babiszlo
15.11.2018
Kategorie: Společnost

Průser se nejmenuje “kampáň”, ale Bureš

Sdílejte článek:

PAVEL KOLÁŘ 

Já situaci vidím takto: 

1) To že je čapák permanentní Burešův průser vidí snad všichni, mimo těch jeho adorantů, kteří mu jsou schopni odpustit cokoliv, protože najeli na jeho vlnu “to jsou tié kampaně”, případně “účelovka”, “sprostá lež”. Ne, čapák není účelovka ani lež, je to Burešův průser, kdy se snažil odklonit 50 míčů, protože je nenažraný. Bezskurpulózně jede proti komukoliv, včetně své rodiny, když se mu to hodí.


2) Že to vylezlo na povrch teď? Ne, teď to opravdu nevylezlo. O tomto průseru víme všichni už docela dlouho, jen někteří lidé mají tendenci zapomínat případně nevidět či stále si myslet, že to bylo snad nějak jinak, protože je to jejich přání. Jakýkoliv čas by byl pro Bureše špatný, vždy by to kolidovalo s nějakou událostí. Dnes máme rozhodování o migračním paktu nebo dostavbách JE, zítra to bude další věc, pozítří další a tak dál. Vždy mohu najít důvody, proč to někdo vytáhl právě v ten čas. Jen by se měnil důvod. A vždy by se našlo, že někoho platí Soros, protože ten snad platí všechny a USA, protože jejich zájmy jsou zde permanentně.

3) Takže to není načasované? Ale jistě že je. A zase je celkem jedno, jestli se vytáhla tato věc teď, protože Bureš má těch kostlivců celej hřbitov ve skříni. Ten průser se nejmenuje “kampáň”, ale Bureš. S ním a s jeho praktikama, které jsou neetické, a dost často na hraně nebo zcela protizákonné. Bureš zneužívá moc, je tam střet jako prase a to že zavřeme na chvíli oči nic na něm nezmění. “Načasované” to bude vždy. A že chvilku dělá to, co se nám líbí? To není omluvou, můžeme být rádi, akceptovat to, ale nesmíme zapomínat, že čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.

4) Má-li se něco změnit, musí ta osoba, která dělá protizákonné a nemorální věci z politiky pryč. Kdy? Kdykoliv. Žádné volby to nevyřeší, volbami se totiž neřeší beztrestnost před zákonem a ani by to tak být nemělo. Vzpomeňme na celou řadu jeho předchůdců, kteří “měli koule” odejít i za naprosté drobnosti. Jo Grossovi to trochu trvalo, ale odešel taky. Bureš je ale absolutně splachovací. Moc je pro něj tak silné lákadlo. Bureš je totiž generátorem permaneních “kampaní” a “účelovek”. 

5) Česká společnost má bohužel tu vlastnost, že velice ráda a silně adoruje ukřičené zmetky. Když se podívám na oblíbenost politiků za poslední dvě dekády, není protiargument. Ostatně to tak je i na komunále. Dokud se toto nezmění, dokud bude stále toto chování omlouváno, bagatelizováno, přehlíženo a nakonec svým způsobem vyzdvihováno, nic se v této zemi nezmění k lepšímu. Půjde to dole vodou jen k dosahování stále nižších a nižších příček. Tak.

Autor: Pavel Kolář – Fénix

kolar 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 124 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,23 out of 5)
Loading...