582053_article_photo_zdroj-video-z-protestu-https-www-facebook-com-lalodagachpage-videos-1838705546408570_900x
23.1.2017
Kategorie: Společnost

Protesty v USA? „Za práva žen, menšin, leseb a za globální oteplování“

Sdílejte článek:

EVA SVOBODOVÁ

Ano, touto všeříkající větou redaktor České televize popsal sobotní protesty proti proti nástupu demokraticky zvoleného prezidenta USA. Co ukázaly? Strach z konce korektního světa a totální zmatení hodnot u takzvaných liberálů.

Strach z konce korektního světa

V rozhovorech často znělo slovo „strach“, jako by mělo dojít ke katastrofě, ke konci světa. A ono k němu vlastně dochází. Levicoví progresivisté ztrácejí pracně budovaný „bezpečný svět“ politické korektnosti, řízeného dobra, práv menšin a bojovníků za sociální spravedlnost. Jeho éru chtějí ukončit američtí „horší lidé“, kteří v něm doposud měli jen právo mlčet, platit sociální experimenty „lepších lidí“ a nechat sebou opovrhovat. Jak se podřekla během voleb Hillary Clintonová: polovina republikánských voličů Trumpa jsou pro ni „DEPLORABLES – vyvrhelové. Však víte: rasisté, sexisté, homofobové, xenofobové, islamofobové!

Protesty ale kromě strachu ukázaly také totální zmatení hodnot lidí, kteří o sobě tvrdí, že jsou demokraté, liberálové, bojovníci za rovnost a práva.

S islámem za ženská práva…

Statisíce účastníků ve Washingtonu, v Londýně a v dalších šesti stovkách měst po celé planetě se zúčastnilo pochodů s mottemZa práva žen„, která zřejmě nově zvolený prezident už stačil nějakým způsobem na celém světě zásadně ohrozit. Absurdní je, že demonstrující se přitom dovolávali islámu, který práva žen likviduje zcela jistě.

Organizátorka amerického „Pochodu za práva žen“ Linda Sarsour je propagátorka šaríje, radikální islámistka a propalestinská aktivistka, nositelka ocenění za lidskoprávní aktivismus od Obamovy administrativy. Účastnice si na znamení protestu (?) demonstrativně vázaly na hlavy islámské hidžáby z americké vlajky. A ty tisíce žen, které vyrazily bojovat za práva žen ohrožená americkým prezidentem do ulic Londýna? Za dlouhá léta, kdy bylo v Rotherhamu znásilněno muslimskými gangy za tiché tolerance úřadů více než tisíc děvčat, seděly nejspíš tiše doma, dívaly se multikulturně stranou, a asi pletly ty čepice.

Za tyto „hodnoty“ se postavila Hillary Clintonová: Děkuji, že jste se postavili, vyslovujete se a pochodujete za naše hodnoty. Je to důležitější než kdy dříve. Skutečně věřím, že jsme vždycky silnější společně.

Britská komentátorka Katie Hopkins: „Mít vagínu je věcí biologie, nikoliv politický argument“.

… a násilím za demokracii?

582053_article_photo_jlyy97z_600xJedním z organizátorů narušení inauguračního dne je „antifašistická“ organizace DisruptJ20 – anarchisté, kteří se chovají jako nacistické bojůvky. Rozmlátí parkovací automat, zničí cizí auto a přitom řvou o revoluci a právech. Otřesný je pohled na kolemjdoucí obyvatele, kteří agresivní vandaly jen obcházejí, nebo jejich řádění natáčejí na mobily. (VIDEO) 

Během inaugurace CNN spekulovala o tom, koho by bylo potřeba zabít, aby dál mohl vládnout Obama. Herci a zpěváci demonstrovali svou nadřazenost a neochotu přijmout výsledek demokratických voleb a podpořili účastníky nepokojů. Stovky chuligánů se rvaly s policisty, zapalovaly auta a rabovaly obchody.

Během protestů v Seattlu došlo dokonce k pokusu o vraždu. Dav 1500 demonstrantů napadl v univerzitním campusu přednášku pro-trumpovského komentátora a redaktora konzervativního serveru Breitbart.com Milo Yiannopoulose. Házeli cihly, útočili na policisty chránící budovu, střílelo se. Jeden člověk byl těžce zraněn. Milo to na svém FB profilu komentoval obrázkem:

Rozdíly mezi tábory shrnuje Zbyněk Passer: “Zajímavé, že po nich nikdo nic neházel, nikdo na ně neřval, nebil je při interview pěstí do obličeje, neházel po nich dlažební kostky a ne nezapaloval jejich auta. Což je v kostce rozdíl mezi skutečně liberální pravicí a fašizujícími se levicovými pseudoliberály.”

Psáno pro Samizdat2016.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 66 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.