TRUMPVOLICILIDSUPPORT
19.1.2021
Kategorie: Politika

Proti bílému muži nenávist nevadí. Voliče Donalda Trumpa je prý třeba přeprogramovat

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Jana MarkováVýznamná demokratická členka Kongresu vidí uzdravení americké společnosti pouze skrze převýchovu pravicového bílého muže. Jaké šílené ideologii to budeme čelit?

Alexandria Ocasio-Cortezová je progresivní americká demokratická politička a aktivistka, která se nyní stala ikonou americké levice. Pochází z Bronxu, který ostatně také v Kongresu zastupuje. Je jí teprve 29 let a je tak nejmladší ženou, která kdy v Kongresu působila. Tato mladá žena hispánského původu vidí budoucnost své země po zvolení Bidena prezidentem v tom, že nepohodlné hlasy Američanů, kteří volili Trumpa, prostě pro příště eliminuje. Jak? Tím, že je podle svých vlastních slov přeprogramuje. Jestli to chce udělat stejně jako Nancy Pelosiová, která hodlá v Kongresu zakázat výrazy jako máma, táta, syn, dcera a vůbec eliminovat ze života pouze dvě pohlaví, a rovnou na to zřídit úřad s názvem „Úřad pro rozmanitost a začlenění“, zatím neupřesnila. Nicméně je jí už teď jasné, že je potřeba zdvojnásobit, ale lépe zečtyřnásobit objem finančních prostředků, vydaných na takzvané „ozdravné programy“ pro tyto lidi.

Už jen to, že se někdo může takto veřejně vyjadřovat do médií a zaštiťovat se tím, že tito lidé, kteří volili Trumpa, museli nepochybně podléhat všemožným konspiracím, nepochybně jsou to nebezpeční radikálové a zcela nepochybně bílí rasisté, je neuvěřitelné. Nedokážu si představit, že by se v dnešní společnosti někdo podobně vyjádřil například na adresu černochů, muslimů, Židů nebo třeba Romů, aniž by byl trestně stíhán, nebo přinejmenším donucen rezignovat na všechny veřejné funkce. Na základě svého přesvědčení požaduje zahrnutí těchto osob do programů takzvané deradikalizace. Sama uznává, že to bude běh na dlouhou trať a nebude to snadné. Asi proto ten deklarovaný obrovský objem potřebných finančních prostředků. Nejlépe samozřejmě z daní těch lidí, proti kterým je namířen. Takové hezky komunisticko-levicové. Ostatně paní Cortézová by tak jako tak ráda nahradila kapitalistický systém spravedlivějším „demokratickým socialismem“, takže se v podstatě není čemu divit.

Opravdu Amerika zešílela a hodlá si podřezávat větev, na níž sedí? Skutečně hodlá plivnout do tváře lidem, kteří ji budovali? Ale je to vlastně pochopitelné. Jaký vlastně mají progresivističtí politici, jako paní Ocasio-Cortezová vztah k zemi, v níž žijí, k jejím tradicím a hodnotám, které ji pomohly vybudovat a k lidem, z jejichž daní žijí? Jak do toho zapadá neskrývaná snaha pomocí cenzury, sankcí, výhrůžek a trestů umlčet a převychovat spoluobčany, kteří nesdílejí jejich progresivistické názory?

Svoboda a demokracie z dnešní Ameriky mizí stejně rychle, jako jsou mazány účty nepohodlných na sociálních sítích. Nenechme se ukolébat tím, že Amerika je daleko, my budeme na řadě hned po ní.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 060 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)