021219trans
10.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

První britský transgender pár umožní jejich pětiletému dítěti změnu pohlaví

Sdílejte článek:

MIKE/P.J.WATSON

První britský transgender pár vyvolal kontroverzi odhalením, že umožní jejich pětiletému dítěti začít také přechod na jiné pohlaví.

Jody, 21, a Greg Rogers, 27, z Glasgow ve Skotsku, zveřejnil oznámení, že jejich syn Jayden začal přechod na dívku.

Manželé tvrdili, že od oznámení byli podrobeni tvrdé kritice a že byli také nahlášeni sociálním službám.

Dvojice popřela tvrzení, že by podporovala chlapce k změně pohlaví a Greg Rogers řekl Daily Record: „Slyšeli jsme lidi říkat, že používáme Jaydena abychom na sebe upoutali pozornost, že chce být jen dívkou, protože i já jsem si změnila pohlaví… Je to směšné. Jayden neví nic o mé minulosti. Prostě mě zná jako otce.“

021219trans2Podle páru je Jayden neoblomný v tom, že je dívka a miluje oblékání jako princezna Anna z filmu Disney Frozen.

“Říkají, že je kruté, že jsme ji nechali nosit šaty, ale není krutější nic nedělat, když máš dítě, které je tak neústupné, že chce být dívkou, že si trhá vlasy a bije hlavou do zdi?” Řekl Rogers.

Začátkem tohoto roku bylo odhaleno, že pět lidí pracujících na jediné britské transgenderové klinice NHS skončilo poté, co děti ve věku tří let prošly zbytečnou léčbou změny pohlaví.

Spojené království zaznamenává rekordní počet dětí ve věku do 16 let, které se identifikují jako transgender – s tím, že alespoň jedno dítě mění pohlaví každý den.

Louise Bowersová, která dělá o tomhle průzkum, řekla The Sun: “Měli jsme dříve jeden případ za několik měsíců, ale teď je to sedm až deset týdně.”

Podle Bowersové většina těchto dětí je ve věku 14 nebo 15, nicméně některým je jenom deset let.

Počet dětí ve věku od 3 do 18 let, které byly odkázány na kliniku pohlavní identity, šlo z 314 v roce 2011 na 2016 v roce 2016.

Nemůžete zastavit pokrok!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 363 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.