mru3
18.4.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Prožijte exotickou dovolenou v Indickém oceánu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Také už vás nebaví jezdit každý rok na dovolenou neustále na jedno a to samé místo, kde už znáte takřka každé zákoutí? Co takhle vyzkoušet trochu exotiky a vydat se dál než do Evropy? Skvělé podmínky pro odpočinek a spoustu zábavy nabízí Mauricius, ostrov ležící v Indickém oceánu.

Uchvacující příroda

Mauricius je doslova rájem v oblasti Indického oceánu. Najdete jej východně od dalšího známého ostrova Madagaskar. Je známý především díky své nádherné floře. Na výlet se můžete vydat do místního pralesa, kde lze spatřit různé vzácné druhy ptactva a samozřejmě také opičky, které jsou sice často trochu dotěrné, ale jde o jedinečný zážitek. Další cesta vás zavede k místním vodopádům, jež nabízejí úchvatný pohled.

Hlavní předností ostrova Mauricius jsou ale skvostné bělavé pláže. Obklopují prakticky celý ostrov. Jako milovníci koupání pak jistě oceníte průzračně čisté moře. Je teplé po celý rok. Ostatně na Mauricius se dá vyrazit třeba i během období, kdy u nás panují spíše zimní podmínky, hlavní sezona je tu od září až do května.

Pokud zvolíte pro svoji dovolenou Mauricius, zažijete něco zcela jiného nežli někde v Chorvatsku či Itálii. Máte možnost vyzkoušet netradiční kuchyni, navštívit historické stavby v městečkách, případně si dopřát výlet na sousední ostrov Réunion.

Komfortní ubytování

Co se týče ubytování, nemusíte se ničeho obávat. Tamní podnikatelé a vláda si zahraničních hostů váží, takže na vás čekají stejně kvalitní podmínky, na jaké jste zvyklí ze západoevropských zemí.

Počítejte s poměrně dlouhou cestou. Letecky se na Mauricius z Prahy dostanete zhruba za 12 hodin, ceny přitom začínají od 20.000 Kč, to záleží především na období, které si zvolíte. Podrobné informace a možnosti sjednání ubytování a zájezdů najdete na webu Dovolenasnu.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.