bidenkomunista
25.1.2021
Kategorie: Politika

První kroky prezidenta Bidena plní požadavky radikální levice

Sdílejte článek:

COM/LSN

Jen co se Joe Biden ujal prezidentské funkce, pustil se do rušení celé řady výkonných nařízení svého předchůdce Donalda Trumpa. Některé změny předem avizoval – Trumpova antiimigrační zeď na hranici s Mexikem se dokončovat nebude, milionům nelegálních migrantů bude přiznáno americké občanství (ano, i takto se získávají hlasy pro Demokratickou stranu), USA se opět připojí k Pařížské dohodě o klimatických změnách, vrátí se do klína Světové zdravotnické organizace a na veřejných prostranstvích v majetku federace bude nařízeno po dobu 100 dní nosit roušku.

V nejbližších dnech však vydá Biden nové nařízení, které potvrzují obavy křesťanů a vůbec všechny, kterým leží na srdci otázky rodiny a ochrany nenarozeného života.

Biden se chystá zrušit Trumpovo nařízení ohledně zákazu služby “transgenderových” vojáků v americké armádě a zruší i tzv. Mexico City policy, znemožňující finanční podporu prointerrupčních organizací působících na mezinárodní scéně. Díky tomu přišly Planned Parenthood (přestože jejich příspěvky z federálního rozpočtu rostly i za Trumpa) a Maria Stopes International o miliony dolarů, které kryly náklady jejich mezinárodních aktivit.

O spjatosti Bidenovy nastupující administrativy se silami “kultury smrti” svědčí také rozhodnutí komise, která připravovala Bidenovy středeční inauguraci, sponzorovat řada prointerrupčních a protirodinných organizací z darů, za které bylo pořízených 191 500 amerických vlajek, které na National Mall zastupovaly chybějící sympatizanty Bidena.

A konečně se Američané dočkají i genderově dezorientovaného muže ve vládě – konkrétně na postu náměstka ministra zdravotnictví – který si říká Rachel Levine. Tento otec dvou dětí, který se po 30 letech manželství rozvedl, aby se sám stal ženou, a jinak také ministr zdravotnictví ve státě Pennsylvánie, se nedávno “zviditelnil (a)” povolením umísťovat nemocných na COVID-19 do domovů pro seniory. V důsledku toho došlo k rychlému šíření nákazy v těchto zařízeních a následnému úmrtí celé řady klientů.

  • LIfeSiteNews

 

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 982 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.