti neudělají. Minimálně dvě ženy si ponesou na oslavu konce minulého roku a příchodu nového nehezkou vzpomínku s vědomím, že je možná štěstí, že to přežily.

Nová vláda je složena z politických subjektů, které dlouhodobě prosazují uvolnění hranic pro určité množství migrantů. Nepodstatní Piráti, kteří jsou na ministerstvech a v Parlamentu ČR de facto jen proto, že STAN tím tak nějak dodrželi smlouvu, kterou by při existenci aspoň jednoho dobrého věštce ve své straně nikdy nepodepsalo, prosazují přijímání migrantů již dlouho. Kdyby je volilo více lidí a Piráti ve volitelných funkcích by se počítali jinak než na prstech jedné ruky, pak by nás jakási migrační vlna určitě neminula. Podobný přístup má totiž i Top09, ostatně traduje se, že její předsedkyně má na sobě tetování v arabštině. Šlo li o pubertální úlet současné nepříliš chytré předsedkyně Sněmovny nebo je to projev náklonosti k muslimské víře, to neumíme posoudit, nicméně Topka ústy Schwarzenberga a Kalouska dlouhodobě, když došlo na odmítnutí kvót na přijímání ,,uprchlíků“, hovořila o čecháčství v přístupu k ,,pomoci“ nájezdníkům z jihu a východu od nás. Vnímání bezpečnosti našich občanů, především dětí a žen, mají Topáci dlouhodobě posunuté kamsi, kde to běžný občan České republiky mít nechce. Jestliže Afgánci sní o lepším životu, musí si udělat pořádek především doma. Nikoliv upravovat si Evropu dle obrazu svého. Což platí pro všechny další národy. Politika otevřených dveří, kterou prosazují evropští liberálové, už tak nadělala škod více, než je zdrávo.

Předseda vlády Fiala měl novoroční projev. Kdyby dal pouze přípitek a mlčel, udělal by lépe. V podstatě nám řekl, že se budeme mít špatně, možná nejhůře od tzv. Sametové revoluce, naházel špínu na minulou vládu, kterou však současná koalice v jejích opatřeních nejen podporovala, ale zároveň odmítá nést zodpovědnost za spolupachatelství. Vždyť Babišova vláda byla menšinová a při kvalitní politické spolupráci ostatních subjektů v Parlamentu ČR nemusela mít tolik prostoru k šikaně obyvatelstva a utrácení peněz ze státního rozpočtu. Takže pomlouvání svého předchůdce kydá Fiala špínu i na svou hlavu. Zároveň tvrdí, že problémy jsou složité, a takové nemají jednoduché řešení. Vlastně žádné nenabídnul. A má pravdu předseda.

Dostali jsme se do situace, kdy ztrácíme suverenitu, přístupem k Rusku jsme se stali vazaly Německa i v takových záležitostech, jakými jsou nákup plynu, ropy a elektřiny (u té je to úplně schizofrenní stav, když ji sami máme dostatek, ale do domácností jde přes burzu zpět mnohem dražší). To zdaleka není vše, protože tentokrát opravdu díky minulým špatným rozhodnutím nenasytných politiků zůstalo z naší země a jejího bohatství torzo, na jehož základech navíc Fialova garnitura nový a hrdý samostatný stát postavit nechce. Ono by to totiž znamenalo hodně práce, což není moc populární. Naopak nám nová vláda slibuje další krok k větší integraci České republiky do EU a jistý odklon od myšlenek společných státům Visegrádské čtyřky při jejím založení. Je to podraz na země, které se snaží udržet vlastní identitu a jejichž spojení k tomuto zachování určité kultury, národních zvyků a výjimečnosti je potřebné.

Zdá se, že i bez omikronu, kterým nás opět straší, nás nečeká nic pozitivního. Respektive příznivci Evropského státu po vzoru Spojených státu budou chrochtat blahem minimálně do té doby, dokud budou mít co jíst a než jim dojde, že pocit být plnohodnotným Evropanem srovnatelným s Němcem je iluze draze vykoupená chudobou a předklonem. A pokud se nám ještě budou snažit vnutit euro, bude katastrofa dokonána a my se i díky zeleným mozkům (nejsou myšleny armádní, ale ekoteroristické) dostaneme na takové dno, proti kterému je to Macochy na úrovni vrcholu Mont Blancu. Omikron je tak jen dalším nástrojem k výchově k poslušnosti, který navazuje na předešlé speciální mutace něčeho, co lze v podstatě nazvat jako hnusnou chřipku s možnými důsledky a následky. Jen s tím rozdílem, že právě omikron tak nebezpečný už zdaleka není. Takže vítejme v roce 2022, nic k lepšímu se nemění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 795 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)