BABISCT
3.12.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Proti a pro Babišovci

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Příkop mezi těmito dvěma skupinami patří v naší společnosti k nejhlubším. Připomíná zákopovou válku. Řady Babišových vojáků by jistě prořídly, pokud by je neděsila představa, co způsobí vítězství jeho odpůrců. Bojí se, že tento blok tvořený proevropskými nadšenci, vítači migrantů, eura a sexuální bezbřehosti poškodí náš stát víc, než populistická, nevypočitatelná a svévolná vláda.

Tato obava drží ANO vysoké volební preference spolehlivěji než 5000Kč pro důchodce a sliby: všechno všem, protože už i jeho oblíbeným skupinám dochází, že nebude, vlastně už není kde brát.

Víra že nás premiér ochrání proti všemu zlu u nás i vanoucímu z EU však dostává trhliny. Příkladem je nepřipojení se k Polsku a Maďarsku při obraně práva na vlastní zákony. Je obtížné doma se tvářit jako lev bojující v Bruselu za naši vlast a tam pak hledat cestičky, jak je nenaštvat. Jeho lavírování nemohou vydržet věčně ani jeho voliči, ani on sám.

Babiš přes roky trvající úsilí zlikvidovat živnostníky a malé firmy udržel v lidech přesvědčení, že když odejde do politického důchodu, tak padne poslední překážka levicovému EU-řádění. Tento omyl drží v jeho řadách i živnostníky s pocitem, že volí menší zlo.

Pravicové strany, které by měly přirozeně bránit a chránit jejich zájmy, někam zmizely. Zbylo jen SPD a TRIKOLORA, které se staly pro ostatní otloukánkem. Mají pro sebe celý vyklizený pravý prostor. Doufám, že se jim o této skutečnosti podaří přesvědčit co nejširší část populace a že se vyhnou tomu, aby rozjásaly levicové strany vzájemnými střety. Jsem hluboce přesvědčen a věřím, že nejen já, že nejlepší pro ně i celou naši pravici by byla spolupráce a vzájemná podpora. Nepřátele mají všude, kam se podíváš. Příroda má, i přes nás, snahu udržovat rovnováhu, to znamená, že i dnes je v populaci cca polovina s pravicovým založením, jenže sami neví, ke komu se přidat. Získat je by měl být největší a nejdůležitější úkol pro obě strany. ALE JAK JIM TO JEN ŘÍCT !!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 216 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.