Democrats-riots-678x381_jpg_optimal

Protesty v Americe pokračují navzdory tomu, že důvod je velice sporný – 3.

Sdílejte článek:

JANE K.

Co to všecko znamená a proč se to děje

Japonský novinář Yoichi Shimatsu vidí zájemce o revoluční změny v Americe jako hlavně Nadaci George Sorose, spolu s Clintonovou chimérou Syriza z Athén, pak je zde Obamův-Brennanův projekt ISIS v Syrii a Arabské jaro Hillary Clintonové. Všichni tito zombies se probudili k jakémusi polo-životu, ve snaze znovu uchopit vládu v Americe. S pomocí jejich COVID-19 výmyslu, následovaného neuvěřitelně zločinným „samovolným“ povstáním, které bylo těmito kreaturami, žíznícími po vládě a po lidské krvi zorganizováno a financováno, se zkouší násilím zmocnit otěží, které ovládají Ameriku. Článek ZDE.

Tento Černý blok teroristů, kteří předstírají, že brání spravedlnost, se poprvé vynořil v r. 1999, při anti-WTO (World Trade Organization, neboli Světová obchodní organizace) v Seattle, aby ohrozili přirozený odpor populace proti globalistickému režimu „volného obchodu“ (free trade). Tehdy se dostavili zákeřní maskovaní záškodníci, přivolaní z města Vancouver v Kanadě a hodně z nich byli původní britští, nebo jiní vojáci a rovněž kriminálníci, kteří pracovali pod vedením zpravodajských služeb Royal Mounties (kanadská jízdní policie), kteří zase poslouchají příkazy britské rozvědky MI-6.

Jejich Jesuitští partneři se objevili přesně na čas, aby vyhrožovali presidentovi Trumpovi, že pokud se pokusí hýbat s jejich organizacemi, jako jsou IMF (International Monetary Fund, neboli Mezinárodní finanční fond), BIS (Bank of International Settlements, neboli Mezinárodní banka), World Economic Forum (Světové ekonomické forum), s Bilderbergy a Rotschildovými monopolisty, že dopadne velice špatně. Že Trump na jejich výhrůžky nedal, je víc než zjevné.

Černý blok fungoval společně se Sorosovou nadací Open Society (Otevřená společnost), jejichž cílem nebylo nikdy zavedení skutečně demokratické společnosti. Naopak, snažili se zavést komerční impérium Rothschildů a jejich spojenců z (čínské) Opiové války, což jsou pašeráci drog, zloději a pašeráci lidských orgánů, propagátoři prostituce, zloději dětí pro pedofily a pro satanistické rituály a všecko ostatní, co souvisí s těmito temnými bytostmi.

V případě celoamerického povstání údajně kvůli zabití George Floyda nejde vůbec o anarchii, ale o státem-podporovaný terorismus. Mnoho bílých, kteří se zúčastňují těchto protestů společně s potmavlým davem, jsou bývalí vojáci, veteráni z nesmyslných válek, které Amerika vedla, jsou to bývalí členové „zvláštních jednotek,“ které navigovaly Kurdské rebely v konfliktech v Syrii, Iráku a Turecku, anebo ti, kteří nasměrovávali afgánskou armádu. Mnozí byli v SIS organizaci britsko-australsko-kanadských vojsk, která se zúčastnila nesčetných konfliktů po celém světě, počínaje Balkánem za Clintona, přes Bushův Afganistan a invazi Iráku, až po Obama-Hillary katastrofy na středním východě a v severní Africe.

Můžete je jasně vidět, jak tito lidé jdou v řadě přímo s barevným davem a polohlasně jim udělují příkazy.

To, že se Guvernéři některých amerických států postavili proti příkazu svého šéfa, amerického presidenta a neuvolnili karanténu, je vlivem jejich pokynů z Londýna, přímo z britské špionážní agentury MI-6, protože to jsou přesně ti zrádci, kteří zradili Ameriku už dříve v historii, to jsou tak zvaní Tories, a pokračují v této zrádné politice dodnes.

Demokratičtí Guvernéři ruku v ruce se Soros-Obama zrádnou klikou takto poskytli příležitost všem nízkým elementům nakrást si co mohou a za tuto ubohou odměnu získali ty početné davy, ochotné ničit, loupit a i zabíjet. Mezi protestujícími ale můžeme vidět i zástupce drogových mafií, které vždycky hledají možnost pro rozšíření své činnosti. A stejně tak jsou mezi tímto davem zástupci Wall Street, která chce zabrat ještě více nemovitostí, ještě více pozemků. A vypálené budovy jí krásně k tomuto účelu poslouží.

Uvědomte si pouze tu skutečnost, že ani jedna banka nebo jiná finanční instituce nebyla zničena nebo zapálena těmito podvratnými anarchistickými živly, přestože jsou svými řečmi proti kapitalismu. Ve skutečnosti ale, když se nikdo nedívá, rádi přijímají penízky od Sorose a jeho bandy.

Samozřejmě, spolu s otrlými válečnými veterány a profesionálními anarchisty a rebely se protestů zúčastňuje i značné množství mladých, nezkušených a hloupých lidí, kteří kvůli okamžitému vzrušení a pár šestkám vydělaným za to, že si mohou nakrást co chtějí, se dají snadno strhnout. A pak prodávají nakradené zboží na eBay a můžete je vidět, jsou jich celé davy a z nejrůznějších částí Ameriky. Žádný z nich nemá historii v prodávání, jsou to naprosto noví účastníci a prodávají přesně to zboží, co předtím nakradli během „protestů.“ To, že si tím dokonale ničí svou budoucnost nechápou, anebo chápat nechtějí.

Ten skutečný důvod pro nízké a zbabělé chování dnešních mladých lidí je ten, že se mají příliš dobře. Nemuseli nikdy těžce pracovat, aby se sami vydržovali na školách, nemuseli nikdy o prázdninách vydělávat peníze na podporu svých rodin; všecko jim bylo vždycky podáno až pod nos, na talířku. A tak chtějí víc a myslí si ve svých nerozumných hlavách, že na to mají nárok.

A proč všichni černí a s nimi celý svět pláčou nad smrtí jednoho feťáka, zatím co by se měli zasnažit o skončení prodeje drog a o vyčištění jejich vlastních rodin a domovů od tohoto úpadku, to opět ukazuje jak nerozumná dnešní lidská společnost je.

Protesty v celém světě

Tak jako nesmyslná a neopodstatněná COVID-19 pandemie se zázračně rychle rozšířila do celého světa, tak i protivládní protesty kvůli smrti George Floyda nabraly spád celosvětově. V Londýně šel protestní pochod až na americkou ambasádu. V Německu se pobouření vybíjelo celé dva dny v Berlíně. Účastníci měli přes obličej masky a nesli nápisy „Black lives matter“ (Černé životy hrají roli) a „Justice can’t wait“ (Spravedlnost nemůže čekat). Není přesně známo co tím bylo myšleno, protože spravedlnosti už bylo učiněno zadost a vrah, včetně všech okolostojících už byli zajištěni a odsouzeni.

V Dánsku deklamovali „No justice, no peace“ (Kde není spravedlnost, není mír) na ulicích v Copenhagenu. V Italii se shromáždili kolem amerického konsulátu. Další protesty se konaly po celém světě, v Brazilii, v Mexiku, v Kanadě, v Polsku, na Novém Zealandu, v Irsku, v Syrii a na mnohých jiných místech.

Skoro to vypadá, že si lidé zvykli vyvolat celosvětovou reakci na sebemenší a sebe nedůležitější popud. Anebo je to všecko organizováno? Skoro to tak vypadá.

V Paříži měli protestující tištěné letáčky, které říkaly, „Nemohu dýchat“ (I can’t breathe) a „My všichni jsme George Floyd“ (Nous sommes tous des George Floyd). Všecky plakátky byly pěkně natištěny a rozmnoženy – může se toto stát u samovolného projevu, u spontánní demonstrace? V žádném případě. Toto všecko byly dobře naplánované akce na vyburcování celosvětové odezvy, snad i na vyburcování celosvětového povstání, stejně jako byl COVID-19. A přesto, že máme dnes dostatečné znalosti o tom, jak moc tato „zákeřná chřipka“ byla pouze propaganda a sprostý kriminální podvod, přesto mnozí spolkli i druhou část té stejné propagandy, což byl George Floyd.

Co ještě na nás bude vytaženo v budoucnosti, co spolkneme i s navijákem, jen abychom se zachovali přesně tak, jak naši tajní manipulátoři chtějí? Zjevně nejsme dost podezřívaví a uvěříme každé lži, která se nám předhodí jako psovi kost.

Ale přírodu není zdaleka tak snadné obelhat jako lidi

Jak již bylo zmiňováno v některém z mých předchozích článků, společné cítění lidí, obzvláště když je vyburcováno k jednotnosti pomocí nějaké celosvětové katastrofy, ovlivní silně stav naší Země, která na tyto popudy reaguje. Jak a čím reaguje, anebo kdo či co reaguje, to nevíme. Ale my sami to dovedeme ovlivnit, protože všichni jsme ve skutečnosti jeden tvor a to je ČLOVĚK. Ve spolupráci s druhými máme takovou moc, že i naše planeta to přiznává.

Toto bylo dokázáno i na Universitě v Princetonu v Americe, kde v jejich pokusné laboratoři s názvem PEAR (Princeton Engineering Anomalies Research) používají REG (Random Event Generator), což je zařízení, které neustále chrlí náhodná čísla ve formě nepředvídatelně uspořádaných skupin nul a jedniček. Vcelku je počet obou číselných možností stejný, ale jejich posloupnost je rozmanitá. Ale když dojde k nějakému celosvětovému vlivu, který dokáže zesynchronizovat cítění velkého množství obyvatel naší planety, pak začne REG vydávat čísla v jakémsi zvláštním pořádku. To se i stalo, např. při 9/11.

Bylo rovněž zjištěno, že když se člověk na tento přístroj soustředí, že dokáže pouhou myslí ovlivnit množství vydávaných čísel buď jedním, nebo druhým směrem. A ještě zjevnější výsledky jsou docíleny, když lidé, ovládající toto zařízení pouhým myšlením jsou dva a ultimativní ukázky mohou být viděny, když tito dva jsou rozdílného pohlaví a jsou do sebe zamilováni. Toto ovlivňování je možno provozovat jak na dálku, tak i do minulosti. Více ZDE.

A i tentokrát, naše Země zareagovala. Protože ale se jedná o záležitosti čisté záporné, o neskrývaný útok proti lidské společnosti, i Země zareagovala záporně. V americkém národním parku Yellowstone došlo během 24 hodin k 11 drobným zemětřesením, které se pohybovaly od 1.6 až po 3.1 Richterovy škály. A za posledních 30 dnů tam bylo zjištěno celkem 34 zemětřesení.

Možná si myslíte, že to nic neznamená, že je to daleko a nás se to netýká, ale to není pravda. Yellowstonský národní park totiž sedí přímo na super-sopce, na neuvěřitelně obrovské a živé sopce, která neustále vydává signály o své činnosti. Její rozloha je 55 x 72 km. V poslední době ohřála veškerou vodu tam se nacházející natolik, že ryby mají potíže přežít a hromadně hynou. Drobné výbuchy a prskání upozorňuje na její neustálou činnost a země se v těch místech zvedá o 1.5 cm každý rok.

Podle znalců, tato sopka pravidelně vybuchuje a tentokrát je její výbuch zpožděn o pěkných pár desíted tisíc let – pokud jim ovšem můžeme věřit. Je jisté, že se tam chystá něco velikého, což dosvědčují příliš časté záchvěvy země v posledních dnech.

Kdyby tato sopka opravdu vybuchla, pak by ohrozila většinu toho, co zde na zemi je. V jejím okruhu do asi 800 km v průměru by zanikl veškerý život. A následky výbuchu ve formě sopečného prachu v ovzduší, který obsahuje obrovské dávky fluoru a jiných jedů, by způsobily ve zbytku zemské populace takové nemoci, že by tato prakticky zemřela hladem, protože nikdo by nebyl schopen obstarat si obživu. Rovněž by došlo k náhlému ochlazení, což by dokončilo celý zhoubný proces. Zdroj ZDE a ZDE.

Takže teď víme, proti čemu stojíme a jak moc je pro nás důležité i to, co se děje tam daleko, za oceánem. Z toho důvodu je naprosto nutné uvést celosvětové záležitosti na správnou míru a nepodléhat nadále panikářům z celosvětových nevolených organizačních celků jako jsou WHO, OSN a jiné a také nedávat důvěru našeptávačům z tajných organizací, kteří propagují přesně to, čeho se oni sami stanou tou první obětí. Neboli, zkráceně řečeno, řežou tu větev, na které sedí.

 

ZDROJE:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 816 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)